trucksnearme
Интересно,где Вы были до этого?
Новые сообщения
Количество постов 9
Автор
Да! Еще наш брат не успел собраться,а уже вдруг появились....
Народ,а Ваше мнение? Это письмо пришло по электронной почте!!!! ВСЕУКРАЇНСЬКА
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА ЗАХИСТУ ПРАВ
ВОДІЇВ
ВУЛ. Обсерваторна,11-1, м. Київ, 010078, Україна
Р/р 26005301634, Печерське відділення № 3715, ВАТ “Державний ощадний банк України”. М. Київ, МФО 320241, код. За ЕДРПОУ 02760494, тел. (044) 255-31=75, 255-31-91

№ 117/4 від 28.02.2007 р. Призидії з’їзду Асоціації внутрішніх автомобільних перевізників України

Вітаю з початком роботи з’їзду.

Бажаю продуктивної роботи та позитивних рішень на користь автомобільних перевізників України.
Пропоную для обрання до ради асоціації кандидатів від центральних районів України.
1. Понєдєльнік Володимир Миколайович – заступник голови Всеукраїнської громадської спілки захисту прав водіїв, Президент місцевого осередку Міжнародної громадської організації Автомобільної Федерації України в Черкаській області “Борисфен”. Освіта вища.
2. Богурський Олександр Якович – член ради Всеукраїнської громадської спілки захисту прав водіїв. Голова Черкаської обласної організації Всеукраїнської громадської спілки захисту прав водіїв. Освіта вища.
3. Матюша Володимир Миколайович- член Черкаської обласної організації Всеукраїнської громадської спілки захисту прав водіїв. Голова Черкаської обласної організації Партії пенсіонерів України. Освіта вища.

Тема доповіді: Захист прав водіїв Асоціації внутрішніх автоперевізників.
До 5 хвилин. Доповідач Понєдєльнік В.М.

З повагою,
Народний депутат України,
Голова Всеукраїнської громадської спілки захисту прав водіїв,
Перший заступник комітету Верховної Ради України з
питань промислової політики та підприємництва М.В.Кравченко.

Еще
P.S.
Расстояния не замечаешь, если перед тобой есть определенная цель.

Вот это супер!!!

Еще

Вот это супер!!!
Щас свою почту проверю.

Еще

уважаемые, что я вам хочу сказать, через поисковики эта контра не ищется, соответственно, она создана только вчера. Это у нас кто то очень шустрый объявился в Верховной Раде, хотя они все там такие.
Давайте еще их покормим.

Еще

Ктому же оказівается уважаемій депутат Микола Васильович КРАВЧЕНКо, помимо того, что он у нас Голова Всеукраїнської громадської спілки захисту прав водіїв, еще и Президент Федерації танцювального спорту України
http://udsa.com.ua/news/2004/10/12/zvernennja_narodnogo_297.html

и не удивлюсь если єто ни его последняя должность.
И сидится же дяде на стольких креслах.

Еще

уважаемые, что я вам хочу сказать, через поисковики эта контра не ищется, соответственно, она создана только вчера. Это у нас кто то очень шустрый объявился в Верховной Раде, хотя они все там такие.
Давайте еще их покормим.

Та да!И еще между прочим там в этом обращении есть орфографическая ошибка!В слове ( Призидії ).Я уверенна,что это либо утка,либо подсадные выскочки!

Еще
P.S.

...вы ж хотели поддержки в правительстве. Вот и она

Еще

В яслях праздник - привезли новую игрушку!!!!!!!!!!!! Детвора в восторге!!!!!!

Еще

...вы ж хотели поддержки в правительстве. Вот и она

Такая левая не нужна!А где эта поддержка раньше была?

Еще
P.S.
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0