trucksnearme
Ліцензія
Новые сообщения
Количество постов 8
Автор
Хто допомагає відкрити ліцензію???

Еще

Не маю вищої освіти(тільки незакінчена) і працівника теж. Як бути в даній ситуації???

Еще

Не маю вищої освіти(тільки незакінчена) і працівника теж. Як бути в даній ситуації???

Я не знайшов в ліцензійних умовах вимоги щодо вищої освіти як для уповноваженого з безпеки руху так і для уповноваженого з перевезення неб вантажів, є вимога в додатках вказувати відомості про кваліфікацію (серія, номер диплома, ким видано, спеціальність, дата видачі), а дипломи видають не тільки при вищій освіті.

Еще

Та діло в тому, що впринципі дипломів жодних не маю. Неук я)

Еще

Тим часово найміть працівника з освітою механіка.

Еще

Підготовлював всі документи сам, здав за другим разом. Принципі немає нічого складного.

Наймана особа-фахівець із юр.освітою і т.д....

067-256-1981 дзвоніть, підкажу.

Еще

Я теж сидів думав тяжко - підготував усі документи і хотів уже відправляти, але сказав собі - стоп. Взяв на сайті УкрТрансБезпеки проаналізував усі відмови - і... врахував у своїх документах. Повірте - усе стало на свої місця. Звичайно я переробив усі доки на 100%, але з обліком тих помилок, через які УТБ відмовляла претендентам. Тобто усе зробив по вимогах УТБ (там вони (у відмовах) пишуть конкретні статті, пункти і п.п.) Без цього я абсолютно не розумів тієї тарабарщини, яку пише та вимагає УТБ. Після "роботи над помилками" все стало на свої місця. Попробуйте, не соромтесь, не платіть хабарникам по 200-300 доларів. Я ще не отримав відповіді, але надіюсь, що у мене (з поправками) вийде все на 100%. Хто щось не зрозумів дзвоніть ! Удачі усім !!!

Еще

Всім дякую за допомогу!!! Також сів собі, подумав і вирішив, шо подаватиму сам. Все зробив, відправив, але буквально через 5 днів знайшов своє прізвище в графі "Відмова у видачі" (хоча все заповняв по прикладу, який викладений на сайті УТБ). Підкорегував свої документи і відправив по новому в Київ. Зараз вже 10-й день чекаю, поки своє прізвище не знайшов в жлдній з граф. А підкажіть мені, які ще документи треба окрім ліцензії для виїзду з вантажем на територію Польщі??? Автомобілі в мене всі не дозвольні, тобто з повною масою не вище ніж 6000кг. Зарані дякую!

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0