trucksnearme
Рульове Magnum 2003
Новые сообщения
Количество постов 7
Автор
При розвороті різко перестав працювати гідропідсилювач руля, насос поміняв, ефект той самий. При вивішених передніх колесах підклинювань рульової колонки немає. Що таке може бути, підкажіть, стою на дорозі!

Еще

При розвороті різко перестав працювати гідропідсилювач руля, насос поміняв, ефект той самий. При вивішених передніх колесах підклинювань рульової колонки немає. Що таке може бути, підкажіть, стою на дорозі!

Який рівень АТФ в бачку??
Раніше проблеми були?
Швидше за все при вивороті руля завоздушилась с-ма. Просто долити АТФки і прокачати. Вище рівня не наливати. розірве бачок.
Ще один ньюанс. Все працює при герметичній с-мі. Кришка бачка має бути закрита.

Еще

Дякую, але швидше за все це стерті шліци на приводі насосу гідропідсилювача, бо РІЗКО перестав працювати підсилювач. Як відремонтуюсь, напишу що це точно було.

Еще

Провірте ще один варіант.
Шліци наврядче. Там шестерня просто на конусі сидить затянута гайкою.
Попробуйте зняти насос і подивитись може гайку відпустило. Шланги можна не відєднувати якщо є місце для зняття. В мене АЕ 385 мотор, знімається без проблем.
Там два болта відкрутити на 13))

Еще

В мене мотор MIDR V.1 e-tech 2003, зносилися шліци привода насоса гідропідсилювача (зовнішні шліци на бочонку). Замінив, тепер все працює.

Еще

Добре, що все добре:)
Дякую що відписались
Хороших доріг Вам)

Еще

В мене мотор MIDR V.1 e-tech 2003, зносилися шліци привода насоса гідропідсилювача (зовнішні шліци на бочонку). Замінив, тепер все працює.

А ШО поменяли? Насос? Или что?

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0