хто возив кавуни на Польщу.?
Новые сообщения
Количество постов 9
Автор
Підкажіть будь-ласка хто возик кавуни на Польщу,чи можна їх везти шторою,через який перехід краще їх везти,можливо є ще якісь нюанси?

Еще

ШТОРОЮ? і кавуни? це щось нове...логічно подумайте. А по-поводу границі-папери повинні бути залізні-там- походження,висновки СЕС з детально розписаними вмістом нітратів і др.Якщо відправник кавказьської національності-чекайте проблем на границі з простоями в тиждень.

Еще

Шановні! Згідно чинного законодавства, транспортний засіб, який замитнений на внутрішній митниці України, все узгоджується з Києвом і різні видумки контролюючих "організацій" на кордоні є незаконними та надуманими. Держава отримала всі кошти за вантаж, все перевірила і дорога тільки одна - за межі України. Ось Польща може перевіряти в себе товари, що ввозяться на її територію. Тут дійсно Ви праві- говно возити туда не дозволять. А з нашими розмови короткі. Удачі!

Еще

Підкажіть будь-ласка хто возик кавуни на Польщу,чи можна їх везти шторою,через який перехід краще їх везти,можливо є ще якісь нюанси?

Еще

Шановний!Ви печені КАВУНИ їли коли небудь???...Ви хоть трохи уявляєте,шо буде з кавунами під пландеком,як що на вулиці +35 градусів......то яка температура буде в середині фури?
Як що Ви хочете придбати фуру Печених кавунив за власний кошт,То можете спокійно грузитись будь куди.

П.С. Не пишіть дурниць!

Еще

Кто без стука войдёт - тот без звука вылетит...
БАЛУ (Александр)

В прошлом году возили кавуны под тентом,правда не штора, а с бортами, в Германию, проблем не было, груз доставили в целости и сохранности в товарном виде.
P/S Кто не верит - есть СMR.

Александр.

Еще

В прошлом году возили кавуны под тентом,правда не штора, а с бортами, в Германию, проблем не было, груз доставили в целости и сохранности в товарном виде.

при якій температурі навколишнього середовища? У мене вікно на кухні до сонця,22поверх,на вікні термометр-в 15.00-16.00--65*!!!! Уявляєте? а під тентом?Я один раз везла кавуни на Польщу-це був жах!Але тоді дощ пішов і нас спас з кавунами.

Еще

при якій температурі навколишнього середовища? У мене вікно на кухні до сонця,22поверх,на вікні термометр-в 15.00-16.00--65*!!!! Уявляєте? а під тентом?Я один раз везла кавуни на Польщу-це був жах!Але тоді дощ пішов і нас спас з кавунами.

Температуру не помню, дата затаможки 11.09.09.

Александр.

Еще

Ви ж тільки не подумайте,що я відмовляю когось...хтось-то повинен ці кавуни везти.Люди спитали,я поділилась чесно враженнями,а,взагалі-"здоровье трудящихся-дело рук самих трудящихся..."

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0