Пенсійний фонд
Новые сообщения
Количество постов 16
Автор
Шановні колеги по щастю і нещастю.
Поясніть мені,будь ласка, що робити в даній ситуації. Суть в чому: хотів здати річний звіт в пенсійному фонді (єдиний податок), а його в мене НЕ приймають. Аргумент: заплатіть 981грн.50коп. на рахунок П.Ф. як обов"язковий платіж і тоді ми його приймемо (звіт).Але наскільки я знаю цей же обов"язковий платіж відмінили.
Питання: бути чи не бути, тобто платити, чи не платити?
Буду вдячний за будь які відгуки.
З повагою
Андрій

Еще

Поясніть мені,будь ласка, що робити в даній ситуації. Суть в чому: хотів здати річний звіт в пенсійному фонді (єдиний податок), а його в мене НЕ приймають. Аргумент: заплатіть 981грн.50коп. на рахунок П.Ф. як обов"язковий платіж і тоді ми його приймемо (звіт).Але наскільки я знаю цей же обов"язковий платіж відмінили.
З повагою
Андрій

Мое мнение, что надо взять обязательно письменный отказ ПФ, в котором они обязаны письменно изложить причину отказа от принятия декларации на основании ..........,штраф в случае несвоевременной подачи декларации составляет около 150 гривен,не зависимо от давности просрочки подачи, тоесть, даже если Вы не будете подавать её даже 3 года, штраф 150 грн, главное оплачивать остальные проплаты, я думаю стоит потягатся с пенсионным фондом, отстаивая свои права, выбора они Вам не оставляют,в худшем случае попадете на 150 грн больше, но есть шансы оставить их с носом.

Еще

я платил сразу помесячно позже сдал годовой отчет!
так что неи знаю кк вам поступить!
но думаю придется таки платить!

Еще
Виталий

Отчет по почте с уведомлением и описью вложения.
Не имеют права НЕ ПРИНИМАТЬ.
Потому как Вы ОБЯЗАНЫ сдать отчет, а платить - не обязаны.

Еще
Рита

Почти два года на Едином ни копейки в ПФ не платила, все отчеты принимают безоговорочно и доплату не требовали. Правда в этом году сказали надо еще сдать Додаток 25 хотя наемных работников нет.

Еще

Доброй ночи.
Сегодня сдавался в пенсионном...ни каких проблем.
форма№2 и додаток №26....доплаты не делал.

Еще

Кто без стука войдёт - тот без звука вылетит...
БАЛУ (Александр)

не в тему конечно: жена украинка, сам кацап. Пару раз отвозил отчеты в ПФ. ПФ Украины это полный писец, я вообще не понимаю зачем туда платят и что они делают. На прокормку стариков не ответ - пенсии мизерные. Тесть машину купил за зарплату, в которой уже идет подоходый, за которую предприятие заплатило в ПФ, так при постановке опять платить в ПФ.
Вчера у самого проблема копеечная возникла: интернет у меня через лайфовский модем. Плачу по договору 69грн в месяц за можем +500Мб и еще 120 грн за 10 гигабайт. Ну всегда были деньги на счету и не замечал. А тут не хватило чуть-чуть и оказалось, что к 120 грн я еще должен заплатить еще почти 8 грн в ПФ. При том, что с меня итак налоги бешаные идут...
Причем в РФ по стечению обстоятельств моя контара находилась с региональным отделением ПФ, общались постоянно - такого беспридела нет.

Еще
С уважением,
Сергей
--------------------
Мы просто обязаны оберегать и защищать самое ценное, что подарил нам Всевышний
Блог о тахографах для людей! :)

не в тему конечно: жена украинка, сам кацап. Пару раз отвозил отчеты в ПФ. ПФ Украины это полный писец, я вообще не понимаю зачем туда платят и что они делают. На прокормку стариков не ответ - пенсии мизерные. Тесть машину купил за зарплату, в которой уже идет подоходый, за которую предприятие заплатило в ПФ, так при постановке опять платить в ПФ.
Вчера у самого проблема копеечная возникла: интернет у меня через лайфовский модем. Плачу по договору 69грн в месяц за можем +500Мб и еще 120 грн за 10 гигабайт. Ну всегда были деньги на счету и не замечал. А тут не хватило чуть-чуть и оказалось, что к 120 грн я еще должен заплатить еще почти 8 грн в ПФ. При том, что с меня итак налоги бешаные идут...
Причем в РФ по стечению обстоятельств моя контара находилась с региональным отделением ПФ, общались постоянно - такого беспридела нет.

вранье 100%е

Еще
Александр

Нарушает товариш инспектор.
Ст. 4 Закона 2181 "Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами":
Порядок отправки почтой: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=799-97-%EF
На практике не проверялось, как работает, но я бы так сделал. ПФУ - контролирующий орган, в Законе 2181 так написано. А разбирательства с доплатой - на потом. У нас ее так внаглую не требовали, а теперь вообще утихли.

Еще

вранье 100%е

в чем именно вранье? Для примера: ставил две машинки японские на учет(одна с пробегом по РФ, другая ставилась на учет впервые в стране). В первый раз заплатил за куплю-продажу и постановку на учет 1000рублей(чуть больше), второй раз 1500(цены не много поднялись). В гривнах это 250 и 350. Здесь же тесть за постановку на учет нового тазика 2107 заплатил больше 3 тысяч гривен.
Про лайф: за все их услуги, помимо разговоров платится 7% в ПФ.
Про ПФ, заплатили деньги вначале месяца, а отчет отвезли не до 20-го как положено, а с задержкой в три-четыре дня. В РФ обычно писалась объяснительная и она прокатывала. Тут же никого не волнует, по какой причине задержка, сразу штраф.

Еще
С уважением,
Сергей
--------------------
Мы просто обязаны оберегать и защищать самое ценное, что подарил нам Всевышний
Блог о тахографах для людей! :)

З повагою
Андрій

Роздрукуйте і покажіть нижченаведений лист працівнику пенсійного фонду, який відмовляється прийняти у Вас звіти та вкажіть на його(її) некомпетентність.
Заплатити завжди встигнете. А от повернути уже сплачене - ніколи. :)

Пенсійний фонд України
Лист
від 23.01.2010 р. №1093/03-20

Начальникам головних управлінь
Пенсійного фонду України в
Автономній Республіці Крим, областях,
містах Києві та Севастополі

Правомірність постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 р. № 366 розглядається в судовому порядку.
Також на розгляді у Конституційному Суді України знаходиться подання Президента України щодо відповідності цієї постанови Конституції України.
До винесення судами відповідних рішень звітність до органів Пенсійного фонду України за 2009 рік від фізичних осіб — суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування, а саме звіт про нараховані та сплачені суми фіксованого розміру страхового внеску (додаток 26) та відомості, що подаються до системи персоніфікованого обліку, приймаються органами Фонду незалежно від фактичного стану розрахунків підприємців з Фондом за 2009 рік на момент подання звітності.

Голова правління О. Б. Зарудний

Еще
Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

вранье 100%е

в чем именно вранье? Для примера: ставил две машинки японские на учет(одна с пробегом по РФ, другая ставилась на учет впервые в стране). В первый раз заплатил за куплю-продажу и постановку на учет 1000рублей(чуть больше), второй раз 1500(цены не много поднялись). В гривнах это 250 и 350. Здесь же тесть за постановку на учет нового тазика 2107 заплатил больше 3 тысяч гривен.
Про лайф: за все их услуги, помимо разговоров платится 7% в ПФ.
Про ПФ, заплатили деньги вначале месяца, а отчет отвезли не до 20-го как положено, а с задержкой в три-четыре дня. В РФ обычно писалась объяснительная и она прокатывала. Тут же никого не волнует, по какой причине задержка, сразу штраф.

разве русский себя назовет кацапом?а про налоги,вы не тут возмущайтесь,вы в налоговую идите

Еще
Александр

а про налоги,вы не тут возмущайтесь,вы в налоговую идите

Точно. Туда обычно возмущаться и ходят )))

А лучше сразу к Азарову. Он налоговую уже по субботам заставил работать.

Вот в субботу к ним и приходите...)))

Еще

Дякую всім, хто відповів на мої запитання.Чесно кажучи не очікував стільки відповідей,а отже колег,які хоча б чимось хочуть допомогти. Відчувається вже хоч мала, але все-таки підтримка.
Завтра втикну їм під носа листа,який рекомендували роздрукувати. Подивимось на їхню реакцію. Якщо цікаво, напишу який результат.
Всім ще раз велике спасибі і успіхів.
З повагою
Андрій

Еще

Сдал отчет в Донецке без проблем + додаток 26 + заява я на ЕН без наемного труда

Еще

З повагою
Андрій

Шановний Андрій, співробітники пенсійного фонду за своїм статусом є посадовими особами та державними службовцями.У звязку з цим вони зобовязані прийняти у вас звіт, або дати письмову відмову.Ніяких доплат ви не повинні робити, тому що постанова Кабінету Міністрі № 366 не є легітимною у звязку з тим, що не була оприлюднена та не зареєстрована у мінюсті України ,а саме головне, вищевказана постанова прийнята з грубим порушенням Конституції України та законів "Про систему оподаткування" та закону "Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування".Знайте, для того щоб примушувати громадянина платити податок треба внести зміни в ЗАКОН, а цього ну було зроблено.Раджу до вашого звіту написати супрводжувальну записку, у якій вкажіть таке:"Залишаю за собою право оскаржити ваші дії у правоохоронних органах"

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0