trucksnearme
финансы
Новые сообщения
Количество постов 7
Автор
Подскажите,скольно надо денег без топлива,с киева на лапееранта финляндия.

Еще

600-700грн.

Еще
Международные домашние переезды. Специализируемся на международных домашних переездах. Основное направление Украина Россия. Звоните будем обсуждать. Автомобиль тент 5т 40м3
+38(063)400-51-81 Viber WhatsApp Павел

http://vector-b.url.ph

Спасибо.Но мне нужно для фуры.страховки.проезд по беларуссии,рассии,финляндия.где и сколько.в финляндии логистика-говорят какае то есть

Еще

Зеленая карта на две недели тысяча с чемто, точно скажут в страховой ,на год гдето 9000грн. ,проезд по беларуси 35 евро в одну сторону, ну раздача на таможне зависит от водителя .

Еще

Предложили груз з украины в киргизию.но только в обход россии,паромами.подскажите пожалуйста маршрут и затраты.спасибо.

Еще

Предложили груз з украины в киргизию.но только в обход россии,паромами.подскажите пожалуйста маршрут и затраты.спасибо.

"Хлопотно,это"(с)

Еще

Зеленая карта на две недели тысяча с чемто, точно скажут в страховой ,на год гдето 9000грн. ,проезд по беларуси 35 евро в одну сторону, ну раздача на таможне зависит от водителя .

Поясніть мені, будь-ласка, що це за вислів "роздача на кордоні грошей" ??? Я вже сім років нічого не "роздаю" і живу собі спокійно. Скільки вже можна говорити про злодійкуватих митників та прикордонників, якщо Ви їх самі спокушаєте хабарями ! А потім жаліємось, що у нас держава така паскудна? Ми ж її такою робимо паскудною! В чому проблема, панове, вбити у собі раба? Чому Ви платите? Що Вас змушує? Страх? То поборіть його ! Негаразди з документами? То вивчіть вимоги нормативних документів ! Техстан ? То доведіть його до належного ! Як казав мені колись поліцай (зелений) німецький на контролі у 1992 році - якщо ти не маєш грошей, щоб утримувати свій автомобіль в належному технічному стані - не їздь, кинь ту справу, займися іншою. Я усвідомлюю, який шквал критики на мене зараз впаде, але ж не можна так жити. подумайте про те, а яку Україну ми залишимо дітям? Відразу наперед повідомляю, що я відїздив по Європі на всіх марках вантажних автомобілів більще 1 200 000 км, знаю всю цю кухню зсередини, бо почав їздити "за бугор" в далекому 1989 році. "Камазом" брав Париж, Бельгію,Голандію, Данію і т.п. "Мазом" маю 26 рейсів на Гамбург. Хто знає про що я говорю, той зрозуміє, що це таке їхати в Гамбург на МАЗі. зараз потихеньку пихкаю собі Спринтером по ближній Європі, бо вже немає такого здоровя далеко їздити. Коли особливо нагла митниця - майор на переході у Платоново питала мене про наявність у мене "особливих" пільг по несплаті мною "традиції" я їй запропонував на вибір два варіанти - заява в прокуратуру або скарга у ДМС України. Вибачилась і як ошпарена відстала. Так,що не платив, не плачу і ніколи не буду платити. Ні цвяха,ні жезла!

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0