trucksnearme
Ищу работу водителя СЕ
Новые сообщения
Количество постов 10
Автор
Ищу работу водителем опыт работы есть,работал на международных перевозках.хорошо знаю техническую часть автомобиля,короче с машиной на ТЫ))

Еще

Приглашаем водителей на постоянную работу работу по Украине. Полуприцеп 20т.Официальная ЗП от 25 000 на руки.
Минимальная ставка, 2 грн./км., 200 грн. суточные.
0673249261

Еще

Ищу работу водителем опыт работы есть,работал на международных перевозках.хорошо знаю техническую часть автомобиля,короче с машиной на ТЫ))
Мы заинтересованы в таком специалисте как вы позвоните мне 0672002633 Евгений

Еще

Добрий день, хочу запропонувати Вам вакансію

ПольськаАгенція  STEP  to WORK ( ліцензія 18393)
База : Щецин. Виїзд в трасуз  м. Кіль (Німеччина) – 450 км  із Щецина до м. Кіль доїзд службовимавтомобілем
Кількість машин :3 машини,роботодавець теж їздить в траси. 1 людина на автомобіль.
Посада : водій СЕ
Необхіднідокументи: віза, чіп карта, код 95, ADR ( грузи з АДР бувають в середньому 1 раз на 3 місяці)роботодавець  може допомогти зробити АДР( 3 дні курс +7 днів потрібно зачекати поки виготується сама  пластикова карта)
Вимоги: досвід поЄвропі по кат. СЕ  мін. 1 рік,  знання польської мови, бажано інша іноземнамова – важливо розуміти і відписувати диспетчеру польською мовою. Вміння
користуватися навігацією, знахоити спільну мову  під час завантаження і розвантаження  товару.Відповідальність під час виконання праці.
Марки машин: VOLVO, SCANIA з 2017 року,  фіранка (штора), хлодня (холодильник), автомат
Графік :8\4,  час простою оплачується. 45 годинніпаузи  в трасі, нічліг в автомобілі,  якщо випадає на Францію – роботодавець оплачуєготель
Траси: Польща (рідко), Голландія, Німеччина, Італія, Іспанія, Бельгія, Франція
Заробітня плата :1 700 євро за 4 тижні. Доба  60 євро включаючи  підставу 2 100 брутто.
Зацікавленихпросимо звертатися за номером вайбера +48 537 983 929 або писати
на емейла kontakt@steptowok.com.pl

Еще

0501958133 Василий Николаевич

Еще

наш филиал NL EURO TRANS в г. Ченстохова Польша требуються водители-международники для работы по Европе
Требования: загранпаспорт, ЧИП, АДР (желательно), опыт работы 1 год
Предлагаем: з/пл 1650 евро в месяц за 10000 км пробега, за каждую 1000 свыше -100 евро доплата
Сроки работы и отдыха по договорённости
Устройство -официально
Машины- МАН и МЕРСЕДЕС ЕВРО 6 с новые завода, п/прицепы шторы
Подробности по тел 
Для связи в Польше +48538677355-это вайбер и вотсап
Для связи в Украине +380676385181

Еще

перезваните побеседуем 050629-20-10.098605-10-88.

Еще

Zatrudnię kierowców w transporcie międzynarodowym. Długie trasy, kierunek PL - TR. Wynagrodzenie podstawa + dieta, system pracy 4/1, 6/2 . Naczepa chłodnia, lub firanka. Telefon do mnie +48501388600, Viber, WhatsApp , Imo, BiP

Еще

РОБОТА У ПРОВІДНІЙ ЄВРОПЕЙСЬКІЙ КОМПАНІЇ ДЛЯ ВОДІЇВ-МІЖНАРОДНИКІВ!

Більше ніж 30 років досвіду вантажних перевезень.

ТЕСТУВАННЯ ВОДІННЯ м.ЛЬВІВ (ПРИЙОМ НА РОБОТУ): 17 ТА 28 ВЕРЕСНЯ 2018 р. !

Умови (ТЕСТ 17 ВЕРЕСНЯ):

вантажні перевезення територією Західної Європи (Польща-Німеччина; Польща-Італія);
парк підприємства - сідельні тягачі марки MAN (Євро-6);
офіційне працевлаштування - трудовий договір (umowa o prace);
медичне і соціальне страхування - оформлює підприємство;
підвищення кваліфікації на вантажні перевезення «Kurs na przewoz rzeczy» (код 95), медичний огляд, психологічні тести - оформлює підприємство
Заробітна плата: 1800 - 2000 євро (ставка (podstawa) + оплата за «круги») + доплати за економне використання палива;
режим роботи - 8/2 тижні або узгоджується на підприємстві;
графік роботи - згідно з правилами режиму праці та відпочинку водіїв;

ВИМОГИ:

вік від 25 років; • діючий закордонний паспорт; • карта водія до електронного тахографа; •досвід роботи на вантажних автомобілях кат. СЕ більше 1 року.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Умови (ТЕСТ 28 ВЕРЕСНЯ):

вантажні перевезення територією Західної Європи;
офіційне працевлаштування - дозвіл на роботу + трудовий договір (umowa o prace);

медичне і соціальне страхування - оформлює підприємство;

підвищення кваліфікації на вантажні перевезення «Kurs na przewoz rzeczy» (код 95), медичний огляд, психологічні тести - оформлює підприємство;

заробітна плата: ставка 2100 зл. (брутто) + добові 53 € + доплати орієнтовно 1000 зл. ( за святкові дні, за нічні години, відпускні...) ;
режим роботи - 3 тижні вахта / 1 тиждень відпочинку або 6/2 або 9/3 на вибір водія;
графік роботи під час вахти - згідно з правилами режиму праці та відпочинку водіїв;
машини євро 6: DAF XF, MERCEDES ACTROS, RENAULT T

ВИМОГИ:

мінімальний досвід роботи на вантажних автомобілях кат. «СЕ» країнами Європейського Союзу.

А також: водії автовозів (Литва,м. Вільнюс) по Західній Європі; 90 євро/день; графік роботи 4/2 або 8/4

А також: пропозиції для водіїв кат. СЕ без досвіду водіння в країнах ЄС. Допомагаємо в організації отримання водієм коду 95 європейського зразка.

Наша адреса: м. Львів, пр. Чорновола 63, офіс 402.

067 67 35 822; 050 18 18 182; 067 38 38 919 Viber, WhatsApp - менеджери

Еще

Работа ДАФ 95 евро 3 Киев по Украине Звоните 095 343 2777 директор Александр Григорьевич 
                                                                                                                                        З П от 14 000

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0