trucksnearme
Масло попадає в тосол
Новые сообщения
Количество постов 18
Автор
Рено-магнум-430,в бачку-розширювачі утворюється піна із масла(мазут),рівень масла в двигуні знизився,але масло чисте.Поміняли теплообміник(масляний радіатор),але піна(мазут) утворюється дальше,рівень масла в двигуні незнизився,двигун при навантаженні гріється,підскажіть,що робити?...

Еще

Может,вы и решили проблему заменой масляного радиатора.Пену будет гнать,пока вы основательно не промоете всю систему.Расскажу на примере легковой машины.
Тоже замена маслорадиатора и долгая промывка.Залили воду,завели,подождали,пока расширительный бачок забьет эмульсией,заглушили,сняли бачок,промыли его,слили воду с блока,снова залили воды и т.д. до тех пор пока не очистили.Химию применяли(что-то хайгировское).По времени пол дня.У вас,наверное,будет дольше.

Еще

Собака – единственное существо на свете, которое любит ТЕБЯ больше, чем себя (Джонс Биллингз)

Дякую за добрі поради.Підскажіть,яку хімію і як її можна використати для промивки системи охолодження від масла(емульсії),тому що,механічна чистка всіх водяних патрубків і промивка системи горячою водою мало ефективна(промивали і протічною водою і при робочому двигуні),
вже із системи зібирали біля 15 літрів емульсії при тому,що масла в систему охолодження попало не більше 5 літрів...

Еще

Любое средство для мытья посуды (типа "Gala" ). Безопасно и недорого.

Еще

Дякую!Завтра почнемо ранок із ГАЛОЮ,надіюсь,що допоможе,тільки щоб пізніше тосол не пінився.Про результат напишу.

Еще

Якщо ще й гріється, напевне, у Вас проблема з головкою або прокладкою. До Ваших послуг
www.lardi-trans.com/forum/index.php?action=show_mess&topic_id=45339
Для промивання системи можна використати оцет 9%спиртовий столовий: заповніть систему чистою водою, додайте 2л оцту, нагрійте до робочої температури, проїдьте пару десятків кілометрів і злийте. Після цього ще раз промийте водою.

Еще

Дякую!Спочатку попробую ГАЛУ і ОЦЕТ,систему промити потрібно обов"яково,а про головки даже думати страшно( дуже дорого),і після заміни теплообміника масло перстало пропадати (проїхали біля 400км)...

Еще

Я промывал каустической содой!
1кг соды на ведро(10л) воды!
залили нагрели хорошо,слили и так повторяем процедуру!
Она обезжиривает как и ГАЛА только та пениться...

Еще

Дякую всім хто підтримав мене і дав добру пораду!Систему охолодження (вдальнішому-с/о) промили,двигун працює,все нормі.А тепер хочу поділитися досвідом(недай бог, щоб хто-небудь опинився в такій ситуаціЇ),і так:
-Поломку виявили відразу як провірили теплообміник(масляний радіатор,або масляний кулер) він був пробитий;
-Потім зняли розширювальний бочок і всі патрубки(с/о) промили здопомогою бензину,зняли радіатор(с/о) залили бензин біля 5 літрів і залишили відкисати,через годину коливанями так,щоб бензин протікав через соти від одного бачка до іншого і повторюючи процедуру три рази відмили його;
-Встановили все на місце;
-Залили ситему горячю водою із розчином 2кг ПРАЛЬНОГО ПОРОШКУ ДЛЯ МАШИНОК АВТОМАТ,запустили двигун на холостих оборотах біля 4 годин вичерпуючи залишки мазуту і доливаючи горячої води;
-Три рази промили С/О гарячою водою;
-Залили тосол.
Після 100 км пробігу в розширювальну бачку на стінках з"явися мазут думаю,що це ще залишки старого...

Еще

Якщо це Магнум 430,то скоріше всього проблема з прокладкою на одній з головок,або ж з самою головкою. Не хочу багато писать,якщо цікавить ,то звоніть ,поясню чому так думаю. Доречі,маєте шанс перегріти перший циліндр.В магнумі це найвища точка в двигуні. Датчик показує температуру +80,а перший циліндр вже може не охолоджуватись.

Еще
Мир вам. с ув.Шостак Н.В.

пробита прокладка

Еще

Дякую всім хто підтримав мене і дав добру пораду!Систему охолодження (вдальнішому-с/о) промили,двигун працює,все нормі.А тепер хочу поділитися досвідом(недай бог, щоб хто-небудь опинився в такій ситуаціЇ),і так:
-Поломку виявили відразу як провірили теплообміник(масляний радіатор,або масляний кулер) він був пробитий;
-Потім зняли розширювальний бочок і всі патрубки(с/о) промили здопомогою бензину,зняли радіатор(с/о) залили бензин біля 5 літрів і залишили відкисати,через годину коливанями так,щоб бензин протікав через соти від одного бачка до іншого і повторюючи процедуру три рази відмили його;
-Встановили все на місце;
-Залили ситему горячю водою із розчином 2кг ПРАЛЬНОГО ПОРОШКУ ДЛЯ МАШИНОК АВТОМАТ,запустили двигун на холостих оборотах біля 4 годин вичерпуючи залишки мазуту і доливаючи горячої води;
-Три рази промили С/О гарячою водою;
-Залили тосол.
Після 100 км пробігу в розширювальну бачку на стінках з"явися мазут думаю,що це ще залишки старого...

Правильно думаете!И сделали все правильно.Удачи!

Еще

Собака – единственное существо на свете, которое любит ТЕБЯ больше, чем себя (Джонс Биллингз)

Пробита прокладка под голавкой между каналами системы смазки и системы охлаждения. смитрите доездитесь на улице зима.

Еще
С ув. Анатолий Дмитриевич.

Рено-магнум-430,в бачку-розширювачі утворюється піна із масла(мазут),рівень масла в двигуні знизився,але масло чисте.Поміняли теплообміник(масляний радіатор),але піна(мазут) утворюється дальше,рівень масла в двигуні незнизився,двигун при навантаженні гріється,підскажіть,що робити?...

Привет. Меняй помпу, через привод помпы масло загоняет в систему охлаждения. Удачи.

Еще

Привет. Меняй помпу, через привод помпы масло загоняет в систему охлаждения. Удачи.

Еще

Ц

Еще

Це МАГНУМ а не ПРЕМІУМ.В магнумі привід пасовий....

Еще

Пробита прокладка под голавкой между каналами системы смазки и системы охлаждения. смитрите доездитесь на улице зима.

При пробивании прокладки может быть наоборот тосол в масле.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0