Ліцензійні умови для перевізників
Новые сообщения
Количество постов 25
Автор
Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

С 9 февраля 2016 поездки по лицензиях." ДЕРЕГУЛЯЦИЯ!" Упрощение ведения бизнеса.

Еще
С уважением, Павел.
Мы столько можем, сколько знаем. Знание-сила.

Интересно сведенья о квалификации персонала это что? Копия водительского удостоверения

Еще

Ну что колеги и конкуренты как жити по новому с 09.02. 2016 пора оставлять свои амбиции и перекрывать Киев.Или как вегда моя хата скраю.а все кто против агенты России.если есть предложения просьба отправлять на почту diametra @ukr.net или звонить по номеру 0950087915

Еще

Ну что колеги и конкуренты как жити по новому с 09.02. 2016 пора оставлять свои амбиции и перекрывать Киев.Или как вегда моя хата скраю.а все кто против агенты России.если есть предложения просьба отправлять на почту diametra @ukr.net или звонить по номеру 0950087915

Поздно, батенька, пить Боржоми, почки отвалились! А где Вы были раньше? Март 2015. https://lardi-trans.com/forum/topics/58/131757_page1 тогда все молчали. Думали что само рассосется? Вот и настал Юрьев день.

Еще
С уважением, Павел.

уважаемые форумчане и перевозчики! у кого-то уже есть опыт оформления лицензии? на сайте асмап есть инфо и приказ. но может быть кто-то уже подавал документы и получил лицензию? Поделитесь опытом, плз.

Еще

нас тоже интересует кто поможет в оформлении лицензии

Еще

Добрый день! Подскажите, кто знает, сертификат профессиональной компетенции для менеджеров можно получить только в Киеве, в учебном центре АСМАП или есть ещё варианты?

Еще

кто уже подал документы ???

Еще

Останнім часом почастішали звернення щодо адреси органу ліцензування автоперевезень з метою подачі документів для отримання ліцензій (поновлення даних).

Повідомляємо, що на даний момент відпрацьовується проект постанови, яка має внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Без внесення зазначених змін Укртрансбезпека не може розпочати прийом документів для видачі ліцензій.

Під час семінару, проведеного 12 січня 2016р. з представниками АсМАП України та працівниками відділів ТIR, представник Укртрансінспекції повідомив, що частина роботи по затвердженню цієї постанови вже проведена, однак для остаточного її прийняття додатково потрібен деякий час.

Поряд з цим, перевізники повинні активно готувати документи, щоб бути в змозі їх оперативно надіслати до органу ліцензування.

Про прийняття зазначеної постанови, часу відновлення прийому документів та адреси для їх подачі повідомимо додатково.

Департамент транспортної політики

Еще

Шановні учасники Асоціації!

Повідомляємо Вам, що Кабінетом Міністрів України прийнята постанова від 30.12.2015 №1191 «Про внесення змін до переліку органів ліцензування», якою делеговано функції ліцензування Державній службі України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека).

Постанова 29 січня 2016 року набирає чинності (опублікована в газеті Урядовий кур'єр від 29.01.2016 №18).

За інформацією Укртрансбезпеки прийом документів розпочнеться з 1 лютого 2016 року.

Адреса для поштових відправлень: 01135, м. Київ; пр-т. Перемоги, 14.

Адреса для надання документів нарочно: м. Київ; пр-т. Перемоги, 57, 10 поверх, к. 1007 (к. 1006). Тел. +38 (044) 595-50-24.

Крім того надаємо орієнтовний зразок повідомлення про поновлення даних ліцензіатами, що мають діючі безстрокові ліцензії

Еще

ЦитатаЦитата (ЛУКАС, 15.01.2016 10:06):

кто уже подал документы ???

Лицензию получил на фирму. Ничего сложного.

Скиньте будь-ласка взірці документів які подавали miwa_brat@mail.ru Дякую

Еще

Скиньте будь-ласка взірці документів які подавали 25707@mail.ru Дякую

Еще

Добрый день подскажите кто знает, какое время рассматриваются документы? И как отследить выдали не выдали где узнавать? Я все отправил, с почты они забрали, а что дальше не пойму.

Еще

Добрый день подскажите кто знает, какое время рассматриваются документы? И как отследить выдали не выдали где узнавать? Я все отправил, с почты они забрали, а что дальше не пойму.

В течении 10 дней. Смотрите на сайте УкрТрансБезпеки приказы.

Еще
С уважением, Павел.

Скиньте будь-ласка взірці документів які подавали voznyuk-trans@mail.ru Дякую

Еще

В течении 10 дней. Смотрите на сайте УкрТрансБезпеки приказы.

Спасибо! Пока себя не нахожу.

Еще

Укртрансбезпека та Укрпошта підписали меморандум про спрощення надання адмінпослуг
26.02.2016 | 16:10
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Продовжуючи головне завдання Уряду щодо дерегуляції, сьогодні у Будинку Уряду підписано меморандум про спрощення надання адмінпослуг. Меморандум про співробітництво між Державною службою з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) та ДППЗ «Укрпошта» підписали заступник Голови Державної служби з безпеки на транспорті Михайло Ноняк та в.о. генерального директора ДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук. У заході взяв участь також Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Міністр пояснив, що відтепер перевізники зможуть зекономити свій час та кошти, оскільки вже не потрібно в обов’язковому порядку прямувати до Києва для отримання ліцензії в Укртрансбезпеки – таку послугу надаватимуть відділення поштового зв’язку.

«Люди зможуть прийти до працівника відділення Укрпошти, у своєму рідному місті, передати увесь пакет документів на отримання тієї чи іншої ліцензії, тієї чи іншої адміністративної послуги. Укрпошта відправить ці документи до Укртрансбезпеки і у визначені законодавством терміни буде надана така послуга, і перевізник або отримувач адмінпослуги може або в Укрпошті забрати документи, або якщо дуже хочеться, то може приїхати до Києва і отримати їх в офісі Укртрансбезпеки. При цьому буде єдиний платіж за доставку», - сказав Андрій Пивоварський, додавши, що «це допоможе не тільки перевізникам і Укртрансбезпеки - це допоможе також Укрпошті збільшити свої доходи в рамках визначених тарифів».

Урядовий портал

Еще
Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

Скиньте будь-ласка взірці документів які подавали milinevskaya@mail.ru Дякую

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0