trucksnearme
Експедитори : хто вони - помічники чи гальмо для перевізника
Новые сообщения
Количество постов 24
Автор
     Написати мене цей пост змусила остання крапля, яку я отримав післявиконання рейсу Польща-Україна. Проблем, як таких по рейсу не було – проблеми
почалися після закінчення рейсу. Дзвонить мені експедитор поважної фірми ТОВ
«Міжнародна Логістична Компанія ДААР» (м. Бровари ) п. Натаха і радісно
повідомляє мені, що вони отримали оригінали моїх документів на оплату наданих
послуг, але платити не будуть, оскільки … печатки на документах фальшиві !!!
Пардон, вони є скан-копією !!! Жодні мої доводи не мали сили – п. Натаха кинула
слухавку на високій оперній ноті. Подзвонив я їх «шефу» Сергію Олександровичу,
але той мене приголомшив фразою – «ми тут ЗнаТоКи (експерти найвищої кваліфікації – я, Натаха та Бух) провелиекспрес-аналіз та безапеляційно заявляємо Вам, що печатка та підпис фуфло, тобто скан-копії»!!! Ще Сер гейтаємниче повідомив мені, що у далекі 90-і він був великим спеціалістом по таких
штучках, як скан-копії печаток та документів і він на усі 100% гарантує, що мої
печатки та підпис то скан-копія. Як я зрозумів Сер гей має досить таки похмуре
минуле пов‘язане з продажем т.з. «повітря». На мої резони відповідь була одна –
надайте мені інші документи і баста. Доводив я йому одне, а Сер гей мені своє.
Запропонував я Сер гею вимушений (викручений ним же) компроміс – я приїжджаю у Бровари та ставлю йомупечатку на рахунок та акт виконаних робіт при ньому, а він оплачує мені добові
та квиток Тернопіль-Бровари-Тернопіль. Закричав Сер гей, що з якої дивини він
має платити мені ці гроші і компромісу не відбулось. Пізніше, правду нема діти,
змилостився поважний Сер гей і мовив поважно – я оплачу Вам рахунок, але
виключно після того, як Ви зробите унотаріуса і вишлете нам нотаріально завірений відтиск Вашої печатки та підпису
!!!
Коментарі, як то кажуть не потрібні взагалі – апофеоз самодурства!!!
          Ось так, панове, ми іживемо – виявляється не так тяжко якісно надати послугу (виконати перевезення),
як довести «Експедиції», що ти не козел. І навіщо нам податкова з рогами – ми
самі себе висічемо, не гірше, як вона. Поважний Сер гей говорить мені, що
податкова за таку печатку оштрафує його фірму. Кажу скажи-но п.Сер гей, а по якій
такій статті податкового Кодексу  вона тебеоштрафує ? «А в ответ тишина…» Кажу йому, о поважний Сер гей, так не можна жити
і викручувати мені руки з надуманих причин, бо я живий ще, працюю, плачу
податки і не перебуваю в стадії ліквідації. Крім того твоя Бух може сміло зайти
на сайт ДФС та впевнитись у тому, що я досі дійсний платник ПДВ. На крайній
випадок подзвонити в ОДПІ м. Бровари та отримати там консультацію. Моя сторінка
на ЛАРДІ, де я зареєстрований з лютого 2006 року з штампом «Профіль перевірено».
Я є представником вимираючого покоління підприємців (свідоцтво я отримав у
далекому 1992 ( !!! ) році – хто похвалиться цим (хоча нема чим і хвалитись),
до 2000 року працював без печатки і тільки у 2001 році виготовив печатку, якою
і користуюсь до сьогодні.
          Побачивши, що стосунки у насз ТОВ «ДААР» не складаються, я направив винуватцю цієї «катавасії» ОДПІ у м.
Бровари запит на отримання публічної інформації та поїхав у Німеччину.
Приїхавши звідти я не побачив відповіді на мій запит. Коротше кажучи 28 лютого
2017 року знайшов я в ОДПІ м. Бровари винного за ненадання відповіді такого
собі Чуняк М.М., обматюкав його вічливо за невиконання вимог чинного
законодавства та повідомив його, що я написав на нього скаргу у ДФС України та
Уповноваженому ВРУ з прав людини Лутковській В. Я не знаю, що там і кому говорив
«ображений» посадовець ОДПІ у м. Бровари, але гроші від ТОВ «ДААР» прийшли
через 2 години після розмови з ним. Це звичайно не метод, але що робити з
такими «Експедиторами», як ТОВ ДААР !
          Панове! Останнім часом,мені здається, що «Експедитори» значно розширили наші (перевізників)
повноваження – тепер крім власне виконання перевезень вантажів. силами
«Експедитора» на нас додатково покладаються наступні явно невластиві функції:
  • Оплата Т1 – ця операція по-простому називається оформлення митної декларації на
    вантаж від митниці на кордоні до місця розмитнення вантажу. Яке ми маємо
    до цього відношення мені незрозуміло. Нормальні експедитори кажуть просто
    – після рейсу приклади квитанцію, добав до фрахту і… все ОК. Погані
    експедиції кажуть, що вартість Т1 вже закладена у фрахт (зазвичай вже,
    коли підписується заявка).
  • Такий самий процес з оформленням різних печаток за свій рахунок – категоричним
    тоном пишуть у заявці і підкреслюють, що вартість печаток закладена у
    фрахт.
  • Ось останній рейс я їхав з Німеччини, так от експедитор ФО-П Лесик В.Д.
    (м.Київ) крім печаток радіології та екології вимагав у мене з кожного
    завантаження у Німеччині заставляти німців робити копії з усіх (!!!)
    документів, чекати 2,5 години для узгодження та перевірки (бо без його
    команди їхати зась!!!) На кордоні з Україною поробив копії з усіх
    документів (мав його 2 вантажі) з печатками митника та все це скинув його
    брокеру. Оплату за послуги брокера на кордоні в 150 гривень, які я
    заплатив  повертати відмовляється категорично!!!
  • Стандартна фраза – так вимагає «Замовник». А хто ж йому повідомить, що це трішки не з
    тієї опери ? Йдучи на повідку у «Замовника» експедитор стає співучасником
    цього беззаконня. І немає чого говорити, що «це все узгоджується»-
  • правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхтоне може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Самі породжуємо таке, а потім ми  говоримо, що в Україні немає порядку !!!
    5.     Стандартніфрази – « а у нас так заведено», «а наш БУХГАЛТЕР говорить (вимагає) так», « а
    наша податкова вимагає так»,« а гроші ж Ваші, що Вам тяжко переробити документи
    так, як ми бажаємо?»  А коли питаєшся проправові підстави таких «хотелок» одразу в кущі - « а Вам, що тяжко переробити
    документи так, як Н А М потрібно!!!» Чому наші хитро пороблені БУХГАЛТЕРИ не
    поцікавляться у податковій вимогами чинного законодавства, чого запит не дадуть
    – що податкова з рогами ??? Я постійно їх (ОДПІ) тримаю у напруженні, все
    постійно у письмовому вигляді питаю. Навіщож нам перевізникам руки викручувати та шнурки сукати з нас, панове
    «Експедитори» ???
    6.     Чому  «Експедитор» вважає, що акт виконаних робіт,підписані оригінали документів і т.п потрібно висилати «Перевізнику» ВИКЛЮЧНО після оплати ??? Цетакий собі «запобіжник», шоб перевізник не мав змоги звернутись у суд, коли
    терпець урветься ???
    Панове! Прошу Вас долучитись до обговорення даноїтеми, можливо хтось щось     підскаже,порадить. Одна голова добре, а дві то вже ВРУ !!! Також я рахую, що після усіх
    цих головотяпств, сволотства, викручування рук, самодурства та «хотелок» ТОВ
    «Міжнародна Логістична Компанія ДААР» цілком заслужено отримає від мене
    негативний відгук на Ларді.  Крім того,із-за своєї впертості вони оплатили мені гроші з запізненням  через 21 день. Мої нерви та здоров‘я коштуютьдорожче, пане Сер гей !!!

Еще

Я нахожусь по обе стороны баррикад, как перевозчик, так и экспедитор, привлекающий транспорт со стороны исключительно для постоянных контрагентов, с которыми долго и доверительно работаю. Выступая экспедитором, всегда благодарю перевозчика и водителя за выполненную работу, довожу до перевозчика все условия перевозки на стадии устного соглашения, считаю, что перевозчик обязан знать все тонкости, для того, чтоб принять правильное решение (едет он со мной или нет). При возникновении трудностей мой телефон включен для перевозчика даже ночью. Если машина поломалась, обидно, не штрафую, вхожу в положение, все-таки передвижной состав, у всех бывают форс-мажоры. Когда же выступаю как перевозчик….это просто треш… «спасибо за работу» и надеяться не стоит, так еще и обвиняют, что водитель ходит, спрашивает наличку на выгрузке, типа «я вам на карту сброшу, пусть ни где не ходит». Коллеги, Вам сложно озвучить все тонкости при заключении договорных отношений? Если я с Вами поехала, значит мне плевать сколько Вы заработаете, меня устраивает мой фрахт. И я ни в коем случае не собираюсь забирать у Вас клиента. Форма оплаты нал и СОФТ – это разные вещи. При СОФТЕ водитель ни куда не ходит, при нале – ходит. Это ОЧЕВИДНО! И водитель здесь не причем, это я ему довела, как мы получаем расчет за оказанные услуги. И не надо падать в обморок от моей не компетентности. Просто я от партнеров требую такой же отдачи, какую требую от себя. Или устно, точка загрузки Голая Пристань, в заявке Голая Пристань, день загрузки, звонит водитель и говорит, что его набрали, лишнего километража 50, подача естественно ни кем не оплачивается. Вопрос: «я же Вас спрашивала сама Голая Пристань»? Ответ: «да у меня сроду там не грузились, я вам говорила». Если бы вы мне говорили, я бы не поехала. И ничего с этим не сделаешь, человеческий мозг не перепрошить. И что самое печальное, что узнаешь о неадекватности гораздо позже заключения сделки.

Еще

Хорошая Тема у меня как раз накопились свои наблюдения и практика работы.
    Да Нет порядка в совместной работе.
    Перевозчик и Экспедиция -пока не Друзья Товарищи.
    Нет конкретики от Экспов как следствие не оплаченные пробеги иногда до 300 км.
    А это следствие потерь ПЕРЕВОЗЧИКА.
    Меня всегда раздражала Фраза " А почем поедем??" или другая иная ее интарпретация.
    Прежде почем ??????
    Дайте полную информацию !
    -Маршрут
    -Какой груз
    -Условия погрузки
    -Условия выгрузки
    -Точный Адрес
    -Адрес Таможень
    -Сколько Кодов товара

Еще

Вся проблема ребята в том, что документы читать никто не хочет...Сколько писал, что эксп по закону может выступать только по "дорученню" это первое. Второе гражданский кодекс тоже не хотят читать, боятся претензию отправить. У нас рынок полон дилетантами от сюда и черные списки и подобные топики...

а вот если бы СТ предъявил претензию с штрафными санкциями ответчику, то он бы в следующий раз задумался, а не получит ли проблемы за подобные шутки, ведь другой в целях обеспечения иска может и арест наложить на все имущество, в лучшем случае, а в противном стать инициатором ст. 190 УК.

Еще

Да нет в Украине экспедиций!!! Назовите мне хотя бы одну 3-4 уровня. Всё сводится в основном к функциям диспетчера.

Еще
    С уважением, Павел.
    Мы столько можем, сколько знаем. Знание-сила.

Да нет в Украине экспедиций!!! Назовите мне хотя бы одну 3-4 уровня. Всё сводится в основном к функциям диспетчера.
    Есть, но их по пальцам можно перечислить.

Еще

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 03.03.2017 08:29):
    Вся проблема ребята в том, что документы читать никто не хочет...Сколько писал, что эксп по закону может выступать только по "дорученню" это первое. Второе гражданский кодекс тоже не хотят читать, боятся претензию отправить. У нас рынок полон дилетантами от сюда и черные списки и подобные топики...

а вот если бы СТ предъявил претензию с штрафными санкциями ответчику, то он бы в следующий раз задумался, а не получит ли проблемы за подобные шутки, ведь другой в целях обеспечения иска может и арест наложить на все имущество, в лучшем случае, а в противном стать инициатором ст. 190 УК.
    В тему п. Сергію (ГИЛЕРА)- претензію ТОВ ДААР направив в той же же день після отримання у телефонному режимі цього всього лайна від Сер гея

Еще

В тему п. Сергію (ГИЛЕРА)- претензію ТОВ ДААР направив в той же же день після отримання у телефонному режимі цього всього лайна від Сер гея
    Понимаете в чем дело, телефонный разговор в суд не предъявить...Выждали 30 дней и иск в суд, включайте в сумму позыва услуги адвоката и прочие затраты...В суде ответчик нести ту чушь, что несет Вам по телефону нести не будет. Там разговор короткий, взыскивают всю сумму аж бегом. А если ответчик захочет особого мазахизма то может еще и поленять на исполнительную...:)

У меня был один клоун, говорит подавай в суд, с долга в 2000 иск превратился в 19000, он потом умолял забрать исковое заявление...:D

Еще

А як повязана історія з печаткою та діяльність експедитора ?? Такіх махінаторів і серед власників вантажу вистачає - то може і всі вантажовласники є гальмом перевезення ??

Еще
    Сергей

Fast, efficiens, cheap - sumo duo

ЦитатаЦитата (ИНТАСК, ООО, 03.03.2017 09:46):
    А як повязана історія з печаткою та діяльність експедитора ?? Такіх махінаторів і серед власників вантажу вистачає - то може і всі вантажовласники є гальмом перевезення ??
    Ну как же, там по всей видимости эксперты засели по графологии, а в реале люди хотели поиграться чужими деньгами...

Еще

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 03.03.2017 09:28):

Понимаете в чем дело, телефонный разговор в суд не предъявить...Выждали 30 дней и иск в суд, включайте в сумму позыва услуги адвоката и прочие затраты...В суде ответчик нести ту чушь, что несет Вам по телефону нести не будет. Там разговор короткий, взыскивают всю сумму аж бегом. А если ответчик захочет особого мазахизма то может еще и поленять на исполнительную...:)

У меня был один клоун, говорит подавай в суд, с долга в 2000 иск превратился в 19000, он потом умолял забрать исковое заявление...

Одно но ...  
    Если есть что брать ...  Для начала проверьте оппонента. Т.с., на наличие мягких мест, за которые можно было бы потрогать ...
    Если есть пузико, то можно идти в суд. При этом, ни в коем случае не сообщать должнику об этом. А в исковом просить суд, наложить арест на имущество, судебным решением, для пресечения возможного переоформления имущества на третьих лиц.
    Судиться сейчас, дело дорогое. И расходы могут превысить сумму требуемого ...

Еще
    Александр

Просто у человека наболело ...
    Вот и обвинил всех экспедиторов ...

Еще
    Александр

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 03.03.2017 09:50):
    Ну как же, там по всей видимости эксперты засели по графологии, а в реале люди хотели поиграться чужими деньгами...
    эксперты по графологии могут  быть  и у перевозчиков -  есть  живой  пример как очень "поважна "  транспортная компания  подделывала договора  и на основании  его  через свой  третейский суд  отстаивала  право  не оплачивать  стоимость утерянного  груза. Была  проведена экспертиза , апелляция и номер не прошел.

Еще
    Сергей

Fast, efficiens, cheap - sumo duo

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 03.03.2017 09:28):

У меня был один клоун, говорит подавай в суд, с долга в 2000 иск превратился в 19000, он потом умолял забрать исковое заявление...

Одно но ...  
    Если есть что брать ...  Для начала проверьте оппонента. Т.с., на наличие мягких мест, за которые можно было бы потрогать ...
    Если есть пузико, то можно идти в суд. При этом, ни в коем случае не сообщать должнику об этом. А в исковом просить суд, наложить арест на имущество, судебным решением, для пресечения возможного переоформления имущества на третьих лиц.
    Судиться сейчас, дело дорогое. И расходы могут превысить сумму требуемого ...
    Александр, судиться не так уж дорого как кажется, в Юридической помощи которую создал админ, можем разложить все по полкам...))) Топик тут https://lardi-trans.com/forum/topics/15/173697

Еще

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 03.03.2017 09:18):

Таких Экспедиций НЕТ НА ЛАРДИ.
    НЕТ НА ДЕЛЛЕ.
    У Них Свое КИНО.
    Максимум могут "сидеть" на TimoCom

Еще

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 03.03.2017 09:18):

Таких Экспедиций НЕТ НА ЛАРДИ.
    НЕТ НА ДЕЛЛЕ.
    У Них Свое КИНО.
    Максимум могут "сидеть" на TimoCom
    Есть и на Ларди, позднее о них расскажу, на форуме они не пишут а только смотрят))) У них есть договора и действительно по поручению заказчика заключают договора, перевозчикам платят своими деньгами по моему мнению и отзывам кто с ними работал ничего плохого не слышал одни только плюсы.

Еще

На Мой взгляд решение таких "отношений" (не платежей по сроку)нужно вывести в другую плоскость.
    До принятия решения по подписанию всяких документов.
    Требовать ПЕРЕВОЗЧИКУ от ЗАКАЗЧИКОВ-ОПЛАТУ НА ВЫГРУЗКЕ.
    Сейчас это дело 5 мин.
    Приехал на выгрузку-сбросили счет-ПЛАТИ потом ВЫГРУЗКА.
    Нет Денег по таким условиям-Нет и Перевозки.
    В 90 тые Так Все работало как часики.
    Сейчас 90% "лукавят" что потом по факту. А вдруг с грузом что то.
    В международке только так.
    Приехал на Выгрузку после расстаможки. При получателе снял пломбу-Все!
    Груз Доставлен-оплачивайте.
    А Нас "склонили" к оплате по оригиналам.
    Экспедиция сидит к примеру в мухосранске (почтовый адрес) УкрПочта доставит оригиналы через неделю.
    Вот уже потеря времени.
    Я работал с Экспедициями с Большой Буквы!
    Они своими деньгами оплачивали перевозку в День Выгрузки ---ЗНАЧИТ ВСЕ РАБОТАЕТ!!!
    Тогда рынок перевозок нужно "лечить" одной таблеткой--"ОПЛАТА НА ВЫГРУЗКЕ".

Еще

На Мой взгляд решение таких "отношений" (не платежей по сроку)нужно вывести в другую плоскость.
    Сейчас это дело 5 мин.
    Экспедиция сидит к примеру в мухосранске (почтовый адрес) УкрПочта доставит оригиналы через неделю.
    Вот уже потеря времени.
    Они своими деньгами оплачивали перевозку в День Выгрузки ---ЗНАЧИТ ВСЕ РАБОТАЕТ!!!
    У меня знакомая работает в экспедиционной компании (Германия), так вот скажем с такими заводами как Даймлер или МАН заявку без них не возьмешь, с табуретками они не работаю...Там уже все давно поставлено на высокий уровень.

Еще

Доброго Дня ! Уважаемый г.Потоцкий К.И.на Вашу цитату :
    Дайте полную информацию !
    -Маршрут
    -Какой груз
    -Условия погрузки
    -Условия выгрузки
    -Точный Адрес
    -Адрес Таможень

-Сколько Кодов товара
    Стоимость груза? Можно Вам ставить оценку 10.

К сожалению некоторых перевозчики у Нас тоже можно сравнить с'' табуретками'' на авто.
    CMR страхование и прочие тонкости :Ту а що?
    Отправители -заполнить ТТН ???

Думаю проблема комплексная.Нет Знаний и желания учиться.Все временно.
    Развития в данной ситуации нет и быть не может.Такая наша реальность.
    Всем здоровья.терпения и толерантности.

Еще
    СПД ФЛ Скубицкий В.А.

Сейчас это дело 5 мин.
    Вот уже потеря времени.
    ...как в кинофильме-...можно,но деньги вперед...

Еще
    Кто читает тему
    Пользователей 0
    Гостей 0