trucksnearme
прокачка амортизаторов
Новые сообщения
Количество постов 2
Автор
подскажите хто прокачует амортизатори

Еще

подскажите хто прокачует амортизатори

Ярослав , мене дивує не стільки ексклюзивне запитання " хто прокачует амортизатори " ( тому що їх ніхто , ніколи не прокачає !!! вони ( амортизатори ) напрацюють як мокре нагорить ) , як Ваше бажання задати питання російською мовою ! Я Вам переведу Ваше запитання на українську щоб Ви зрозуміли в повній мірі як ми ( східняки ) зрозуміли суть питання : подскажітє хто прокачуєт амортізаторі....Повний абзац !!!! Шановний Ярослав , я не хочу підкреслити чіюсь некомпетентність в технічних питаннях, але я ДУЖЕ поважаю людей які спілкуються ТІЛЬКИ українською мовою ( до яких відноситься вся західна украйна ) , і хочу Вам порекомендувати - не старайтеся підстроїтися під мову форуму , задайте запитання на тій мові на якій Вам зручніше спілкуватися , ми Вас зрозуміємо ! Бо повірте Ваші намагання підлаштуватися під основну массу форумчан , які спілкуються російською мовою , тільки наробили сміху із того набору слів. Тим більше ніякої інформації про : марку авто , з якого агрегата амортизатори ( кабіна , ведучий міст , причіп ) може хтось і практикує такий вид ремонту АЛЕ !!!!
Запам`ятайте : все відреставроване може їхати ТІЛЬКИ НА БАЗАР !!!

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0