trucksnearme
Reno Magnum 480DXI 2005
Новые сообщения
Количество постов 26
Автор
Добрий день. Підкажіть, може хто стикався. Машина Рено Магнум 480DXI 2005 року, автомат. Тяги не має, заводиться довго і великий розхід (на круг 39-42 літри). Компютерна діагностика показує що все добре, ніяких помилок. Всі фільтри поміняні, форсунки зроблені, насос качає, клапана регулювали. Незнаю що йому бракує.

Еще

водителя поменяите . пробит интеркулер

Еще

если возит 40 тонн то тогда норма

Еще

Водій нормальний, сам перевіряв неодноразово розхід. Машина тяги не має , тупа. Інтеркулер димом не перевіряли, але візуальних пошкоджень невидно, і не чути щоб був пробитий! Від пробитого завжди є звук, свист. Возимо не більше 22т. А в чому причина незрозуміло. Чув що буває ще датчик тиску повітрі чи щось в цьому роді виходить з строю, але комп помилок ніяких не показує, перевіряли уже 4 рази. Може стикався хто з таким?

Еще

пос
мотрте сами патрубки интеркулера просто била такая ситуацыя в парке 6таких машин с рефом 24-26 тонн расход 34-36 л по бездорожью.украины

Еще

Дякую за поради. Я от і хочу привести розхід в норму, при 22 т 33-35 літрів це б мене влаштувало, але ж не 40 літрів та ще й не їде так як треба, ніби на черепасі. Приїде машинка, ще перевірю ретельно інтеркулер. Але мало надії, що це він, чи патрубки. В усіх випадках коли бували проблеми з інтеркулером завжди був присутній свист.

Еще

Водій нормальний, сам перевіряв неодноразово розхід. Машина тяги не має , тупа. Інтеркулер димом не перевіряли, але візуальних пошкоджень невидно, і не чути щоб був пробитий! Від пробитого завжди є звук, свист. Возимо не більше 22т. А в чому причина незрозуміло. Чув що буває ще датчик тиску повітрі чи щось в цьому роді виходить з строю, але комп помилок ніяких не показує, перевіряли уже 4 рази. Може стикався хто з таким?

На 480 E-TECH,була подібна ситуація,розхід з тентом 38-40 л.без перегруза непрацював датчик турбіни (діагностується тільки при завантаженій машині з електриком в кабіні і зі сканером,на місці всі параметри в нормі), поміняли один-другий робочим виявився тільки 5-й,зараз розхід 31-33 л.

Еще

згоден що датчик турбини але при нагрузки 100% зявляласяб помилка та включався аварийний режим двигун не розвивав бiльше1000 обертiв

Еще

На 480 E-TECH,була подібна ситуація,розхід з тентом 38-40 л.без перегруза непрацював датчик турбіни (діагностується тільки при завантаженій машині з електриком в кабіні і зі сканером,на місці всі параметри в нормі), поміняли один-другий робочим виявився тільки 5-й,зараз розхід 31-33 л.

Де робили діагностику, може і мені то того майстра звернутись? Якщо чоловік уже стикався з чимось подібним то швидше зможе поломку знайти.

Еще

я теж міняв датчик турбіни і теж зменшився розхід а комп видае тільки активні помилки цю може непоказувати попробуйте датчик турбіни поміняти, бажано біля великої розборки.

Еще

Все проблемы с датчиком турбины, возможно пробитым интеркалярном и т.д. должна была показать компьютерная диагностика (при условии, что она была сделана грамотно), необходимо так же проверить как минимум давление топлива в контуре низкого давления и компрессию (могут прорываться газы через стаканы форсунок) - если будете в Одессе приезжайте к нам на диагностику 050 448 58 74 попробуем решить Вашу проблему.

Еще

ЦитатаЦитата (мелитор, ЧП, 10.12.2012 19:14):
я теж міняв датчик турбіни і теж зменшився розхід а комп видае тільки активні помилки цю може непоказувати попробуйте датчик турбіни поміняти, бажано біля великої розборки.

Я купляв на сервісі "Рено" з їхнім монтажем 550 грн. і з умовою, якщо він летить за 6 місяців заміна-обмін безкоштовний.

Еще

Бачу крім датчика турбіни нічого уже не залишилось. Дзвонив на рено сервіс, датчики є в наявності. Повернеться машинка зразу поїду на сервіс. Дякую всім за поради!

Еще

Бачу крім датчика турбіни нічого уже не залишилось. Дзвонив на рено сервіс, датчики є в наявності. Повернеться машинка зразу поїду на сервіс. Дякую всім за поради!

если не поможет замена датчика турбины, проверь вискомуфту, если она неисправна до +5 л на сотню обеспечено. Хотя встречаются такие случаи редко

Еще
Совмещая несовместимое, очевидно, совершаем невероятное.

якраз віскомуфта зразу показуе помилку обороти вентилятора-0- у мене так було поки не поміняли її.

Еще

Какая цена датчина на DXI 12

Еще

ЦитатаЦитата (Лех В.Б.,ФЛП, 17.12.2012 23:23):

похоже на насос форсунки -выработка в клапанах. По диагностике покажет большой расход

067 466 20 67 Николай

Еще

ЦитатаЦитата (Лех В.Б.,ФЛП, 17.12.2012 23:23):

похоже на насос форсунки -выработка в клапанах. По диагностике покажет большой расход

067 466 20 67 Николай

Фурсунки перевіряли, точніше замінили всі 6. В клапанах вироботки немає, провіряли (міняли форсунки дивились, зазори виставляли ).

Еще

Добрый день! Подскажите как проверить насос низкого давления Magnum Mack 440 2001 г.в. как сделать этот датчик и какие показатели должны быть. Не имеем возможности к вам попасть были бы рады если вы нам поможете. За ранее спасибо

Еще

Добрый день! Подскажите как проверить насос низкого давления Magnum Mack 440 2001 г.в. как сделать этот датчик и какие показатели должны быть. Не имеем возможности к вам попасть были бы рады если вы нам поможете. За ранее спасибо

проверяется "чемоданчиком", в Киеве бываете?

Еще

В дорогу - живо! Или - в гроб ложись.
Да! Выбор небогатый перед нами...
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0