trucksnearme
подскажите когда должна выключатся фискомуфта на рено премиум 420
Новые сообщения
Количество постов 5
Автор
при морозе заводишь крутится быстро

Еще

ну и минуты через 2 должна выключиться

Еще
Я хочу, чтобы в мир вернулась классическая чистота, при которой дерьмо называлось дерьмом, а ангел — ангелом

а если маслаетт больше значит хана

Еще

диагностику сделал бы чтоле
чего гадать то

Еще
Я хочу, чтобы в мир вернулась классическая чистота, при которой дерьмо называлось дерьмом, а ангел — ангелом

а если маслаетт больше значит хана

Віскомуфта в 420 Преміума починає гудіти (включається ) також при пориві проводки . Тобто якщо від"єднати фішку електропроводки віскомуфти (вона знаходиться з правого боку по ходу авто , на рамі ,на відстані 30-50 см від віскомуфти ) то віскомуфта має обов"язково включитись незалежно від температури двигуна і таке інше. Це буде її корректна робота.

В разі поломки механічної частини віскомуфта(до речі вона не ремонтується-лише заміна і коштує вона дорого :) ) має включитись і "гудіти" постійно - це якби конструктори потурбувались про те, щоб двигун не перегрівся.

Іноді , в районі дифузора лопають хомути які кріплять жмут проводів який іде до віскомуфти , і внаслідок цього провода в жмуті між собою перетераються від потоку повітря яке їх теліпає- тоді теж вона почне постійно "гудіти" . Це лічиться рулончиком ізолязції :)

Якось так...

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0