Шукаю роботу водієм
Новые сообщения
Количество постов 3
Автор
Доброго дня
Мені 25 років, з львівської області. посвідчення водія кат. B,C1,C,CE.цифрова карта тахографа. закордонний паспорт, документи для вільного виїзду в країни шенген зони. досвід водіння по україні та європі бусом, а також невеликий досвід роботи далекобійником. без шкідливих звичок, не конфліктний.
Роман тел. 0507470778

Еще

Доброго дня
Мені 26 років, з львівської області. посвідчення водія кат. B,C1,C,CE.цифрова карта тахографа. закордонний паспорт, документи для вільного виїзду в країни шенген зони. досвід водіння по україні та європі бусом, а також невеликий досвід роботи далекобійником. без шкідливих звичок, не конфліктний.
Роман тел. 0507470778

Еще

ЦитатаЦитата (Мисів Р. С., 06.10.2016 15:31):
Доброго дня
Мені 25 років, з львівської області. посвідчення водія кат. B,C1,C,CE.цифрова карта тахографа. закордонний паспорт, документи для вільного виїзду в країни шенген зони. досвід водіння по україні та європі бусом, а також невеликий досвід роботи далекобійником. без шкідливих звичок, не конфліктний.
Роман тел. 0507470778

Звоните +48 886 916 911 вайбер и воцап. Трудоустройство в городе Щецин.Поездки по Европе ,зарплата 1200-1500 у.е.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0