trucksnearme
АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПІДПРИЄМЦІВ ПРОТИ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Новые сообщения
Количество постов 1 039
Автор

Зачем убрать? Где бизнес тогда?
Це до чого?про який бізнес язвите?Хоч ви ТОВ,вас теж акції протесту мають стосуватись,навіть пенсіонерів,тому що наслідки такої політики страшні для народу...

А я то думаю, чому я погано сплю, а то я за народ думаю, та за страшні наслідки політики уряду та президента :)

Беру намет та їду до Києва :)

Олег

Еще

[quote name=’СПД Нечипорук Е. Н.
[quote name=’СПД Ильчук Т. Н.’
Зачем убрать? Где бизнес тогда?
Це до чого?про який бізнес язвите?Хоч ви ТОВ,вас теж акції протесту мають стосуватись,навіть пенсіонерів,тому що наслідки такої політики страшні для народу...
[/quote]

А я то думаю, чому я погано сплю, а то я за народ думаю, та за страшні наслідки політики уряду та президента :)

Беру намет та їду до Києва :)

Олег

ловимо на слові!

Еще

Відгукніться хто готовий підтримати акцію протесту підприємців проти Податкового кодексу!?

з повагою Сергій

Еще

Відгукніться хто готовий підтримати акцію протесту підприємців проти Податкового кодексу!?

з повагою Сергій

А кто будет бастоать,стоять.ОООдеситы,контейнеры,за пять копеек заберут все,западноя УУУкраина,СМЕХ.Единста нет,Мы не на Западе!

Еще

РЕбята...
Азаров назвал вас "кучкой проплаченных неучей.."
Может добавите плакаты с "Наш ответ Чемберлену"?

Еще
Еще не вечер...

РЕбята...

а мне даже нравится, что Вы так дистанцировались от нас :)...
действительно, ну какой Вам кайф стоять плечом к плечу рядом с, пользуясь Вашим слоганом, "не уважаемыми пустобрехами" :)...

Еще
СС :victory:

РЕбята...

действительно, ну какой Вам кайф стоять плечом к плечу рядом с, пользуясь Вашим слоганом, "не уважаемыми пустобрехами" :)...

Не надо обобщать...
Я назвал лично Вас...ухо от експресса...пустобрехом..разве я был неточен?
Вы,своим ехидным постом в мой адрес,лишь подтвердили мой диагноз.

Еще
Еще не вечер...

РЕбята...

Не надо обобщать...

:)
есть мнение, что у людей, мнящих себя :)...ммм...полнобрехами :)...их суть выдает подсознание в виде оговорок :)...как бы случайных...
и вот оно :)...

РЕбята...

Еще

Ребята, вы разве не знаете, что с 04.11.10 степень брехастости определяют напротив ВР...

...причём это делает эксперт по этим вопросам - моднопорядочный Вадим. :)

Так что меньше текста - чаще встреч!!! :)

А то как "пиариться" на площади - так раз, два и обчёлся,
а как на груди тельняшку заслуг драть, так у всех стажу больше тридцати лет... :)

Кстати, деньги на приезд с удовольствием раздаёт бывший представитель от ЧП Орлова А.С. так званый Алексей - так что у кого не хватает обращайтесь...

16.11.10 следующий сбор под НАШЕЙ ёлкой справа напротив Рады...

...ну и кто проездом или живущий в Киеве может делать экскурсию и выражать ТАМ своё мнение каждый день.

Еще

Україна понад усе!

Олександр

РЕбята...

Не надо обобщать...

есть мнение, что у людей, мнящих себя :)...ммм...полнобрехами :)...их суть выдает подсознание в виде оговорок :)...как бы случайных...
и вот оно :)...

РЕбята...

Продолжайте в том же духе.Пусть коллеги убедятся в Вашей патологической склонности к флуду.Тема-то о чем?!

Если,Вы думаете,что слово "вас" в моем посте дистанциирует меня от прочих предпринимателей,то,увы,вынужден Вас огорчить.Азаров имел ввиду людей митингующих под ВР(т.е. стоящих там за плату,но не читавших кодекса вообще)Меня там нет,но есть участники нашего бизнеса в целом и участники форума в частности...Потому я сказал "вас"...

Впрочем...логические заключения...это не для Вашего ума...

Еще
Еще не вечер...

Впрочем...логические заключения...это не для Вашего ума...

ага :)...
соревноваться с Вашим гениальным аналитическим мышлением не мне :)...
как и в Вашей способности срываться на прямые оскорбления :)...

Еще

Ух ты, если я правильно понял, тут кто - то чё-то о диагнозах и диагностике высказывался? Так это мы быстро...

Диагнозы здесь ставлю я!:):):)

Еще

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.11.2010 11:08):

Ребята, вы разве не знаете, что с 04.11.10 степень брехастости определяют напротив ВР...

...причём это делает эксперт по этим вопросам - моднопорядочный Вадим. :)

Так что меньше текста - чаще встреч!!! :)

А то как "пиариться" на площади - так раз, два и обчёлся,
а как на груди тельняшку заслуг драть, так у всех стажу больше тридцати лет... :)

Кстати, деньги на приезд с удовольствием раздаёт бывший представитель от ЧП Орлова А.С. так званый Алексей - так что у кого не хватает обращайтесь...

16.11.10 следующий сбор под НАШЕЙ ёлкой справа напротив Рады...

...ну и кто проездом или живущий в Киеве может делать экскурсию и выражать ТАМ своё мнение каждый день.

Александр!

Не стану повторять твои поступки,когда ты после не понравившегося тебе поста звониш на мобильный мило общаешся а потом выставляеш на форум только отдельные отрывки твоих-же цитат....и говориш что ты с Вадимом всё выяснили по теллефону....Если выяснили-значит выяснили и не надо пиарится на форуме....
Когда ты говориш что у тебя такая работа и задача розжигать страсти на форуме я об этом не говорил(хотя я думаю что все прекрасно это понимают).После твоего сегодняшнего поста я вынужден это сказать,что бы не складывалось мнение что я не могу тебе ответить.МОГУ ! и ОТВЕЧАЮ !
Никогда не поступай с другими так -как не хотелбы что бы другие поступали с тобой...Это старая мудрость....Возможно ты за попыткамы пропиарится или розшевелить форум забыл о ней...
Я не позволяю себе выпадок в твою сторону подобных тем которые ты решил сделать этим постом в мою...
Если ты считаеш меня экспертом в брехатости...тогда я не вижу смысла в в твоих нравоучениях,они попросту пусты и по сути и по содержанию....Я посмотрю что ты и как будеш говорить мне лично ...Не стоит зарабатывать сомнительные балы за счёт оскорблений других...наверное ты догалдался,что я скажу что это не делает чести...хотя о чём я тебе говорю...
Ты как то пиарился что ты был 04.11.2010 и в Киеве и во Львове...и ещё Бог знает где....я понимаю это всё в фантазиях....а реально ты был в Херсоне(или где-то рядом)...Если все будут говорить что мысленно они в Киеве...то может и нардепы мысленно согласятся с протестуюшими...а вот только на яву примут НК....Речь шла о физическом присуцтвии и не надо много говорить пустых слов...лучше их превратить в маленькие и добрые дела...

А по существу темы хочу сказать что 16.11.2010 будет очень серйозным днём для всей страны....и судя с того как гос.машина сносит всё под своими катками будет решатся судьба многих в этой стране....И дело каждого в каком месте находится 16.11.2010...

Еще
Порядочность никогда не выходила из моды...
С уваженьем Вадим.

А по существу темы хочу сказать что 16.11.2010 будет очень серйозным днём для всей страны....и судя с того как гос.машина сносит всё под своими катками будет решатся судьба многих в этой стране....И дело каждого в каком месте находится 16.11.2010...

Та да, порядошный Вадик, "по существу темы"...

...возле НАШЕЙ ёлки справа от входа ВР 16.11.2010.

Попиаримся... :)

Еще

Україна понад усе!

Олександр

сводки ВРинфо...целый день подходят лидеры и организаторы всевозможных организаций...очень много киевлян, действительно на 16 запланирована очень серьезная акция..все меморандумы и переговоры заходят в глухой угол.нас просто не воспринимают всерьез..в данной версии кодекса, под нож идут все..все кто хочет оставить свой статус предпринимателя и не поменять на статус безработного 16 под раду...

Еще

Сьогодні вранці повернулись з наметового містечка.Чергували два дні.Встановили два намета від Волині.Хотілось би щоби більш підприємців та ГО знайшло можливість прислати на чергування своїх представників! Зараз від Волині залишилось чергувати троє Ковельчан.
Просимо звернути увагу ,що спільна акція запланована на 16.11.10 та буде починатись на МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ о 9-00 з подальшим маршем до ВР.

Спільне звернення:

Президенту України
Верховній Раді України
Прем’єр – міністру України

Звернення

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України, Конфедерація незалежних профспілок України та Громадянський рух «Відсіч» заявляють:

прийняття Податкового кодексу та Трудового кодексу України – непродуманих, нашвидкуруч підготованих документів в інтересах виключно великого бізнесу, неприпустиме, тому що позбавляє мільйони громадян можливості чесно й легально заробити собі на життя, ставить під загрозу свободу підприємницької діяльності, призводить до знищення середнього класу, як основи незалежної, демократичної і потужної держави, руйнує наше конституційне право на працю.

Некомпетентна влада, яка не в стані змінити на краще ситуацію в економіці країни, вирішила залатати свої прорахунки кредитами Міжнародного валютного фонду, загнавши у боргову кабалу нас і наших нащадків, а кошти для віддачі кредитів віднайти за рахунок пограбування підприємців, що в перспективі призведе до знищення вітчизняного бізнесу, зменшення конкуренції, підвищення цін та зростання безробіття.

Ми вважаємо, що суттєво покращити обидва кодекси шляхом мінімальних поправок неможливо, а тому виступаємо проти будь-яких угод з можновладцями, які передбачають вирішення лише окремих проблем, створюваних Податковим і Трудовим кодексами. Єдиною угодою між нами і владою може бути Меморандум про зняття з розгляду Верховною Радою існуючих проектів Податкового і Трудового кодексів і розробку нових за участі малого і середнього вітчизняного бізнесу, незалежних спеціалістів та профспілок.

Досвід всіх успішних країн показує, що при сприятливій економічній політиці, коли податки будуть адекватними і прозорими, їх зможуть платити всі, а вітчизняний бізнес буде здатний в короткий строк забезпечити достатні й стабільні надходження до бюджету, створення необхідної кількості робочих місць, достойну зарплату найманим працівникам та пенсії нашим батькам.

Ми вимагаємо відмінити додаткові платежі в пенсійний фонд, обмежити розрив між мінімальною та максимальною пенсією в 4-5 разів та перейти до реальної пенсійної реформи.

Ми вимагаємо непідписання Генеральної угоди між працедавцями, профспілками та урядом, неприйняття урядового проекту Закону України «Про соціальне партнерство» в існуючому на сьогодні вигляді, оскільки в разі їх проходження профспілки України позбуваються можливості адекватно впливати на процеси взаємодії уряду, працедавців та працівників.

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу, Конфедерація незалежних профспілок та Громадянський рух «Відсіч» вирішили, продовжуючи безстрокову акцію протесту, започатковану 23 вересня 2010 р., спільно провести мітинг на Майдані Незалежності 16 листопада 2010 р. о 9-00 та прийняти резолюцію про неприпустимість прийняття законодавства, яке ставить на коліна український народ.

У випадку, якщо Податковий і Трудовий кодекс буде прийнятий Верховною Радою, ми готові розпочати громадський вплив на Президента України шляхом організації страйків та протестів з вимогою не підписувати ці документи, а також розпочати серед всього населення широку роз’яснювальну кампанію щодо політики тих, хто проголосує за ці кодекси та підпише їх.

Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу,

Конфедерація незалежних профспілок України,

Громадянський рух «Відсіч»
http://pidprukr.ucoz.ua/

Еще

Президент робить величезну помилку, абстрагуючись від ситуації в суспільстві, що була спровокована урядовим проектом Податкового кодексу. Якщо цей документ буде прийнятий в існуючому вигляді і підписаний Януковичем, політичні наслідки для нього особисто можуть бути найтяжчими.
Про це на брифінгу у Києві заявив Олександр Данилюк, керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності.
«Ховаючись за спини уряду та парламентської більшості у питанні Податкового кодексу, Янукович відверто провокує подальше зростання протестних настроїв. І головним об’єктом суспільного невдоволення є саме він – Президент, що уособлює цю владу і всі її дії. Складно повірити, що Янукович не володіє інформацією про масові акції протесту, які з кожним разом стають чисельнішими. Якщо офіційна позиція провладних спікерів, що «вони всі проплачені», є й позицією Президента, то це лише свідчить про його інформаційну обмеженість, або повну політичну сліпоту. Сьогодні ми можемо прямо констатувати, що Президент покинув свій народ. Покинув у найтяжчій ситуації, коли мільйони його співвітчизників опинилися перед загрозою масового безробіття та бідності. Його подальше невтручання в перебіг подій – прямий шлях до політичного самогубства», — підкреслив О.Данилюк.
На думку експерта, якщо Податковий кодекс буде прийнятий без урахування інтересів підприємців та їх працівників, то «Віктор Янукович повинен усвідомити, що шість мільйонів громадян, які задіяні в малому бізнесі, цілком здатні лише за кілька днів створити ініціативні групи й зібрати ту кількість підписів, яка необхідна для скликання референдуму щодо дострокового припинення його президентських повноважень».
«На відміну від імпічменту, розмови про який лише вводять суспільство в оману, такий загальнонаціональний референдум – це єдиний реальний правовий механізм, який дає можливість позбавити президента посади. Усі процедурні моменти чітко виписані Законом України «Про всеукраїнський та місцеві референдуми». Крім того, за перешкоджання в реалізації цього права ст.157 ККУ встановлена кримінальна відповідальність», — зазначив О.Данилюк.
«Політична апатія минула, бо постало питання виживання. Так звані вибори до місцевих рад ліквідували залишки ілюзій. Сьогодні ситуація впритул наблизилася до точки неповернення. Президент має сказати своє слово і захистити людей, інакше своє слово скаже народ», - заявив керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності Олександр Данилюк.

Информация предоставлена: Громадський спротив України

Еще

я вважаю, що все йде від Банкової, а кнопкодави виконують це замовлення.

А втім налоговий кодекс потрібно удосконалити, тільки не так як це робиться
сьогодні, бо це ганьба

Еще
Болівар цього не витримає.
Віталій
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 2