Погрузочно-разгрузочные работы
Новые сообщения
Количество постов 6
Автор
Сообщение

Встал вопрос о причастности автопредприятий (перевозчиков) к погрузочно-разгрузочным работам.

Откуда то я знаю :) , что в договоре перевозки обязательно указывается, что погрузка/выгрузка осуществляется за счет отправителя/получателя соответственно.

Подскажите пожалуйста, в каких нормативных документах оговорены эти отношения.

Когда то специально добавила это в договора.....


Еще

ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 918. Завантаження та вивантаження вантажу

1. Завантаження (вивантаження) вантажу здійснюється
організацією, підприємством транспорту або відправником
(одержувачем) у порядку, встановленому договором, із додержанням
правил, встановлених транспортними кодексами (статутами), іншими
нормативно-правовими актами та правилами, що видаються відповідно
до них.

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=14&nreg=435-15



Правила перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні


8.6. Вантаження, закріплення, укриття, ув'язка вантажу, а
також розвантаження автомобіля, зняття кріплень і покриттів
виконуються Замовником.
Відкриття та закриття люків автоцистерн, вмикання (вимикання)
насосів (двигунів), маніпуляції зі шлангом, встановленим на
автомобілі, виконує водій.
8.7. Перевізник може за погодженням із Замовником взяти на
себе вантаження і розвантаження вантажів.
Участь водія у вантаженні або розвантаженні може мати місце
тільки за його згодою. В цьому випадку водій при вантаженні
приймає вантаж з борта автомобіля (біля дверей фургона), а при
розвантаженні подає його на борт автомобіля (до дверей фургона).
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=z0128-98




Еще
Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

Встал вопрос о причастности автопредприятий (перевозчиков) к погрузочно-разгрузочным работам.

Откуда то я знаю :) , что в договоре перевозки обязательно указывается, что погрузка/выгрузка осуществляется за счет отправителя/получателя соответственно.

Подскажите пожалуйста, в каких нормативных документах оговорены эти отношения.

Когда то специально добавила это в договора.....


ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО АВТОМОБ1ЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ СТ.51


Еще
С ув. Анатолий Дмитриевич.

8.6. Вантаження, закріплення, укриття, ув'язка вантажу, а
також розвантаження автомобіля, зняття кріплень і покриттів
виконуються Замовником.

А в международных?


Еще


ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 918. Завантаження та вивантаження вантажу

1. Завантаження (вивантаження) вантажу здійснюється
організацією, підприємством транспорту або відправником
(одержувачем) у порядку, встановленому договором, із додержанням
правил, встановлених транспортними кодексами (статутами), іншими
нормативно-правовими актами та правилами, що видаються відповідно
до них.

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=14&nreg=435-15



Точно. Согласно этого, надо обязательно закрепить функцию погрузки/выгрузки за кем либо в договоре.
А если в договоре ниче не указано, то.....получатель груз обязан принять, а не выгружать. Да?



Правила перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні

8.6. Вантаження, закріплення, укриття, ув'язка вантажу, а
також розвантаження автомобіля, зняття кріплень і покриттів
виконуються Замовником.

8.7. Перевізник може за погодженням із Замовником взяти на
себе вантаження і розвантаження вантажів.
Участь водія у вантаженні або розвантаженні може мати місце
тільки за його згодою. В цьому випадку водій при вантаженні
приймає вантаж з борта автомобіля (біля дверей фургона), а при
розвантаженні подає його на борт автомобіля (до дверей фургона).
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=z0128-98



Я - замовник. Но загрузка то у отправителя, где меня (замовника) и близко нет! Кто будет грузить?

В договоре с поставщиком у меня "поставщик обязан предоставить товар" и "перевозчик от Покупателя".



Еще

ЦитатаЦитата (OLTRANS LOGISTIC , 05.01.2011 12:14):
Стоимость погрузочно-разгрузочных работ должна входить в цену товара по контракту. Это должно быть отмечено.


Спасибо.


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0