trucksnearme
Чи потрібна віза водію після пряйняття безвізу ?
Новые сообщения
Количество постов 24
Автор
Закінчилась віза. постало питання робити нову, чи можна уже по біометричному паспорту їздити ? підкажіть будьласка.

Еще

Закінчилась віза. постало питання робити нову, чи можна уже по біометричному паспорту їздити ? підкажіть будьласка.
Добрий день!
Безвізовий режим Украни з ЄС почне діяти приблизно з 11 червня 2017 р.http://24tv.ua/bezviz_dlya_ukrayini_2017_zatverdila_rada_yevropeyskogo_soyuzu_n816013
Подивіться це посилання. 
Якщо плануєте виїжджати раніше, потрібно робити візу.
А біометричний паспорт і так потрібно зробити на майбутнє. Щоправда, по біометричному паспорту без візи ви можете подорожувати по Європі як турист, або поїхати в гості. Якщо є ви плануєте працювати , наприклад , в Польші, вам однаково потрібно буде зробити робочу візу,  біометричний паспорт в такому випадку не потрібний.

Еще

Добрий день!
Безвізовий режим Украни з ЄС почне діяти приблизно з 11 червня 2017 р.http://24tv.ua/bezviz_dlya_ukrayini_2017_zatverdila_rada_yevropeyskogo_soyuzu_n816013
Подивіться це посилання. 
Якщо плануєте виїжджати раніше, потрібно робити візу.
А біометричний паспорт і так потрібно зробити на майбутнє. Щоправда, по біометричному паспорту без візи ви можете подорожувати по Європі як турист, або поїхати в гості. Якщо є ви плануєте працювати , наприклад , в Польші, вам однаково потрібно буде зробити робочу візу,  біометричний паспорт в такому випадку не потрібний.
Для роботи за кордоном і так зрозуміло що потрібна віза, а що для українських водіїв далекобійників які їздять на Європу з України?

Еще

я задав конкретне питання ,а ви написали те що і так знають всі. Водій оформлений на роботі в україні. по суті він працює в україні. тому питання актуальне віза потрібна чи ні?

Еще

я задав конкретне питання ,а ви написали те що і так знають всі. Водій оформлений на роботі в україні. по суті він працює в україні. тому питання актуальне віза потрібна чи ні?
В визовом центре мне сообщили, что с 10 июня, биометрические паспорта, для оформления виз в Шенген зону, приниматься не будут.
Только не биометрические паспорта.

Еще
Александр
Там где пехота не пройдёт и бронепоезд не промчится, хохол на фуре проползёт и ничего с ним не случится !!!

Безвиз он и в Африке без виз, хоть ты водитель,хоть директор, по крайней мере молдаванам и грузинам виза не нужна, хотя прикол когда безвиз и нужна виза специально для Украины можетбыть.

Еще

Так нужна виза или нет ,кто то конкретно может написать?

Еще

Если у водителя биометрический паспорт, то нет. 

Если не биометрический, то нужна

Еще
Александр

Нужна.

Еще

Важливий момент: бізнес-поїздки і відрядження, за які платить український роботодавець, не вважаються “роботою в ЄС” і є законним приводом для безвізових поїздок.

Еще

В мене біометричний паспорт, я сам власник ТЗ і сам підприемець ,сам буду їздити !!!постало питания чи потрібна віза чи ні ????

Еще

В мене біометричний паспорт, я сам власник ТЗ і сам підприемець ,сам буду їздити !!!постало питания чи потрібна віза чи ні ????
Тобі, пане власник ТЗ...
От,
особисто!
винятково, тобі!..

ПО-ТРІ-БНА!!
А ще тобі її, мабуть, і не дадуть!
Пояснити, чому?..:diablo:

Еще

ребята, в чем сложность понять что без виз дали только туристический... ТУРИСТИЧЕСКИЙ! Ребята, а в чем проблема открыть сайт визового центра Украины? Ребята, не ужели мозги отключены напрочь. Ладно мозга нет, но глаза, руки, читать то можно, хотя бы в слух читайте тем кто рядом с вами будут, и просите их что бы вам разъясняли.
Дать ссылки еще на визовый центр, где все разжёвано? Попросите, я дам.

Еще
ищу стажировку для дальнейшего трудоустройства!

Тобі, пане власник ТЗ...
От,
особисто!
винятково, тобі!..

ПО-ТРІ-БНА!!
А ще тобі її, мабуть, і не дадуть!
Пояснити, чому?..:diablo:
Ну поясніть якщо ви компетентний в цьому питанні

Еще

ребята, в чем сложность понять что без виз дали только туристический... ТУРИСТИЧЕСКИЙ! Ребята, а в чем проблема открыть сайт визового центра Украины? Ребята, не ужели мозги отключены напрочь. Ладно мозга нет, но глаза, руки, читать то можно, хотя бы в слух читайте тем кто рядом с вами будут, и просите их что бы вам разъясняли.
Дать ссылки еще на визовый центр, где все разжёвано? Попросите, я дам.

Дайте мне ссылку, или телефон визового центра. Пожалуйста. 

Объясните нам недалеким.

P.S. На всякий случай, прежде чем дать какую то информацию, спросите сначала сами - ВОЗЬМУТ ЛИ У ВАС БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ, ДЛЯ ОФОРМЛЕНИЯ ВИЗЫ В СТРАНЫ ЕС????

Еще
Александр

Добрий день! Наш водій з біометричним паспортом вчора ввечері пересік кордон Краківець/Корчова в напрямку Польщі, але було 2 водія в машині, у одного віза у іншого біо. Ніяких додаткових документів не питали, був лише подорожній лист на водія, відрядне посвідчення, а також взяв другий паспорт де була віза, яка закінчилась. Проблем не було. За кошти також не питали.

Еще

ЦитатаЦитата (Класт, ООО, 14.06.2017 11:07):
Добрий день! Наш водій з біометричним паспортом вчора ввечері пересік кордон Краківець/Корчова в напрямку Польщі, але було 2 водія в машині, у одного віза у іншого біо. Ніяких додаткових документів не питали, був лише подорожній лист на водія, відрядне посвідчення, а також взяв другий паспорт де була віза, яка закінчилась. Проблем не було. За кошти також не питали.
Наш логіст дзвонив вчора до прикордонників - вона йому сказала, що безвіз поширюється лише на туристів/приватні поїздки. якщо водій їде з вантажем мусить бути віза.

Еще

Наш логіст дзвонив вчора до прикордонників - вона йому сказала, що безвіз поширюється лише на туристів/приватні поїздки. якщо водій їде з вантажем мусить бути віза.
але факт є фактом, пропустили як наші так і поляки

Еще

А логист может попросить источник или основание такого заявления? 

Кроме того, официально заявлено, что в биометрические паспорта, визы в страны ЕС (не только Шенгенская зона, но и Румыния, Болгария, Швейцария, Хорватия и Кипр ) не делают и такие паспорта к оформлению не принимают.

Как получить визу, если визу не делают? 

Слушать ли идиотов?

Еще
Александр
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0