СПД Бухтіяров Сергій Миколайович та ЧП Шаран
Новые сообщения
Количество постов 7
Автор
А починалось все так........
30 червня 2009р. на пошуковій системі Ларді було виставлено вільний вантаж Карчев(Польща) - Київ, металовироби 7т від ЧП Шаран http://www.lardi-trans.com/user/?uid=10305, контактною особою, яка відповідала за дане перевезення була Оля. Ми узгодили віс питання, які виникали на рахунок перевезення та згодилися підписати заявку між нашим Підприємцем Пархомук Ольгою Петрівною та ЧП Шаран, проте в той момент Оля сказала, що заявку я вам скину не від ЧП Шаран , а від нашого підприємця Бухтіярова Сергія Миколайовича http://www.lardi-trans.com/user/?uid=121347, нам так зручніше з оплатою. Всі документи я вам предоставлю. Ніяких поганих підозр чи відгуків зі сторони цієї фірми не було. Все перевезення я розмовляла з Ольою від початку завантаження до розмитнення вантажу та його розвантаження. Проте коли наступив час оплати(ось тут саме цікаво) телефонуйте будь-ласка до Сергія, ви з ним підписували замовлення. З Сергієм я спілкувалась один раз, як і всі КИДАЛИ він обіцяв оплатити, але на наступний день і до тепер телефону від мене не бере. На протязі 3-ьох місяців оплату "вибити" не можливо. Я написала поганий відгук на ПП Бухтіярова та на ЧП Шаран. Проте адміністрацією Ларді було видалено відгук з ЧП Шараш, так як вони не маєть відношення до перевезення. Так поясніть мені чому ж контактні телефони Сергія, тай його ім’я написано як контактна особа у підприємця Шаран. Якщо ми зареєстровані як ООО "ИДЕЯ" проте в контактах зазаначаємо, що у нас є ще підприємці.
А далі ще цікавіше.......
Розмовляла я з директором ЧП Шараш. ЇЇ відповідь мене шокувала. Ніяких відносин з Сергієм ми не маємо, він колись у нас працював, а тепер сам займається організацією перевезень, він користується нашим логіном і паролем для входу на Ларді і так закидає через нас заявки. Ми в майбутньому цю проблему вирішимо. І в зв’язку з епідемією грипу в Україні, Сергій та його сім’я занедужал, він дуже хворий і у мене є сумнів, що якщо надалі хвороба буде прогресувати, навряд чи буде кому платити. У мене був шок. Це дійсно правда чи це новий метод відмовок щоб не оплачувати рейси перевізникам.
Адміністрація Ларді має внести зміни щодо розміщення заявок, придумати більш суворіші та надійнішіх умовиреєстрації нових клієнтів аби уникнути таких ситуацій. Одна фірма "дає" :), інша підставляє! Де правда, а де брехня.
Тут заявка http://foto.lardi-trans.com/images/user_photo/original_photo.php?photo=14739
Тут контактна інформація ЧП Шаран http://foto.lardi-trans.com/images/user_photo/original_photo.php?photo=14740
Порівняйте номера телефонів. Так хто укого працює, Шаран в Бухтіярова чи Бухтіяров в Шаран :)?

Еще

Когда неоднократно подымалась эта тема, Вы молчали, а теперь когда попали на деньги...

...опомнились.

И как???

Александр.

Еще

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 09.11.2009 16:22):

Когда неоднократно подымалась эта тема, Вы молчали, а теперь когда попали на деньги...

...опомнились.

И как???

Александр.

Неоднократно? Тема? На форумі інформації не бачила, мабуть через велику кількість тем, не знайшла!

Еще

Даже незнаю как сказать, но судя по виду заявки печать и подпись просто наклены и отправлены Вам по факсу...просто складывается такое впечатление...

Еще

Без сомнений, печать просто вырезана и переклеена.

Еще

Научите теперь всех как это делать... :)

А при заключения договора перезаключение заявки с другой фирмой это в порядке вещей???

Судмедэксперты... вы ещё отпечатки пальцев снимите!!!

Александр.

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Я несколько раз перезаключал договора и заявки уже во время движения транспорта, и даже по прибытию его на таможню в Украину, но всегда соблюдались первоначальные договорённости с перевозчиком. Не секрет что при юридеских фирмах несколько ФЛПшников на которых частенько загоняются деньги, но если о чём то договорился с перевозчиком будь добёр выполняй, и не важно по какой фирме ты договаривался.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0