trucksnearme
iveco
Новые сообщения
Количество постов 8
Автор
подскажите как подводятся тормоза на iveco turbostar.

Еще

яка вісь? яка система гальм?

Еще

яка вісь? яка система гальм?

на оси стоить енергоакамулятор и тормозна камера трисчеток и кулакив нема.

Еще

на скільки я розумію у Вас на автомобілі стоять супорта, або гальмівні скоби (це інша назва) ререзвоніть 80978695814 спробуємо допомогти.

на супорті під камерою є гумова заглушка під нею шестигранний шток регулювання головка м8
може не працювани мех підводу
можемо відремонтувати знімайте відсилайте до нас, або приїжджайте. Черкаси виїзд на Чигирин

Еще

на скільки я розумію у Вас на автомобілі стоять супорта, або гальмівні скоби (це інша назва) ререзвоніть 80978695814 спробуємо допомогти.

на супорті під камерою є гумова заглушка під нею шестигранний шток регулювання головка м8
може не працювани мех підводу
можемо відремонтувати знімайте відсилайте до нас, або приїжджайте. Черкаси виїзд на Чигирин

там такі стоять тіпа як батарейки вони розводять колодки і дві самопідводні але непідводится.

Еще

знайома проблема у нас три авто івеко була подібна ситуація також на чужих робили таку проблему швидше за все випали роліки на приводному штоку щоб поставити на місце треба все розібрати, або страццьовані шліч чи корона самопідводу все так не поясниш плюс два варіанти комплектації запчастинами

Еще

знайома проблема у нас три авто івеко була подібна ситуація також на чужих робили таку проблему швидше за все випали роліки на приводному штоку щоб поставити на місце треба все розібрати, або страццьовані шліч чи корона самопідводу все так не поясниш плюс два варіанти комплектації запчастинадОБРОГО ДНЯ 
Доброго дня в мене теж івеко турбостар бортовий 10 тон.і теж проблема з тормозами хочу міняти все на нові деталі толкатели коронки самопідводу колодки.А як правильно підвести незнаю камерами чи коронами чи тим і тим , Скажіть хоч би щось

Еще

знайома проблема у нас три авто івеко була подібна ситуація також на чужих робили таку проблему швидше за все випали роліки на приводному штоку щоб поставити на місце треба все розібрати, або страццьовані шліч чи корона самопідводу все так не поясниш плюс два варіанти комплектації запчастинадОБРОГО ДНЯ 
Доброго дня в мене теж івеко турбостар бортовий 10 тон.і теж проблема з тормозами хочу міняти все на нові деталі толкатели коронки самопідводу колодки.А як правильно підвести незнаю камерами чи коронами чи тим і тим , Скажіть хоч би щось
есть ремкомплект стакана тормозного и ремкомплект привода всей системы, разбираем, моем ставим ремкомплект. подводим колодки 1 мм по окружности от барабана и самоподводящий механизм все доведет. у меня евротех тягач перебирал и мыл все зч есть телефоны по ремкомплектам если интересно  подскажу.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0