trucksnearme
Помогите с солярой
Новые сообщения
Количество постов 7
Автор
Доброго дня! Поможіть будь-ласка визначити розхід палива. Який реально розхід на тягачі МАН TGA 18.430 коробка автомат, якщо ходить без перегрузів по Україні. Буду дуже вдячний.

Еще

Друг їздить на своїй tga 2005р.по Україні каже 28-30

Еще

Друг їздить на своїй tga 2005р.по Україні каже 28-30

це на пустій чи загруженій? а ви на чому їздите? який у вас розхід?

Еще

Доброго дня! Поможіть будь-ласка визначити розхід палива. Який реально розхід на тягачі МАН TGA 18.430 коробка автомат, якщо ходить без перегрузів по Україні. Буду дуже вдячний.

Питання з розряду хто більше вареників з вишнями зїсть.
Факторів які визначають росхід палива дуже багато.
1.Тип паливної апаратури-У вас Комон Реил?
2.Зношенність форсунок-Ви їх на стенді провіряли?
3.Який у Вас міст на машині?Е авто спроєктовані під самосвали,В них тяглові мости і витрати пального більші ніж для магістральних тягачів.Зовні авто нічим не відрізняються.
4.Де ви заправляетесь?У якого оператора.Якщо заливаете на найдешевших, росхід( а може й недолив) буде більший.
5.Яка у Вас гума?Якщо у Вас Мега росхід буде більший.
7.У вас машина із спойлерами?Якщо ні то на 100 км +0,3-0,5 л
8.Що везете?Як вантаж стоїть в причепі.?Відповідно від нагрузки на сідло росхід змінюеться.Чим більше, тим більше росхід.
9.Який у Вас водій?З досвідом?Посадіть на одну ї ту ж машину 2 різних водія і розхід буде завжди різний і залежить від професійних навичок водія.
10.Як часто ви міняете водіїв на цьому авто.Якщо немае постійного водія то рахуйте що кожен раз коли міняете водія відразу добавляте 1000 км до пробігу.
11.По яким напрямкам ви працюете?.Відправте одну і туж машину наприклад з Київа на Луцьк(Варшавка) а потім Київ-Дніпро і росхід на ту саму відстань буде різний.бо в тому числі залежить від стану дороги та її завантаженності.
Підсумовуючи можу Вам сказати що росхід в залежності від цих факторів може бути в межах 28,5-37л/100 км

Еще

Ну, то что ТУТА написано, это вилами по воде.
Хочешь сделать хорошо-сделай сам. В кабину на неделю, и "всё узнаешь сам".

Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/

Всім дякую за відповідь!

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0