Квоти на дозвола
Новые сообщения
Количество постов 6
Автор
Доброго дня. Ми подавали заяву на отримання квот на дозвола на 2014р. згідно всіх сроків. До закінчення сроків подання заяви ми так і не змогли отримати відповідь на рахунок того чи була зареєстрована наша заява. А зараз нам кажуть, що такої заяви серед зареєстрованих немає і документи вони вже подали в міністерство, тобто нічого вже не можна зробити. Хто може допомогти в даному питанні? (буду дуже вдячний)

Еще

Доброго дня. Ми подавали заяву на отримання квот на дозвола на 2014р. згідно всіх сроків. До закінчення сроків подання заяви ми так і не змогли отримати відповідь на рахунок того чи була зареєстрована наша заява. А зараз нам кажуть, що такої заяви серед зареєстрованих немає і документи вони вже подали в міністерство, тобто нічого вже не можна зробити. Хто може допомогти в даному питанні? (буду дуже вдячний)

Коли і куди Ви подавали заяву?

Еще
Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

ми подавали заяву на електронну пошту 16 жовтня rozpodil@mtu.gov.ua та control@uti.gov.ua. Так як було вказано на сайті http://www.uti.gov.ua/transinsp/uk/publish/article/65803
що можете порадити по даному питанні?

Еще

ми подавали заяву на електронну пошту 16 жовтня rozpodil@mtu.gov.ua та control@uti.gov.ua. Так як було вказано на сайті http://www.uti.gov.ua/transinsp/uk/publish/article/65803
що можете порадити по даному питанні?

Напишіть листа на ім'я директору Департаменту Автомобільного транспорту України Петухову Д.В. в якому опишіть ситуацію, яка склалась з проханням прийняти до відома Вашу заяву, яка була направлена на вказану ними електронну адресу, і відправте факсом 0443514845. Через годину зателефонуйте в канцелярію міністерства(здається 0443514743,точно не пам'ятаю ), уточніть реєстраційний номер Вашого листа та поцікавтесь коли, кому та на який номер Вам потрібно буде зателефонувати, щоб отримати результат розгляду Вашого листа. Можете додати скріншот сторінки відправленої Вами Заяви.

Еще

Діна

Вам на почту приходила якась відповідь після відправки заяви? Ми перевідправляли заяву декілька разів (багато), томущо на сайті вказаний трохи невірний e-mail, там після нижнього підкреслення є лишній пробєл!

Еще

Вам на почту приходила якась відповідь після відправки заяви? Ми перевідправляли заяву декілька разів (багато), томущо на сайті вказаний трохи невірний e-mail, там після нижнього підкреслення є лишній пробєл!

Так, нам прийшла відповідь.

RE: Заява для участі у розподілі міжнародних дозволів, які мають обмежені річні квоти
Від кого: "Alena"
Кому: 'ТОВ Транзит'
18 жовтня, 16:29

Ваша заявка отримана і передана для опрацювання

Я надсилала листи на обидві пошти з відміткою " важливе, "Зі сповіщенням".
Також скинула на факс. Потім зателефонувала до канцелярії та уточнила реєстраційний номер листа.

Еще

Діна
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0