trucksnearme
Таможенное свидетельство
Новые сообщения
Количество постов 32
Автор
Сообщение

Автомобиль прибыл на загрузку без таможенного свидельства. Маршрут Украина - Германия. Перевозчик из Тернополя.
Вопрос - прада-ли что, в Тернополе таможенные свидетельства выдают только членам АсМАП?

Евгений.


Еще

что за чушь!
А ВЫ ,что не перевозчик???


Еще

Кто без стука войдёт - тот без звука вылетит...
БАЛУ (Александр)

Согласен. Чушь! Но ответ перевозчика из Тернополя меня убил. И я как перевозчик засомневался в своей компетентности.


Еще

Выдают только членам АсМАП Свидетельство выдаётся кто работает в системе МДП


Еще


Выдают только членам АсМАП Свидетельство выдаётся кто работает в системе МДП

Если, Вас, не затруднит? На базе каких нормативных документов, Вы даёте такой ответ?
Очень хочу разобраться.

Евгений.


Еще

Таможенное свидетельство выдают всем у кого есть международнея лицензия.


Еще

Это свидетельство называется тировское . Раньше выдавали всем подряд 100% звонили в Киев


Еще

На свидетельстве написано Конвенция МДП от 14 Ноября 1975 года. В случае перевозки по CMR Инспектор просто должен осмотреть Прицеп перед погрузкой так сказали в Киеве.


Еще


На свидетельстве написано Конвенция МДП от 14 Ноября 1975 года. В случае перевозки по CMR Инспектор просто должен осмотреть Прицеп перед погрузкой так сказали в Киеве.

Я, Вам, верю. Но возникает два вопроса: 1. Кто в таком случае пломбирует грузовой отсек. И кто расписывается в свидетельстве о доставке?

Евгений.


Еще

Свидетельство о доставке это что?


Еще

А как же перевозки в нутри страны под таможенным контролем например с завода в порт???


Еще

Кто без стука войдёт - тот без звука вылетит...
БАЛУ (Александр)

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ПЕРЕМІЩЕННЯМ ВАНТАЖІВ
ЛИСТ


від 02.12.2008 р. N 19/1378-ЕП
Начальникам регіональних митниць, митниць



Щодо свідоцтв про допущення дорожніх транспортних засобів до перевезення вантажів під митними пломбами


У зв’язку зі зверненнями суб’єктів господарської діяльності стосовно вимоги до них від митних органів отримати свідоцтво про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення вантажів під митними печатками і пломбами у відповідності до пункту 1.6.2 Положення про порядок здійснення контролю за доставкою вантажів у митниці призначення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 08.12.98 N 771, роз’яснюємо.

Єдиним на сьогодні затвердженим зразком такого документа є Свідоцтво про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення вантажів під митними печатками й пломбами, передбачене Митною конвенцією про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП (Конвенція МДП) 1975 року (далі - Свідоцтво).

Форма Свідоцтва, порядок його заповнення, видачі і використання визначені Конвенцією МДП, наказами Держмитслужби України від 21.11.2001 N 755 "Про затвердження Порядку реалізації положень Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП" та від 21.05.2008 N 528 "Про затвердження Порядку видачі Свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезень вантажів під митними печатками і пломбами на умовах Конвенції МДП".

Відповідно до Конвенції МДП на кожний допущений до перевезення транспортний засіб видається Свідоцтво, яке відповідає зразку, наведеному у Додатку 4 до Конвенції. Це Свідоцтво повинно супроводжувати дорожній транспортний засіб.

Тобто чинні нормативно-правові акти передбачають видачу Свідоцтва тільки у тому разі, якщо перевезення здійснюватимуться:

на умовах Конвенції МДП;

особою, яка має допуск до процедури МДП;

із використанням транспортних засобів, які відповідають вимогам Додатка 2 до Конвенції МДП.

В інших випадках, як от під час здійснення перевезень:

на умовах Конвенції про договір міжнародного дорожнього перевезення вантажів 1956 року (CMR);

із застосуванням заходів гарантування доставки товарів, визначених пунктами 1 - 3 статті 161 Митного кодексу України;

особами, які не мають допуску до процедури МДП;

особами, які не надають послуги з міжнародних або внутрішніх перевезень і тому не мають відповідних ліцензій Міністерства транспорту і зв’язку України, тощо -

видача свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення вантажів під митними печатками і пломбами цього чи інших зразків не передбачена чинним законодавством.

До введення в дію нового порядку видачі Свідоцтв для допущення транспортних засобів до перевезень вантажів під митними печатками і пломбами, рішення про можливість накладення митного забезпечення приймається митним органом, що здійснює митне оформлення товарів, у кожному окремому випадку індивідуально за результатами огляду транспортного засобу на відповідність його стану технічним вимогам які визначені Правилами, що стосуються технічних умов, що застосовуються до дорожніх транспортних засобів, які можуть допускатися до міжнародних перевезень під митними печатками і пломбами (Додаток 2 Конвенції МДП, 1975 р.).


Заступник начальника
Управління контролю за
переміщенням вантажів -
начальник відділу



В. Передерій


Еще


Які тут ще можуть бути запитання???

Якщо перевізник не являється членом АсМАПУ і немає допуску до систуми МДП - свідоцтво про допущення йому не потрібне!!!

Ця тема вже піднімалась на форумі!


Еще


Свидетельство о доставке это что?

Извините за неточность. Кто расписывается в доп. листе ГТД?

Евгений.


Еще



Які тут ще можуть бути запитання???

Якщо перевізник не являється членом АсМАПУ і немає допуску до систуми МДП - свідоцтво про допущення йому не потрібне!!!

Ця тема вже піднімалась на форумі!



А мне, как заказчику, такой перевозчик ненужен. Вот и думайте.


Еще

ЦитатаЦитата (СПД Попович, 22.04.2010 19:09):



Які тут ще можуть бути запитання???

Якщо перевізник не являється членом АсМАПУ і немає допуску до систуми МДП - свідоцтво про допущення йому не потрібне!!!

Ця тема вже піднімалась на форумі!



А мне, как заказчику, такой перевозчик ненужен. Вот и думайте.


:)
А перевізників зараз ніхто не вибирає, їх просять, щоб вони погодились завантажити та доставити Ваш вантаж, і по ціні, яку вони запропонують (в рамках розумного звичайно)! А Ви хіба цього ще не знали?
:)


Еще

ЦитатаЦитата (СПД Попович, 22.04.2010 19:09):



Які тут ще можуть бути запитання???

Якщо перевізник не являється членом АсМАПУ і немає допуску до систуми МДП - свідоцтво про допущення йому не потрібне!!!

Ця тема вже піднімалась на форумі!



А мне, как заказчику, такой перевозчик ненужен. Вот и думайте.


Вам, как Заказчику филетово как Перевозчик доставит груз.

И только особо умные Заказчики вникают в МДП и CMR, и прочие ненужные Заказчику термины.

Олег


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0