Кому потрібна Робота?
Новые сообщения
Количество постов 25
Автор
Пропоную роботу для водіїв з власним авто в яких немає постійного Диспетчера.
Наше підприємство співпрацює з замовниками які мають вантажі на 10-12 тоні 45-60 кубові машини (лише тенти).Оплата в середньому по 3 грн/км . За свої послуги Диспетчера наше Підприэмство бере плату від 5 до 10% від суми фрахту. Перевізникам з якими співпрацюємо по договору у разі простою транспорту більше 2 діб Диспетчер сплачує штраф (Розмір штрафу вказаний в договорі) за кожну подальшу добу простою.
Частково транспорт вже набраний потрібно ще 3 машини.
Тел. 80935399446 Микола. Пн - Пн 15-00 по 17-00.

Еще

есть подходящая вам машина но наша ставка 4,00-4,50-5,00-5,50
50 куб 15 тон длина 10,0 метров
тел на личке

"не плюй в колодец-придется водицы из него напиться"

Еще
"Не плюй в колодец придется водици из него напиться"

у нас по 3 грн такси ездят.

Еще

тел на личке

Звідки такі ставки?

Еще

у нас по 3 грн такси ездят.

А Я от коли своєю 10т заїзджав в Миколаїв і казав вашим замовникам Щоб заплатили мені по 3.5 грн/км то вони мені в один голос казали :
" У нас за такие денги 20тки ездят...".

Еще

Короче, заказчик больше не плотють...

Действительно, кому потрібна ТАКА робота...

Еще

За три роки роботи на цій роботі я засвоїла одну аксіому:ті перевізники які мають 5-ти або 10-ти тонки хочуть їздити по ціні 30-ти тонки,І НІЯК АЖ НЕ МЕНШЕ.У мене є дві 10-тонки і їду я по 3-3.50 аж бігом.В мене питання Хто ж бере ці "принизливі" грузи якщо всі їдуть аж по 5 грн.Так я їду по цій ставці і не беру грузи,що по 1 грн?

Еще

За три роки роботи на цій роботі я засвоїла одну аксіому:ті перевізники які мають 5-ти або 10-ти тонки хочуть їздити по ціні 30-ти тонки,І НІЯК АЖ НЕ МЕНШЕ.У мене є дві 10-тонки і їду я по 3-3.50 аж бігом.В мене питання Хто ж бере ці "принизливі" грузи якщо всі їдуть аж по 5 грн.Так я їду по цій ставці і не беру грузи,що по 1 грн?

Нарешті слова достойні поваги... І я думаю що всі власники 10т машин які не живуть мріями зімною погодяться. Зараз по 3- 3,50 грн, це нормальний фрахт, принаймні для мене (який ще треба пошукати!!!!! Бо з теперішніх замовників мало хто платить навіть такі гроші... ).
Є винятки але дуже рідко.....

Еще

То може будете 10 ми ездить по 1 гр. потому ,что не плотють,а Вы на чем ездите,на вздухе или под парусом,итак цена 3,50 это только терпеть и выжывать,вот когда посыпится весь металолом тогда и думать все будут.И табуретки в первую очередь.Простите за резкость,никого не хотел обидеть.

Еще

Ребята мои ставки не мечта!
У меня машина хоть и 50 куб но потаножу 15-20
А заказчик ездит на мерсе или бмв а его машина заправляется 95
а на воздухе он ездить пробывал или с парусом
ато по 3гр,КМ даже на саляру мало а на 600 км ставка какая если не секрет

Еще

ЦитатаЦитата (ЧП "АРКАНА", 15.07.2009 16:13):

Нарешті слова достойні поваги... І я думаю що всі власники 10т машин які не живуть мріями зімною погодяться. Зараз по 3- 3,50 грн, це нормальний фрахт, принаймні для мене (який ще треба пошукати!!!!! Бо з теперішніх замовників мало хто платить навіть такі гроші... ).

Короче, классика:

1) Заказчик більше не плотють;

2) Зараз усі так їздють.

Мрак...

Еще

Короче, классика:

1) Заказчик більше не плотють;

2) Зараз усі так їздють.

Мрак...

А якщо я не поiду, то поiде кум, а я що стояти буду?

А якщо серьезно, то работа менi не потрiбна, менi потрiбнi грошi, та матерiя в крапочку!

Еще

И правильно делаете, и не слушайте этих балаболов, они тут много чего наговорят! Чувствуется что Вы умеете считать, а это в нашем деле самое главное!
Давайте вместе им объясним, что Вы правы.
Итак средняя ставка 3.25 - 1.2 на топливо - 0.35 зарплата - 0.6 на резину, ремонт, налоги, тех.осмотр и т.д. и получаем 1.1 грн с км!
Относительно живой металлолом грузоподъемностью 10 т стоит около 35000 у.е.
35000*7.7=269500 грн.
269500/1.1=245000 км

Итого через 245000 км пробега автомобиля при условии что мы не кушаем, не одеваемся, не даем детям на мороженное не платим комунальные платежи и самое главное - не попадаем на крупный ремонт, можно купить следующий металлолом!
И кто с нами поспорит?

Олег.

Еще

В мене склалося таке враженя, що я маю віддуватися тут за всіх Замовників України.
Мені взагалі всерівно хто по скільки їздить.
Якщо в когось виходить їздити по 4 грн. налічки і більше. 10т тентовою машиною То респект тому і УВАЖУХА.
А я по 4 грн за км після Нового Року їздив лише 2 рази
1. З Харькова на Донецьк
2. З Маріуполя на Симферополь.
І зараз коли мені пропонують по 3-3.5грн то я їду. Бо стояти і чекати поки замовник вирішить заплатити по 4грн. можна не один тиждень...

Еще

Ребя я согласен с вами что 3,50 это ставка на 12 тон
и согласен что ,живой металлолом в 12 тон стоит ого го
я ездию на камазе с полуприцепом 50 куб 15-20 тон
если я ездил в том году по ставке 6-7 гр
я тогда ездил на 11 тон 30 куб
а час преимуществ больше если
я буду возить по 10 тон то я за
заработаю больше чем я буду возить по 20 тон хотя фрахт одинаков
и моя машина будет цела и не в редима и не будет перегружатся правильно
и выходит больше чем DAF.MAN и,т,д возящие по 20-25 тон
правильно я согласен
мой тел
+380508560136
+380985474277
Иван

Еще

Ребя я согласен с вами что 3,50 это ставка на 12 тон
и согласен что ,живой металлолом в 12 тон стоит ого го
я ездию на камазе с полуприцепом 50 куб 15-20 тон
если я ездил в том году по ставке 6-7 гр
я тогда ездил на 11 тон 30 куб
а час преимуществ больше если
я буду возить по 10 тон то я за
заработаю больше чем я буду возить по 20 тон хотя фрахт одинаков
и моя машина будет цела и не в редима и не будет перегружатся правильно
и выходит больше чем DAF.MAN и,т,д возящие по 20-25 тон
правильно я согласен
мой тел
+380508560136
+380985474277
Иван

Як буде потрібна моя допомога то телефонуйте чім зможу тим допоможу).

Еще

ЦитатаЦитата (ЧП "АРКАНА", 14.07.2009 22:03):

тел на личке

Звідки такі ставки?

Из головы в котрой есть мозги и эти мозги умеют считать.

Спокойствие и только спокойствие

Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/

ЦитатаЦитата (ЧП "АРКАНА", 14.07.2009 22:03):

тел на личке

Звідки такі ставки?

Из головы в котрой есть мозги и эти мозги умеют считать.

Спокойствие и только спокойствие

Я згоден і нічого немаю проти, але коли замовник платить по 3-3.50 а то і 2.8грн
То що ви мені як диспетчеру пропонуєте докладати свої гроші щоб виходило вам по 4грн?
Я можу наобіцяти тут що будем їздити по 4грн. Але навіщо брехати?
Скільки тут на сайті власників машин кому експедиція обіцяла по 4-4.50 грн?
А коли машина виїздила які фрахти пропонували??????

Еще

Ви маете власні 10-тоники ? Якщо так то вони напевно нові.

Еще

Так це мої власні 10-тонки,зареєстровані на мене.На одній їздить чоловік.на іншій найманий працівник.Справа тут не в металоломі,ніхто і нікого не заставляє їздити.Справа в тому,що хто знає що таке справжній голод (коли вдома є тільки одна картопля,коли дитина заглядае в холодильник і питається де наші продукти,коли зранку встаеш тільки з одною думкою де взяти гроші)той поїде і по 3грн.Мене дивують східні перевізники,таке враження що Я в них забираю грузи,але ШАНОВНІ це ВИ ЇЗДИТЕ НА ЗАХІД за ГРУЗАМ.Я не розпалюю ворожнечу між Заходом і Сходом,просто до сліз обідно за такі звинувачення.РАХУЙТЕ СВОЇ ГРОШІ,ТОДІ ДОВШЕ ПРОЖИВЕТЕ.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0