щодо ПДВ в экспедиторській діяльності
Новые сообщения
Количество постов 10
Автор
Сообщение

Підскажіть будь ласка!
Замовник і експедитор - платники ПДВ, а перевізник - не платник ПДВ.
Чи правильно буде, якщо експедитор виставить рахунок замовнику, де послуги будуть ділитись на дві частини:
1. відшкодування послуг перівізника - 0 ставка,
2. винагорода експедитора - 20% НДС
Чи вся сума підлягає під 20 % ПДВ?


Еще

Вся сумма зашедшая на счет экспедитора попадает под 20% НДС.

Мой блог:
http://forwarding-in-ua.blogspot.com/


Еще
Наша страница в сети Фейсбук: https://www.facebook.com/MaksimenCo

Запитайте у власного бухгалтера чи Ваше підприємство яке являється платником ПДВ має право окремо виставляти рахунки без ПДВ,і немає значення яка у Вас мотивація перевізник чи не перевізник,платник ПДВ чи ні.


Еще

А что у каждого бухгалтера есть свой Закон про НДС? :)

Мой блог:
http://forwarding-in-ua.blogspot.com/


Еще
Наша страница в сети Фейсбук: https://www.facebook.com/MaksimenCo


А что у каждого бухгалтера есть свой Закон про НДС? :)

Мой блог:
http://forwarding-in-ua.blogspot.com/


А то как же))) Вы пообщайтесь с разными бухгалтерами - такооого наслушаетесь )))


Еще


Підскажіть будь ласка!
Замовник і експедитор - платники ПДВ, а перевізник - не платник ПДВ.
Чи правильно буде, якщо експедитор виставить рахунок замовнику, де послуги будуть ділитись на дві частини:
1. відшкодування послуг перівізника - 0 ставка,
2. винагорода експедитора - 20% НДС
Чи вся сума підлягає під 20 % ПДВ?


при международной перевозке такая схема правильна, (если погрузочно-выгрузочные и таможенные операции в одном месте), перевозка незатаможенного груза считается как внутриукраинская перевозка и расчитывается также, поэтому просите перевозчика единщика делать разбивку до(от) таможни до загрузки/выгрузки
при внутриукраинских НДС ложится на всю суму,поэтому комисия должна больше на 20 % от фрахта, что бы был смысл.

Серега


Еще
Серега

Позвонила в гарячую линию налоговой по месту нахождения, говорят на основании листа № 17042/7/16-1517 от 22.08.08 г. только вознаграждение экспедитора - 20% ПДВ, а компенсация перевозчику- 0 ставка, а гарячая линия ГДПАУ - категорическое нет


Еще

Операції з поставки послуг з міжнародних перевезень пасажирів, багажу та вантажів на відрізках, зазначених у пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 Закону України від 3 квітня 1997 року № 168/97-ВР „Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями (далі – Закон № 168) є об’єктом оподаткування ПДВ та оподатковуються за ставкою 20%.
За нульовою ставкою оподатковуються операції з поставки послуг з міжнародних перевезень пасажирів, багажу та вантажів на відрізках, визначених пп. 6.2.4 п.6.2 ст. 6 Закону №168.
Зазначеним пп. 6.2.4 п. 6.2 ст. 6 Закону №168 передбачено, що якщо поставка послуг з міжнародного перевезення пасажирів, їхнього багажу, вантажів чи з міжнародних відправлень здійснюється у вигляді продажу квитків, інших проїзних документів, укладення брокерських, агентських, комісійних чи інших договорів (рахунків) з посередниками або довіреними особами, то винагорода таких осіб оподатковується за ставкою 20%, передбаченою пп. 6.1.1 п. 6.1 ст. 6 Закону №168.
Транспортно-експедиторська діяльність в Україні здійснюється у порядку та за правилами, визначеними Законом України від 1 липня 2004 року №1955-IV "Про транспортно-експедиторську діяльність" зі змінами та доповненнями (далі - Закон № 1955).
Відповідно до Закону № 1955 транспортно-експедиторська послуга - це робота, що безпосередньо пов’язана з організацією та забезпеченням перевезень експортного, імпортного, транзитного або іншого вантажу за договором транспортного експедирування.
Експедитор (транспортний експедитор) - суб’єкт господарювання, який за дорученням клієнта та за його рахунок виконує або організовує виконання транспортно-експедиторських послуг, визначених договором транспортного експедирування.
Платою експедитору вважаються кошти, сплачені клієнтом експедитору за належне виконання договору транспортного експедирування.
У плату експедитору не включаються витрати експедитора на оплату послуг (робіт) інших осіб, залучених до виконання договору транспортного експедирування, на оплату зборів (обов’язкових платежів), що сплачуються при виконанні договору транспортного експедирування.
Підтвердженням витрат експедитора є документи (рахунки, накладні тощо), видані суб’єктами господарювання, що залучалися до виконання договору транспортного експедирування, або органами влади.
Таким чином, враховуючи особливості оподаткування таких послуг у зовнішньоекономічних операціях, об’єктом оподаткування ПДВ експедитора є обсяг наданих ним послуг. При цьому базою оподаткування таких послуг є винагорода експедитора.
Ставка податку складає 20 % бази оподаткування та додається до вартості.
Зазначений порядок поширюється у сфері зовнішньоекономічної діяльності у транспортно-експедиторських операціях незалежно від напрямку руху вантажу (імпортування чи експортування товару), від категорії споживача послуг (резидент чи нерезидент) та замовника послуг (власник товару чи перевізник).
ТАКУ ВІДПОВІДЬ ДАЛА ПОДАТКОВА. З НЕЇ Я РОЗУМІЮ, ЩО 20% ОПОДАТКОВУЄТЬСЯ ЛИШЕ ВИНАГОРОДА ЕКСПЕДИТОРА. ЧИ НЕ ТАК?


Еще

Так - при зовнішньоекономічних операціях, тобто при міжнародних перевезеннях.
А при внутрішніх в усій ціні фрахту сидить ПДВ 20% і експедитор нараховує
собі зобов"язання повністю.І тут два варіанта: 1) Ви зменшуєте перевізнику ціну перевезення на суму ПДВ(звичайно,обговоривши це завчасно); 2) Ви попадаєте на суму ПДВ в частині послуг перевізника.


Еще


Підскажіть будь ласка!
Замовник і експедитор - платники ПДВ, а перевізник - не платник ПДВ.
Чи правильно буде, якщо експедитор виставить рахунок замовнику, де послуги будуть ділитись на дві частини:
1. відшкодування послуг перівізника - 0 ставка,
2. винагорода експедитора - 20% НДС
Чи вся сума підлягає під 20 % ПДВ?



Правовая база законов и постановлений которая касается деятельности экспедиторов в одном флаконе + бонус( подборка писем ДПА про экспедиторский НДС) находится здесь: http://forwarding-in-ua.blogspot.com/2009/05/blog-post_4421.html

Мой блог:
http://forwarding-in-ua.blogspot.com/


Еще
Наша страница в сети Фейсбук: https://www.facebook.com/MaksimenCo
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0