trucksnearme
"ЧЁРНЫЙ СПИСОК"
Новые сообщения
Количество постов 15 754
Автор
TimeLine Services ФОП Поваров Д. А. Днепропетровск. С Августа не оплатил 50% фракта - 1900 долл. На телефонные звонки не отвечает.

Еще

Фирма Резниченко Ю.П., ФХ Украина, Вольнянск
http://lardi-trans.com/user/13509529631

+380(67)9220135

ФХ "Резниченко Ю.П."
Код фирмы: 25477393
Страна: Украина
Область: Запорож. обл.
Профиль: Грузовые автомобильные перевозки
Дата регистрации на Ларди-Транс: 22 мая 2013 11:22
Дата последнего посещения: 07 сентября 2014 15:00

Водитель скрылся с крупной суммой денег. На звонки отвечает только с "незнакомых" ему номеров, при этом обещает деньги отправит вечером и так пол года. До этого несколько раз возили с ним груз. Сначала сама вежливость, потом начинает вымогать деньги на выгрузке (то заезд не такой, то против ветра ехали). Будьте осторожны.
ВСЕМ КТО ПОСТРАДАЛ ОТ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ЭТОГО ВОДИЛЫ-КИДАЛЫ ПИШИТЕ В ЛИЧКУ, МЫ НАШЛИ ЕГО АДРЕС БУДЕМ РАЗБИРАТЬСЯ ПРИ ЛИЧНОЙ ВСТРЕЧЕ!!!

Еще

ИП Идрисов Рамиль Сайфиевич
Код в АТИ 586686
т.+79194082816
Как только пришла пора платить диспетчерские -"абонент-не абонент".

Еще

ИП Идрисов Рамиль Сайфиевич
Код в АТИ 586686
т.+79194082816
Как только пришла пора платить диспетчерские -"абонент-не абонент".

Еще

УВАЖАЕМЫЕ ПЕРЕВОЗЧИКИ, ЗАКАЗЧИКИ, ДИСПЕТЧЕРЫ, ПОКУПАТЕЛИ И ПРОДАВЦЫ! ПРЕДУПРЕЖДАЕМ И ПРЕДОСТЕРЕГАЕМ ВСЕХ! ЕСЛИ НЕ ХОТИТЕ ИМЕТЬ ПРОБЛЕМ, С КОТОРЫМИ СТОЛКНУЛИСЬ МЫ НИКОГДА НЕ РАБОТАЙТЕ С ФИРМАМИ :
1)ООО БИОЭНЕРГО-ЭКСПОРТ (ИВАНО-ФРАНКОВСК УЛ.СИМОНЕНКО 23 ОФ.305)ТЕЛ.0507481915;0673448715-ИВАН ШЕВЧУК
2)GANESHA COMPANY (ФОП БАТРАК Л.В.-БРОВАРЫ)
3)ФОП БАТРАК И.П. (БРОВАРЫ),ТЕЛ 0991466900;0980046278-ПАВЕЛ БАТРАК.
РАССКАЗЫВАЮ ИСТОРИЮ:
13.06 2014 К НАШЕЙ ФИРМЕ ОБРАТИЛСЯ ПАВЕЛ БАТРАК С ПРОСЬБОЙ НАЙТИ МАШИНЫ ПО МАРШРУТУ ЛЬВОВ-КАТОВИЦЕ И ЕЩЕ НЕСКОЛЬКИМ ВНУТРЕННИМ МАРШРУТАМ. ЗА ПОЛ-ДНЯ МЫ ПОСТАВИЛИ ПОД ЗАГРУЗКУ 7 МАШИН. ОПЛАТА БЫЛА ОБГОВОРЕНА СОФТ НА ВЫГРУЗКЕ. СУММА НАШИХ УСЛУГ -2300 ГРН. КОГДА МАШИНЫ ЗАГРУЗИЛИСЬ — НАЧАЛСЯ ПОЛНЫЙ ЦИРК. ОКАЗЫВАЕТСЯ ПАША БАТРАК РАБОТАЕТ ПОСРЕДНИКОМ У ИВАНА ШЕВЧУКА, КОТОРЫЙ ВОЗГЛАВЛЯЕТ ФИРМУ ООО БИОЭНЕРГОЭКСПОРТ И В ТО ВРЕМЯ ВЫЕХАЛ ЗА ГРАНИЦУ НА ОТДЫХ. ЗАЯВКИ НИКТО ОФОРМИТЬ НЕ МОЖЕТ, ТАК КАК ПАВЕЛ УШЕЛ В ЗАПОЙ НА ДВЕ НЕДЕЛИ И ВКЛЮЧАЛСЯ НА СВЯЗЬ ПЕРИОДИЧЕСКИ,ЧТО-ТО НЕСВЯЗНО МЫЧА. ХОРОШО,ЧТО ИЗ ЭТОГО ПЕРИОДИЧЕСКОГО МЫЧАНИЯ МЫ УЛОВИЛИ ТЕЛЕФОН ИВАНА ШЕВЧУКА И НАЧАЛИ АТАКОВАТЬ ЕГО, ТАК КАК МАШИНЫ ЗАГРУЖЕНЫ, ЗАЯВОК НЕТ,С ОПЛАТОЙ НИЧЕГО НЕ ЯСНО. ЗА ДВА-ТРИ ДНЯ ЗАЯВКИ С ТРУДОМ «ВЫБИЛИ»,НО КОГДА МАШИНЫ НАЧАЛИ РАЗГРУЖАТЬСЯ, ТО ОКАЗАЛОСЬ, ЧТО ОПЛАТА БУДЕТ НЕ СОФТОМ, А ПО БЕЗНАЛУ С НДС И ЗАЯВКИ НУЖНО ПЕРЕДЕЛЫВАТЬ. НАМ ПРИШЛОСЬ СОГЛАСОВЫВАТЬ ЭТО С ПЕРЕВОЗЧИКАМИ, ПОЛОВИНА ИЗ КОТОРЫХ НЕ ЯВЛЯЕТСЯ ПЛАТЕЛЬЩИКАМИ НДС. С ГРЕХОМ ПОПОЛАМ МЫ, ПОТРАТИВ НА ЭТУ РАБОТУ 3 НЕДЕЛИ ВРЕМЕНИ И ЭШЕЛОН НЕРВОВ, ПОСТОЯННО НАТЫКАЯСЬ НА МОЛЧАЩИЕ ТЕЛЕФОНЫ И СКАЙПЫ БЕЗ ОТВЕТА, ХАМСТВО И ПЬЯНЫЙ БРЕД СО СТОРОНЫ ИВАНА ШЕВЧУКА И ПАВЛА БАТРАКА, ВСЕ-ТАКИ ВЫБИЛИ ДЛЯ ПЕРЕВОЗЧИКОВ ОПЛАТЫ (ПРИЧЕМ ЗАЯВКИ БЫЛИ ОТ ОДНОЙ ФИРМЫ, А ОПЛАТА ОТ ДРУГОЙ-И ЗАЯВКИ ВНОВЬ ПРИШЛОСЬ ПЕРЕДЕЛЫВАТЬ-УЖЕ В ТРЕТИЙ РАЗ!!!).
В ИТОГЕ- НАШИ ЗАРАБОТАННЫЕ ТАКИМ ТЯЖЕЛЫМ ТРУДОМ И НЕРВАМИ ДИСПЕТЧЕРСКИЕ МЫ НЕ ПОЛУЧИЛИ ДО СИХ ПОР: ТО У НИХ ДЕНЕГ НЕТ(ПОМОГИ ПОСТАВИТЬ 3-5 МАШИН НА ИТАЛИЮ, Я ЗАРАБОТАЮ И ОТДАМ ТЕБЕ),ТО ОТКЛЮЧЕННЫЕ ТЕЛЕФОНЫ, ТО ОБЕЩАНИЯ ПРИЕХАТЬ В ГОСТИ И ПРИВЕЗТИ ДЕНЬГИ И ИЗВИНИТЬСЯ-КОРОЧЕ ПОЛНЫЙ И НЕ ПРЕКРАЩАЮЩИЙСЯ УЖЕ ТРИ МЕСЯЦА БРЕД!!!
КОРОЧЕ -ХОТИТЕ ИМЕТЬ ПРОБЛЕМЫ -РАБОТАЙТЕ С ИВАНОМ ШЕВЧУКОМ И ПАВЛОМ БАТРАКОМ-РЕКОМЕНДУЕМ!!!!!!!!!!1

Еще

ФЛП Косенко Ю.В. 0501332715 Володя не оплачивает диспетчерские. Сначала обещал оплатить, теперь совсем трубку не берет.

Еще

Будьте внимательны. МОШЕННИКИ.

02.09.2014 ФОП Даниленко П.Н, ( эектронный адрес: p-danilenko@inbox.ru) в лице Петра +380(66)7862426 заключил заявку на перевозку по маршруту с.Партизанское-Хмельницкий ( водитель ДАФ ВК 2623 АХ Ярощук Валерий Николаевич).Но в заявке вместо телефона водителя вписал телефон компаньона и от его лица вели с нами переговоры. Заявку подписали ( где указано и оговаривалось оплата по выгрузке) , загрузили машину , 03.09.2014 все и началось, а именно: Петр начал диктовать свои условия, что машина не приедет на выгрузку пока не увидит на карточке 5000 гр (сумма фрахта). Водитель (подставной) по распоряжению Петра на склад выгрузки не приезжал, сказал что приедет только когда даст распоряжение Петр. С нашей стороны деньги перечислили на карту , и Петр «водителю» «разрешил» приехать на выгрузку , но и это ещё не финал. Выгрузили половину машины, после чего водитель Ярощук остановил процесс и потребовал 7500 гр (он договаривался с Петром о ставке 7500 грн. на выгрузке, хотя наша ставка с Петром 5000 тыс). Естественно Петр больше на телефонные звонки не отвечал. Если кто- то сталкивался и знает их перезвоните. Если на связь не выйдут будем возбуждать уголовное дело есть все их данные.

Еще

Увага.
Чергові аферисти,
10.09 Днепродзержинск (UA) — Березно (UA) ~ 744 км тент 20 т 86 м³ 12,1 грн/км
сырье задняя 9 000 грн б/н
изм. 09.09 14:29
разм. 09.09 14:28

Дмитрий
ТОВ НВП АЛЬФА+
о компании
Замовник платить 7500

Еще

Є така фірма "Бей-транс" м.Львів
За її замовленням в грудні 2013року здійснив перевезення рефрижератором з Польщі на Монголію.
"Замовник" таке перевезення виконував вперше, тому всі "шишки" набивав на перевізникові, добре, що
такі перевезення для нас не перші, тож як і де могли, вирішували питання. По вині "Замовника" виник
простій 8діб. Що таке, простояти при температурі -40, не глушачи ні авто, ні рефрижератор не буду розповідати -
хто знає, той зрозуміє, тому і компенсація за простій 100Євро/доба (згідно заявки) була сприйнята "Замовником"
адекватно. Відразу скажу, що сума фрахту була проплачена лише з невеликим запізненням(до 10діб), так що до
цього претензій не маю. В подальшому при переговорах з логістом Оленою Білько шукали безліч варіантів для
відшкодування компенсації, спочатку іншими перевезеннями, потім невеликими проплатами, потім, через місяці
сказали - проплатять офіційно, були надані всі необхідні для цього документи, потім чекали проплат, слухали
нісенітниці про Майдан, стан в країні, який чудовий директор Тарас Филипчук, та директор з розвитку Марія Бей, та
як їм зараз тяжко і т.д., але їхніх телефонів зась - куди там, вони ж на Олімпі, для чого їх турбувати... Зараз Олена
уже зовсім не бере слухавки. Знайшов телефон Андрія Пітулея (керівника відділу логістики) - поспілкувався, доброзичлива
людина, все пообіцяв вирішити, правда тепер дві неділі слухавку не бере. Написав на їхньому сайті листи-привітання
Тарасу, Марії, та напевно вони дуже зайняті, бо вже більше місяця відповіді немає.
Хочу навести тези з сайту "Бей-транс", характеризуючі цих людей і фірму взагалі:
Олена Білько(менеджер з логістики) – безмежно відданна інтересам компанії, активна в своїй позиції.
Швидко налагоджує ділові та дружні стосунки з партнерами. Здійснює ефективне управління й координування роботи підлеглих. Оперативно реагує на нестандартні ситуації.
Андрій Пітулей(керівник відділу логістики) – управлінець нового покоління. Відповідає за ефективну роботу відділу логістики та глобальні питання, пов’язані з замовниками.
Відмінне знання англійської мови і практика роботи у міжнародних компаніях, а також постійне спілкування з представниками міжнародного бізнесу роблять його фахівцем високого класу.
Марія Бей(директор з розвитку компанії Бей-Транс) – це досвідчений управлінець і чарівна жінка. Марія Бей вважає, що успішним може стати кожен, хто захоче. На її думку унікальність
Бей-Трансу полягає в тому, що ми накладаємо найкращі взірці західного менеджменту на харизматичну українську культуру.
Тарас Филипчук(генеральний директор) – володіє непересічними аналітичними здібностями та сучасним поглядом на логістику. Авторитетний і справедливий управлінець. Його нестандартне мислення та інноваційний підхід до ведення бізнесу робить компанію передовою у своїй галузі. Відмінно організовує та забезпечує ведення результативної роботи. Відкритий до пропозицій працівників компанії.
Дійсно, тези красиві, але як виявилося - все пусті слова, звичайні "кидали" з такого чарівного міста.

Шановний Перевізник!

Для повного бачення картини потрібно детально описувати всю ситуація, яка склалася під час даного перевезення, а не будувати свою розповідь-звинувачення без доказів і вагомих аргументів, поклавши всю відповідальність на «Замовника».
Ми категорично не погоджуємося з тим, що простої на кордоні були спричинені через дії чи бездіяльність компанії «Бей-Транс»!!!
По-перше, заключаючи з нашою компанією Заявку на перевезення була погоджена сума перевезення у розмірі 12 500 Євро, у дану суму вже було включено всі витрати, в т.ч. і гарантії. При підписанні Заявки на перевезення Ви не повідомляли нас, що крім фрахту ми ще змушені будемо самостійно оплатити гарантії. Погодьтеся, що ціна за дане перевезення була дуже високою, адже перевізники по даному напрямку їздять за 10 000 Євро і в цю ціну вже включені оплата гарантії!!! Якщо б на момент підпис��ння Заявки на перевезення вантажу Ви б повідомили, що відмовляєтеся сплачувати гарантії на кордоні, ми б не заключали з Вами заявки і шукали б іншого перевізника на виконання даного перевезення.
По-друге, ��аме тоді, коли Ваш автомобіль прибув на кордон, Ви пов��домили, що гарантії сплачувати не будете і що автомобіль буде простоювати на кордоні доти, доки ми не оплатимо дані гарантії самі. Такими діями Ви поставили нас перед фактом і навіть не залишили іншого вибору, як понести додаткові витрати і оплатити гарантії самим. Відповідно і час був загублений, адже потрібно було віднайти додаткові кошти на ці непередбачувані витрати і оплатити їх.
Тут можна б було ще багато писати про те, які Ви недобросовісні перевізники і як Ви нас підставили…але не будемо опускатися до Вашого рівня!
По-третє, якщо б Вашою компанією були самостійно оплачені гарантії, то ніякого просто б не було, крім того і відповідні кошти у Вас на це були, адже у день завантаження / замитнення нами було перераховано 50% суми фрахту.
По-четверте, ми готові були надати Вашому підприємству постійну роботу і про це неодноразово наголошувала Олена Білько, але звернувши увагу на необ’єктивне виставлення простою, ми навіть на 1% не можемо бути впевнені в тому, що Ви ще раз не створите аналогічну ситуацію на кордоні.
Враховуючи вищевикладене, вважаємо Ваші звинувачення безпідставними, адже ТзОВ «Бей-Транс» цілком повністю виконало всі зобов’язання щодо даного перевезення перед Вашою компанією.

Доброго всім здоров"я!
У кожного своє повне бачення картини, тим більш з часом воно змінюється. Коли не хочеться платити, шукається безліч причин. Але шість місяців з усім були згодні, і вирішення питання з оплатою(зі слів Олени Білько), було лише справою часу.
По-перше, заявка була заключена з підприємцем зареєстрованим десь на Шей-Шелах, в заявці вказано суму за перевезення, всі питання вирішувалися сторонами в процесі перевезення, фрахт був дійсно високий, зважаючи на те, що до мене звонили
на протязі 4днів і просили відвезти товар, вартість якого понад 200000Євро. Ніхто не погодився їхати взимку на Новий Рік з кучею алкоголю через всю Россію, а мене Ви таки "уламали"(знімаю шляпу перед Оленою - має до цього хист) і я погнав на подачу авто(майже 1500км за півтора суток), бо авто в Польщі для перегрузу стояло, чекаючи на перезавантаження уже тиждень.
По-друге, ви напевне забули, що з Вас були зняті не всі суми страхових гарантій, а зменшені мною на суму гарантії, яку я б заплатив-би за стандартний груз. Ви не пам"ятаєте, як за прохід по территорії Россії Вам виставили 1200долл, а ми вирішили за копійки,
як ми "недобросовісні перевізники" летіли по 800км за добу в зимових умовах, як нас сотні !!! кілометрів тягли по Сибіру, бо снігу було під два метри, а ми спішили не чекаючи неділлю, поки шлях хоч трішки прочистять і таки здійснили доставку до кордону з
Монголією в оговорені з Вами сроки, а потім стояв, чекаючи майже тиждень при -40, поки Ви вирішете питання з документами, тому не знаю, чим же я "підставив" Вас. Ну а опускатись чи підніматись до мого рівня не треба, я не взірець(хоча Вантажоотримувач
був просто в захваті, що за такий шлях не була розбита жодна бутилка, видержався температурний режим, сам дзвонив мені з Монголії і дякував), просто розрахуйтесь.
По-третє, про гарантії я вже сказав, гроші (50%) дійсно були перераховані вчасно, інші 50% затримали на якийсь десяток днів, ну та ладно.
По-четверте, ми були готові виконувати для Вас інші перевезення, щоб вийти з ситуації з оплатою за простої, саме таку схему запропонувала Олена бо нехороші Вантажовідправники не спішили розрахуватись з Вами, вона присилала мені інвойси для розрахунку
страхових платежів, я дзвонив в Ростек, там прораховували, загрузки були з дня на день, та чомусь весь час "зривались". І ніхто ніколи навіть на секунду(до цього часу) не ставив під сумнів Ваш БОРГ !!! Ви ж самі наполягли на офіційному оформленні (листи простою, розрахунки, рахунки і т.д.).
Тепер, коли Ви прийняли рішення про "кидок", перестали брати слухавку, відповідати на листи, я написав про Вас правду, все круто змінилося! Тепер простої по моїй вині, звісно, нічого не винні, НЕДОБРОСОВІСНІ ПЕРЕВІЗНИКИ НИЖЧОГО РІВНЯ...
НІ, Ви розрахуйтесь і поставимо крапку на данній проблемі. Телефони мої незмінні.
P.S. Залишаю за собою право на інформування Перевізників, Замовників, Вантажовідправників і Вантажоотримувачів не тільки з Ларді-Транса, а й з інших ресурсів в інтернеті до вирішення проблеми.
З повагою до всіх, кому цей відгук допоможе не бути в такій ситуації, Олександр!

Дійсно в к��жного своє бачення даної ситуації! Судячи з Ваших повідомлень бачимо, що конструктивного діалогу між нами не буде.

Та я вже ввісім місяців за діалог, тим більш конструктивний. На скільки я пам"ятаю, діалог, це спілкування двох і більше осіб, а не так як в ситуації з Вами: Ви ж не спілкуєтесь, не відповідаєте на дзвінки, листи майже 2місяці.
Добре хоч таким, не властивим мені способом, якось переходжу з монологу до діалогу. Дзоніть хоч зараз. Бажано, щоб дзвонили люди, які вирішують проблеми і приймають рішення. Слухати казочки за 8 місяців просто надоїло.

Сьогодні, нарешті, діалог продовжився.
Так, дійсно, я визвав вогонь на себе, копіюючи ваші заявки і повідомляючи ВСІХ, що БЕЙ-ТРАНС - КИДАЛИ!!! (пробачте працівники фірми Бей-Транс не причетні до нашого "ДІАЛОГУ", що зриваю Ваші загрузки, але Ви також можете, не з власної волі, а з принципів роботи Вашого підприємства "кинути" моїх колег - Перевізників ).
Обізвалася і Олена, написавши негативний відгук, хоча судячи з її сьогоднішнього СМС - вона в відпусці, хоча машини грузить щоденно(і сьогодні теж), але хіба хто з нас відпочиваючи не займається роботою. А телефонувати на фірму немає більш кому.
Негативний відгук на мене : Шановні колеги, будь ласка не працюйте з даним перевізником!!! Зробили з нимрейс оплатили 12 500 євро на Монголію+половину гарантій на кордоні. Можу надати всі чеки і платіжки. Але потім почались вимоги оплатити простої на кордоніі тд виставили рахунок ще +10 000 грн. Простій дійсно був в Монголії 2 доби . Не оплатили, так як нам не закрили. Клієнт повідомив , що сума фрахта і так достатня. Була пропозиція закрити наступним рейсом. Але почалася ТАКА БРУДОТА.ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ І ЕКСПЕДИЦІЇ, не працюйте з тою людиною, поводить себе не адекватно, пише ,що ми взгалі не оплатили, різні гадості. Забуває тільки одне, що за такі речі і брехню буде відповідати.
Як все було, розписано вище, заглиблюватись не буду. Дійсно - рейс зробили за 12500 євро, хіба я кажу, що не оплатили? Дійсно, своїм коштом я проплатив стандартні гарантії, а що зверху - проплачено вами, ну а як інакше? Перевізник оплачує стандартну суму гарантії, все, що вище - компенсує Замовник! На кордонах по ВАШІЙ ВИНІ простояли 8діб, з них 4(ЧОТИРИ)!!! на кордоні з Монголією, а вже потім 2 суток на розмитненні-розвантаженні. З ваших слів винні були в простоях скупі Вантажовідправники та тупі Вантажоодержувачі, але що мені з того? Договір підписаний, перевезення 12500, простої 100євро/доба і що мені до того, що Вам повідомив Клієнт - ви винні гроші мені! Наступного рейсу чекав 6місяців...ШІСТЬ!!! А як "співали"?! Роботи повинні були мені дати - на всіх перевізників України достатньо б було, та все тільки щоб відстрочити проплату. А потім - все: нічого не знаємо, нічого не винні, телефони хазяїв не дамо, розмовляти не будемо. І що пропонуєте - змиритися?! Та ні! Те, що ви називаєте брудотою - чистої води правда! Попереджаю Перевізників БЕЙ-ТРАНС - КИДАЛИ!!!. Про неадекватність промовчу. Не пишу про вас негативного відгуку - бо "відмитися" буде важко. До понеділка не буду розміщати про вас негативну інформацію. Якщо ніхто не вийде на зв*язок, для вирішення питання - перемир*я закінчиться, буду продовжувати ще більш кардинально!

Еще

5сентября водитель Гончаров Александр Сергеевич загрузился в Харькове на машине Hyundai СА8422АН и пропал. Если кто сталкивался сообщите любую информацию. Телефон-050-766-30-85-отключен

Еще

ЦитатаЦитата (, ):
ЧП Шиян Татьяна
не скидывает диспетчерские, тел 0956462662 0542655393.
Дает номер Директора , такой же мороз как и сама Таня , грубит хамит, Телефон типа директора Шиян Олег Николаевич 0503031528 . Развод, на страничке 100положительных отзывов , но на деле 0. Развод ,

Еще

Предприятие Тандем, ЧПКФ Украина, Харьков
http://lardi-trans.com/user/11724302908

С утра до вечера морочили голову подтверждением факта самой заявки в итоге к концу дня выясняется, что загрузки таковой не будет!!! Тут же выставляют очередную загрузку, только уже не со Львова, а с Черновцов. Думаю ну с кем не бывает, есть шанс исправиться, оставил машину на сутки. Юля утверждала, что в этот раз всё состоится и договор-заявку подтвердят и заказчик проверенный и т.п. На следующий день выясняется, что заказчик, он же грузополучатель - тот же, что и вчерашний, что не могло меня не насторожить. Начал добиваться хоть какого-то подтверждения погрузки. В общем результат тот же!!! Два дня не могу из-за них уехать домой!! Будьте осторожны!

Еще

Очень не ответственные перевозчики ДАНКО ООО Антон 0952399988 Камаз АН 5605ВА Обидченко Сергей Михайлович,вод.удостов ЯНА 357029.Выпросили загрузку в выходные дни на Комсомольск,в итоге на погрузку не приехали.Не тратьте свое время в выходные,они передумают.

Еще

12.09.2014 Чаплинка-Киев 6,0т, 4200грн....... Перевозчики аккуратно Шатурский А.В.(Людмила 0663287671), ФЛП Александрия, Украина, вернее с ее заказчиком из Киева который может отказаться от машины не смотря на подачу из Каховки до Чаплинки 80км. Мол цену на овощи повысили-буду ждать пока понизят, а ты себе найдеш, компенсировать не буду (80х3,5=280грн). Пришлось ночевать потом еще до Копаней 80км. Вот такой результат с минусом. А Людмила спокойно выставляет заявку Чаплинка-Киев 6,0т, 4200грн на 14-15.09.2014г. http://lardi-trans.com/gruz/view/185335925 ВЫВОД ........Заключайте заявку хоть отзыв можно написать. Удачи Всем.

Еще

22.04.2014г. мы заключили заявку с ФЛП Оцун Т.А. (они же Оцун В.Г., г.Одесса т. 095/1700989, 098/0736142 ) на перевозку груза из Запорожья в Грузию.

Водитель, некто Bolkvadze Revaz, экспедируемый лично этим самым Оцун Владимиром Геннадиевичем (который сам выступал от имени субэкспедитора ФЛП Оцун Т.А.) часть груза в процессе перевозки банально не довёз (украли, потерял, сдал на металлолом...) до места назначения. Груз перевозился в составе сборного, что и как происходило на дальнейших загрузках - не известно...
По прибытии на таможенный терминал обнаружилась недостача. Водитель не стал дожидаться развязки и бежал прочь. Груз, который уцелел, до места выгрузки опять же не доставлен...

В процессе переписки и телефонных переговоров пытались разрешить проблему компенсации стоимости части утерянного груза мирным путем. На что Оцун В.Г. ответил - "Ничего оплачивать не буду. Что водителю загрузили, то он и привез... " Даже видео с камер наблюдения в г.Запорожье, где видно, как еще не утерянную коробку загрузили в машину, никак не повлияло на мнение экспедитора... Не буду платить, и всё.

Итог "взаимовыгодного" сотрудничество с чудо-профи-экспедитором с многолетним успешным стажем ФЛП Оцун Т.А. (читай - Оцун В.Г.) таков:
1. Утерян груз на 1700 долларов.
2. Доставка от терминала до места выгрузки 115.66 долларов.
Итого ущерб на 1885.66 долларов.

Ваш груз еще не потерян? Вам недостаточно проблем с вашими партнерами-грузоотправителями? Обращайтесь к ФЛП Оцун Т.А. или Оцун В.Г.
Вас "проэекспедируют" по полной.

П.С. Водитель, ездун так его разтак, еще и ворота при выезде с территории разворотил. Благо замяли дело.

П.П.С. Владимир Геннадиевич, у нас с вами впереди судебные тяжбы.

Еще
Александр
audentes fortuna juvat

ЧП Огневец они же Полисервиспром они же с недавнего времени Профит Компани ЕСО в лице директора Евгения
должны за шины согласно счёта № 968 от 17,04,12 г 5000 грн с НДС.

Уважаемые Перевозчики. Из-за таких, мягко говоря, необязательных людей...

Внимание для всех шиноторгующих организаций-не наступайте на вышеуказанные грабли.

Еще

Вниманию перевозчиков, будьте бдительны на рынке грузоперевозок есть такое чудо Артем 0674170933, денег за перевозку не доплачивает.На связь не выходит.

Еще
Стародуб О.І.

Николаенко Юрий 0990016797 Газель АН4437АХ не оплачивает диспетчерские (200 грн), долгие обещания, потом перестал брать трубку. Лгун и непорядочный человек, своей регистрации в ларди не имеет, будьте осторожны !!!

Еще

осторожно всем... водитель Артём не платит диспетчерские сука... машина китаец 3т тент 12м3 на звонки не отвечает... 0968117939 казёл

Еще

ЧП Оберон-Украина, по телефонам 0675009227 и 044512283 находит как Сохатюк Павел. Первозка была еще 08.04.2014г. оплаты нет, Павел ничего сказать не может.

Еще
Какой прицеп можно поставить на МАЗ "Зубренок",и как чувствует с ним автомобиль? Двигатель ММЗ-245.
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 3