Наварка Шин
Новые сообщения
Количество постов 34
Автор
Підскажіть де можна(нормально) в західній
Україні наварити шини для європи і яка ціна

Еще

г.Ровно, КамазТрансСервис тел. 0503394021 Николай Алексеевич.

Еще

Львов и Франковск , на своём корде было 700-1200 грн смотря какая лента...
Во Львове на вьезде в Львов со стороны Киева ИнтерТранс...

Анатолий

Еще
Анатолий.

Львів. Участок обїзної між виїздом на Тернопіль та виїздом на Київ. Микола 0505538481

Еще

"Протектор"

вул. Обліски, 72
м. Долина, Івано-Франківська обл.

03477 27696
050 433 80 90 Василь Іванович

Укр.-тур. с/п. Варять турки. 1300- 1500грн на Вашому каркасі.
Брав на самоскид, на ведучу і на п/причіп- ходить добре.

З повагою, Святослав

Еще

Анатолий

У Франківську даної фірми напишіть номер телефону, будь ласка.
Буду вдячний
Андрій

Еще

Анатолий

Буду вдячний
Андрій

Перезвони Миколі 0673705753, він підскаже де їх і як найти та телефони дасть якщо має, мін с Калуша теж перевізник..

Анатолий

Еще
Анатолий.

Анатолий

Буду вдячний
Андрій

Перезвони Миколі 0673705753, він підскаже де їх і як найти та телефони дасть якщо має, мін с Калуша теж перевізник..

Анатолий

Дякую Анатолій.Підскажіть,будь ласка,а як поводять себе такі наварки на п/причепах.Наскільки я знаю на тягачах вони прекрасно проходять пристойний кілометраж,а от на причепах неважно, краще вже брати нові шини. Це так?
Андрій

Еще

В мене наварка Мишленовска 4 колеса та пара нових , але не перевантажуйте і все буде добре.,ціліша машина,палива по нормі бере ....

Анатолий

Еще
Анатолий.

В мене наварка Мишленовска 4 колеса та пара нових , але не перевантажуйте і все буде добре.,ціліша машина,палива по нормі бере ....

Анатолий

В мене на тягачі наварка Мішеліни на задній осі (привозили з Чехії,тобто наварка чеська) на передній осі Бріджестоун,купляв нові. Пробігали 120 тис., вже потрібно міняти. На наварці протектор вже малий (як для зими,на літо ще вистачило б). Але мене цікавить як наварка поводить себе на п/п?
А з перегрузами в мене жостко,тобто їх просто немає. Менший ізнос всього організму,тобто машини. Вона в мене,рідна, на першому місці, після жінки і дитини,звичайно:)

Андрій

Еще

Анатолий

В мене на тягачі наварка Мішеліни на задній осі (привозили з Чехії,тобто наварка чеська) на передній осі Бріджестоун,купляв нові. Пробігали 120 тис., вже потрібно міняти. На наварці протектор вже малий (як для зими,на літо ще вистачило б). Але мене цікавить як наварка поводить себе на п/п?
А з перегрузами в мене жостко,тобто їх просто немає. Менший ізнос всього організму,тобто машини. Вона в мене,рідна, на першому місці, після жінки і дитини,звичайно:)

Андрій

ТО я вам за н/п писав, а на тягачу у мене спереді Йокохама - нова, а ведуча мишлен наварка була наша відходила біля 200 тис. та ще й продав дармовозам... На америкосах на ведучіх бріджи наварка американська, а н/п теж 2 нових та 4 наварки ...ходять...

Анатолий

Еще
Анатолий.

та ще й продав дармовозам...

Анатолий

Лида, Лида... Боже, Боже!!!

Так от хто поддерживает "дармовозов"!!! :) :) :)

P.S. До весны осталось 41 день.
Александр.

Еще

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 18.01.2010 15:53):

та ще й продав дармовозам...

Анатолий

Лида, Лида... Боже, Боже!!!

Так от хто поддерживает "дармовозов"!!! :) :) :)

P.S. До весны осталось 41 день.
Александр.

По 65 дол. за наварку с кордом 2006 года и протэктором ...ну никаким...и притом оптом и в ноябре? А чёж не "поддержать" .....:) как раз пару раз буксануть и корд пойдёт противоскользящий на зиму...:)

Анатолий

Еще
Анатолий.

Анатолий

Андрій

ТО я вам за н/п писав, а на тягачу у мене спереді Йокохама - нова, а ведуча мишлен наварка була наша відходила біля 200 тис. та ще й продав дармовозам... На америкосах на ведучіх бріджи наварка американська, а н/п теж 2 нових та 4 наварки ...ходять...

Анатолий

Анатолій, раз ми вже затронули дану тему, то на кінець ще одне запитання: має значення порядок розташування на н/п наварки і нових шин? ТОбто наварка повинна бути на передній і задній осі, а нові на середній, чи по- іншому, чи значення ніякого немає?По ідеї найбільший ізнос получається на задню ось.

Андрій

Еще

Чесно зараз де шо стоїть не скажу, треба водіям перезвонювати , ставив нову назад ...

Анатолий

Еще
Анатолий.

Чесно зараз де шо стоїть не скажу, треба водіям перезвонювати , ставив нову назад ...

Анатолий

Дякую Анатолій за інформацію:)
Будете у нас в Коломиї, заходьте на бокал пінного пива (і до пива звичайно).:)
Успіхів

Андрій

Еще

Анатолий

Успіхів

Андрій

Дякую, я споживаю пиво Б/А...:)

Анатолий

Еще
Анатолий.

Анатолий

Успіхів

Андрій

Дякую, я споживаю пиво Б/А...:)

Анатолий

Організуєм і "Б/А". Тільки розшифруйте яке це. В наявності є практично всі марки українського виробника, "Peroni" (Італія), "ROTHAUS" (Німеччина).
Вибір за Вами:)
Андрій

Еще

Б/А - это безалкогольное...:)

Анатолий

Еще
Анатолий.

Б/А - это безалкогольное...:)

Анатолий

Безалкогольное пиво-первый шаг к резиновой женщине)))))

Еще
Порядочность никогда не выходила из моды...
С уваженьем Вадим.
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0