trucksnearme
Розхід палива 450 DXI
Новые сообщения
Количество постов 8
Автор
Доброго дня! Підскажіт, виросла витрата пального із 31-33 до 38-40л/100км. Заправляємось на ОККО, рейси приблизно по однаковим дорогам, шофер той самий:), перегруза не возимо....
Повітряний фільтр=обдутий, ступици не гріються, короче все що знали передивились, може у когось є ідеї ???

Еще

Доброго дня! Підскажіт, виросла витрата пального із 31-33 до 38-40л/100км. Заправляємось на ОККО, рейси приблизно по однаковим дорогам, шофер той самий:), перегруза не возимо....
Повітряний фільтр=обдутий, ступици не гріються, короче все що знали передивились, може у когось є ідеї ???

Кредит у водія в якій валюті ?

Еще

Водій, це мій тесть:)

Еще

ахахахахаха ))))
5 баллов :rofl:

Еще
Я хочу, чтобы в мир вернулась классическая чистота, при которой дерьмо называлось дерьмом, а ангел — ангелом

Маю декілька знайомих водіїв , які працюють "сам хазяїн і водій а дружина - диспетчер"

Диспетчер знає всі фрахти, кілометражі ... Короче повний контроль.

Так в них расход доходить до 50літрів на круг ...

Еще

Маю декілька знайомих водіїв , які працюють "сам хазяїн і водій а дружина - диспетчер"

Це жесть...

Еще

Це жесть...

Це жизь !

Еще

50 литров на круг ето круто всеровно шо хамером таксовать по городу.работа ради работи.начните с диагностики компом и проверте гермитичность воздушной системы ми проблему устранили заменой патрубков интеркулера и ремонтом интеркулера росход упал с46-44 до 34-36л 480dxi зерновоз замечу росход вскочил тоже резко.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0