Білорусь по CMR / Беларусь по СMR
Новые сообщения
Количество постов 3
Автор
Доброго дня! Як би так краще сформулювати... - дійшли чутки, що в Білорусь віднедавна неможливо заїхати по CMR. Замовник повідомляє (насправді запитав мене чи є проблеми:), що ніби у деяких перевізників виникали проблеми при заїзді в РБ без TIR, по CMR. Що можуть взагалі не впустити. Хтось зустрічався з таким? Що у них за нові чергові правила?

Еще

Доброго дня! Як би так краще сформулювати... - дійшли чутки, що в Білорусь віднедавна неможливо заїхати по CMR. Замовник повідомляє (насправді запитав мене чи є проблеми:), що ніби у деяких перевізників виникали проблеми при заїзді в РБ без TIR, по CMR. Що можуть взагалі не впустити. Хтось зустрічався з таким? Що у них за нові чергові правила?
да там может быть все что угодно..мы 3.01 16 заходили без проблем..

Еще

ЦитатаЦитата (ЗИРКА, ЧП ТК, 27.01.2016 09:31):
да там может быть все что угодно..мы 3.01 16 заходили без проблем..

"да там может быть все что угодно.." - це точно)) тому і не здивувалась такому запитанню) дякую за відповідь!

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0