trucksnearme
НДС
Новые сообщения
Количество постов 6
Автор
Сообщение

Подскажите как правильно рассчитать сумму за оказанную услугу по перевозке Россия-Украина?? по какой ставке НДС считать? и на каком основании?


Еще

Перевозка по территории Украины облагается НДС по ставке 20%, а по территории России по ставке 0%, согластно З-на "Об НДС".

Буквально это звучит:
1)от места погрузки в РФ до границы Украины: Цена+0%
2)от границы Украины до места разгрузки Укр.: Цена+20%

А какую цену вы поставите по Украине :) это на Ваше усмотрение+согласование с заказчиком.


Еще

спс а какая ст и пункт не подскажете?


Еще

что вы имеете в виду "какая ст и пункт"?


Еще


спс а какая ст и пункт не подскажете?




ЗАКОН
Про податок на додану вартiсть

( Iз змiнами, внесеними згiдно iз Законами
N 1595-IV вiд 04.03.2004, ВВР, 2004, N 25, ст.346 .......
.......N 107-VI вiд 28.12.2007 -
змiни дiють по 31 грудня 2008 року )


6.1. Об’єкти оподаткування, визначенi статтею 3 цього Закону, за винятком операцiй, звiльнених вiд оподаткування, та операцiй, до яких застосовується нульова ставка згiдно з цим Законом, оподатковуються за ставкою 20 вiдсоткiв.

.......

6.2.1. У тому числi за нульовою ставкою оподатковуються операцiї з: ( Абзац пiдпункту 6.2.1 пункту 6.2 статтi 6 в редакцiї Закону N 2505-IV вiд 25.03.2005 )

......

6.2.4. поставки транспортних послуг залiзничним, автомобiльним, морським та рiчковим транспортом по перевезенню пасажирiв, багажу, вантажобагажу (товаробагажу) та вантажу за межами державного кордону України, а саме: вiд пункту за межами державного кордону України до пункту знаходження зовнiшнього митного контролю України; вiд пункту знаходження зовнiшнього митного контролю України до пункту за межами державного кордону України; мiж пунктами за межами державного кордону України, а також авiацiйним транспортом: вiд пункту за межами державного кордону України до пункту проведення митних процедур з пропуску пасажирiв, багажу, вантажобагажу (товаробагажу) та вантажу через митний кордон на митну територiю України (включаючи внутрiшнi митницi); вiд пункту проведення митних процедур з пропуску пасажирiв, багажу, вантажобагажу (товаробагажу) та вантажу через митний кордон за межi митного кордону України (включаючи внутрiшнi митницi) до пункту за межами державного кордону України; мiж пунктами за межами митного кордону України. ( Абзац перший пiдпункту 6.2.4 пункту 6.2 статтi 6 в редакцiї Закону N 2505-IV вiд 25.03.2005; iз змiнами, внесеними згiдно iз Законом N 2642-IV вiд 03.06.2005 )


Пжлста, :)


Еще

супер спасибо


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0