trucksnearme
Проект налогового кодекса
Новые сообщения
Количество постов 1 517
Автор
Сообщение

Возмущает и это:


Еще

Возмущает и это:

http://www.pravda.com.ua/articles/2010/09/8/5365808
І вся країна покриється будинками Азарова?
Тетяна Чорновіл, УП _ Середа, 08 вересня 2010, 14:01

... Будівельний бізнес не чужий родині прем’єр-міністра. Його син є членом елітного клубу найкрутіших будівельників, що знаходиться у Москві. До того ж цей бізнес не тільки сина. Опоненти Азарова з парламентської трибуни вже не раз казали про те, що сам Микола Янович створив його з нуля зусиллями загонів податкової поліції, прозваної народом "маскі-шоу".
Історія становлення бізнесу Азарова - яскравий приклад того, як українські політики стають мільйонерами, використовуючи державні посади. І хоча факти грубого зловживання Миколою Азаровим адмінресурсом, про які буде йти мова, трапилися досить давно, однак саме завдяки цій давності схема збагачення нинішнього прем’єр-міністра стала очевидною.
… є докази того, що частина коштів, які вичавлювали податківці під керівництвом Миколи Азарова з українських підприємців, пішла на закупівлю активів, якими нині управляє син прем’єра.

В кінці 90-тих, скоро після того, як Микола Азаров очолив Державну податкову адміністрацію України, при ДПА виник Всеукраїнський благодійний фонд "Професіонал" з цілою купою дочірніх підприємств. Благою метою діяльності цього фонду було здійснення благодійної діяльності в інтересах працівників та пенсіонерів податкової. Це була офіційна, але не основна його спеціалізація.
Нажаль нині в інтернет-просторі майже не лишилося документів, які стосувалися комерційної діяльності цього фонду, однак автору вдалося знайти наказ голови ДПА Миколи Азарова № 570 від 15 жовтня 1999 року "Про стан роботи по надходженню коштів від реалізації конфіскованого майна". В цьому документі Азаров наказує, що право на реалізацію конфіскованого податківцями майна повинно позачергово надаватися ВБФ "Професіонал".
Кілька наступних років, як свідчать новини, улюбленець Азарова БФ "Професіонал" реалізовував і спирт, і овочі, і авіаційні двигуни, та багато чого іншого.
Крім того, згідно з іншими документальними свідченнями, податківці збирали з бізнесменів безповоротну фінансову допомогу на рахунки фонду, а також "Професіонал" не гребував гуманітарною допомогою.
Існує інформація, що в свій час фонд поповнювався відсотком від кожного штрафу, накладеного податківцями на підприємців, однак автор не знайшов документів, які це підтверджують. Але навіть без цього джерела доходів фонд і так смоктав кошти з податкової, як чимала насосна станція…
Бо ті приклади благодійності "Професіоналу", які знайшов автор, лише обурюють…
...Тепер підведемо підсумки. Ті кошти, які "податковий рекетир" - БФ "Професіонал" зібрав у свій час з платників податків, нині стали активами у бізнесі Азарова-молодшого. Однак це зовсім не значить, що це бізнес тільки сина прем'єра.
В першу чергу це бізнес Азарова-батька, адже саме він, використовуючи посаду керівника ДПА, створив справу, яку тепер розвиває його син....
(читайте всю статью по указан.ссылке).


Еще

Все властьпридержащие не устают повторять что они наняты на работу народом но где это видано чтобы нанятые утанавливали себе зарплату и прочие блага за счет работодателя и без учета финансового и экономического состояния работодателя.Все поставлено с ног на голову и это вне зависимости от окраса власти.В ЭТОМ ОСНОВНАЯ ПРОБЛЕМ.


Еще

http://www.youtube.com/watch?v=mQMLpNDXkaA&feature=mfu_in_order&list=UL

Цитата "Вважаю, що контретна справа і слово, яке ти дав, важливіше солодких фраз.... Я усвідомлюю, що чіткі обіцянки потребують чіткого виконання.... мої завдання:----ЗАПРОВАДИТИ ПОДАТКОВІ КАНІКУЛИ для М і С бізнесу.... і т.д."


Еще

Нічого, Янукович вернеться із європи і розбереться! Тільки от залишилося до н.р. приблизно 40 днів... і перечитати такі томи ТІЛЬКИ податкового кодексу... це ж скільки діб треба тупо сидіти читати і ще розуміти "правильно" те що там написано і незайматися своїм бізнесом! Окрім того будуть ще нові томи трудового, митного і т.д. кодексів до н.р... Згадеємо безсонні ночі перед екзаменами у ВУЗах!!! Або нас податкова зламає точно оскільки їй наперед дадуть усі "тонкощі" нового законодавства...


Еще


Нічого, Янукович вернеться із європи і розбереться! Тільки от залишилося до н.р. приблизно 40 днів... і перечитати такі томи ТІЛЬКИ податкового кодексу... це ж скільки діб треба тупо сидіти читати і ще розуміти "правильно" те що там написано і незайматися своїм бізнесом! Окрім того будуть ще нові томи трудового, митного і т.д. кодексів до н.р... Згадеємо безсонні ночі перед екзаменами у ВУЗах!!! Або нас податкова зламає точно оскільки їй наперед дадуть усі "тонкощі" нового законодавства...

Даже не сомневайтесь. "Ценные "акты (то есть те акты , в которых придуманы новые схемы развода налогоплатильщиков, плюя на то что они полностью противозаконны) налоговики из города в город передают. И ни какие аргументы с ссылкой на те же самые законны на которые ссылаются налоговики, не имеют значения. Аргумент такой -судитесь, наша задача насчитать!!! И это правда современной налоговой политики. А если Вы за 3 года столько не заработали, сколько Вам насчитали, то это Ваши проблемы!


Еще

Подскажите. Полистал страници темы не могу найти информации про то, что СПДники в кого в парке меньше 5 фур. не могут быть СПД, чем это регламентовано?


Еще

23.11.2010 _ Марко Олівенський
Підприємці проти своїх

Нового Податкового кодексу вони не бояться. У разі його прийняття частина їх бізнесу піде у тінь, компенсуючи втрати. На перебудову бізнесу з легального на тіньовий піде 3-6 місяців.
Дням автору зателефонував товариш, один з власників сімейної компанії, яка займається масовим виробництвом продуктів харчування, будівництвом доріг, експлуатацією периферійних комунальних підприємств тощо.

Він без подробиць запропонував мені пообідати з "цікавими людьми" в одному з ресторанів на виїзді з Києва.

На обіді були присутні відносно молоді люди, як потім з’ясувалося, теж середні підприємці, які мають в місяць прибуток до 300 тисяч гривень. Віддалений ресторан був вибраний задля відсутності "зайвих очей".

Розмова почалася про стан справ в економіці, перспективи виходу з кризи, долю гривні та уряду. Потім вона плавно перейшла до перспективи розвитку середнього бізнесу в світлі загальнодержавного бунту малого бізнесу.

Стало ясно, що ці середні підприємці побоюються розвитку цього бунту, але чомусь підтримують його.

Нового Податкового кодексу вони не бояться. У разі його прийняття частина їх бізнесу піде у тінь, компенсуючи втрати. На перебудову бізнесу з легального на тіньовий піде 3-6 місяців.

А от на подолання втрат, пов’язаних з суттєвим зменшенням попиту на їх продукцію та послуги, знадобиться невідомо скільки часу.

Таким чином, вони зацікавлені в мирному вирішені проблем, пов’язаних з введенням Податкового кодексу, на користь малого і середнього бізнесу. От тут-то стало зрозумілим запрошення автора на обід, а тому він поцікавився, з яких вони міст, до якої партії належать, чому самі не подадуть свій голос на захист себе і малого бізнесу.

З чотирьох осіб лише один був безпартійним киянином, інші - з Дніпропетровська, формально - члени Партії регіонів. Виступати проти своєї ж влади вони не мали бажання, бо боялися, що у відповідь на подібне звернення до них прийде податкова і накладе значні фінансові санкції на ті порушення, які вони не скоїли.

Це був єдиний випадок в житті автора, коли підприємці зізнавалися, що вони бояться своєї ж влади.

За словами підприємців, у разі прийняття Податкового кодексу статки багатьох їх покупців, перш за все, представників малого бізнесу та членів їх родин, які головним чином і формують попит на вітчизняні товари та послуги, що виробляють чи надають ці підприємці, впадуть, а разом з ними і їх прибутки.

Компенсувати ці втрати можна буде лише частково, бо в умовах підприємства, де всі цифри "на поверхні", в тінь може піти не більше 10-15% обороту.

Наприклад, за рахунок завищення норм витрат сировини на одиницю продукції, що податківцям знайти важко.

Між тим, попит на їх продукцію та послуги зменшиться, принаймні, на третину, яку повністю "перекрити" тіньовим оборотом не вдасться.

Переорієнтуватися на експорт продукції в країни близького зарубіжжя означає вступити у конкуренцію з тамтешніми виробниками, що теж не має сенсу, бо витрати часу та грошей значні.

Займатися перепродажем імпортних товарів теж не має сенсу, бо конкуренція в цій сфері значна. До того ж, поєднувати виробництво з непрофільною торгівлею важко, бо, контролюючи масове чи багатосерійне виробництво, нема часу відволікатися на торгівлю.

І ще одне. Будь-яке збурення в суспільстві викликає зворотну реакцію людей, які переносять своє невдоволення на всіх без винятку підприємців, вважаючи їх опосередкованими представниками влади, до якої ці підприємці не мають практично ніякого відношення, окрім партійних внесків (поборів).

В ході розмови з’ясувалося, що мої співрозмовники мають прекрасну освіту, вільно розмовляють англійською мовою, побували в багатьох країнах світу, щоб побачити щось нове і запропонувати свою продукцію та послуги, володіють економічними знаннями, а один навіть має наукову ступінь.

Широкий кругозір поглядів молодих підприємців приємно здивував. Ось їх власні міркування.

Підвищення податків для малого бізнесу призведе до зростання цін продажу ним товарів та послуг. Автоматично зменшиться попит на товари та послуги середніх підприємців, які втратять частину своїх доходів, тим більше що зарплати та пенсії будуть "заморожені" протягом кількох років.

В таких умовах обіг товарів та послуг вітчизняного виробництва зменшиться, в той час як обіг імпортної продукції буде залишатися без суттєвих змін або зменшиться на меншу частку, бо аналогу таких товарів в Україні немає. Це варіант розвитку подій в умовах незмінного курсу гривні.

На жаль, її курс значним чином залежить від держбюджету. При продовженні його дефіциту в наступні роки у зв’язку з надмірними видатками на державне управління та підтримку Пенсійного фонду він буде приречений на багаторічну дефіцитність.

Саме тому значне зниження курсу гривни станеться у найближчі часи. Не спасе і МВФ.

До того ж, накопичення від’ємного сальдо зовнішньої торгівлі лише прискорить зниження курсу гривни відносно долара, який і сам слабішає.

Таким чином, вся ця група факторів буде діяти проти середніх підприємців, в тому числі моїх співрозмовників. А для них власні економічні інтереси важливіші за партійні.

Все це і багато іншого руйнує структуру товарообігу на користь зростання частки імпортних товарів та зменшення частки вітчизняних товарів.

В першу чергу, на погляд співрозмовників, постраждають середні підприємці, товари та послуги яких йдуть переважно на внутрішній ринок.

Саме це викликало головну біль четвірки підприємців.

Але це було далеко не все. Підприємці почали розмірковувати, наскільки довго в таких умовах можливий їх бізнес в Україні і куди його переводити в разі значного погіршання економічної ситуації.

Зійшлися на тому, що найкращі умови в Бразилії та Аргентині, але для цього треба добре знати іспанську мову. В Канаді англійська мова, але ця країна приймає українців переважно до 35 років.

Щодо того, скільки років в таких умовах зможе існувати їх бізнес в Україні, погляди розійшлися. Більшість вважало, що 5-10 років.

Під час обговорення я дослуховувався не тільки до змісту сказаного, але й до інтонацій молодих підприємців, в яких відчувалася приреченість на близьку загибель їх бізнесу. Якась примарність вітала в повітрі, і часом було не зрозуміло, чи це реальність, чи сон.

Після обіду ми роз’їхалися, я - писати статтю, підприємці - члени Партії регіонів - фінансувати бунт проти владних однопартійців.

Дивне життя в Україні: гроші підприємців - формально членів Партії регіонів пішли проти своєї ж влади.
http://www.epravda.com.ua/columns/2010/11/23/257667/


Еще


 

Україна понад усе!

Олександр


Не поняла а что с форумом почему мое сообщение 4 раза добавилось!

Может быть, дело в цвете Ваших волос?


Еще

Упрощенная система налогообложения для физических лиц-предпринимателей будет в целом отменена с 1 января 2016 года. Это предусмотрено редакцией Налогового кодекса, учитывающей изложенные на 18 страницах изменения и поданной на подпись председателя Верховной Рады.

Согласно этой редакции кодекса, текстом которой располагает агентство "Интерфакс-Украина", парламент ежегодно, до 1 июня, будет пересматривать годовой объем выручки, который позволяет физлицам-предпринимателям работать на упрощенной системе налогообложения, а также ставку единого налога.

"Глава 1 (Упрощенная система налогообложения, учета и отчетности субъектов малого предпринимательства - ИФ) раздела ХІV (специальные налоговые режимы - ИФ) этого Кодекса теряет силу с 1 января 2016 года", - говорится в переходных положениях к документу.

http://www.interfax.com.ua/rus/eco/54389/


Еще
Больше о нас на
www.yarmi.com.ua

Годовой оборот действующих физлиц-предпринимателей, работающих по упрощенной системе налогообложения и продолжающих работать по ней после введения в действие Налогового кодекса, сохранится на уровне 500 тысяч гривен в течение 2011 года без обязательного применения кассового аппарата. Это предусмотрено последней редакцией Налогового кодекса, размещенной на сайте ВР.

Согласно документу, срок действия свидетельств предпринимателей-"упрощенцев" будет продлен на первый квартал 2011 года без подачи соответствующего заявления в налоговый орган.

«Для перехода на упрощенную систему налогообложения с 1 апреля 2011 года в соответствии с нормами главы 1 раздела XIV этого Кодекса субъекты малого предпринимательства, в том числе плательщики фиксированного налога, до 20 марта 2011 года (включительно) подают заявление в органы государственной налоговой службы по месту регистрации. Для таких субъектов малого предпринимательства в 2011 году применяется предельный годовой объем выручки от реализации продукции (товаров, работ, услуг), который действовал согласно законодательству об упрощенной системе налогообложения в 2010 году (500 тысяч гривен, — ред.)», — сообщается в переходных положениях документа.

Помимо того, документом установлено, что продление свидетельства физлица-предпринимателя на первый квартал 2011 года (до вступления в силу норм Налогового кодекса об упрощенной системе налогообложения) будет автоматическим, что также касается и некоторых других документов.

«(…) до 1 апреля 2011 года сохраняется действие свидетельства об уплате единого налога, справок о трудовых отношениях физического лица с плательщиком единого налога и патентов об уплате фиксированного налога, выданных на 2010 год», — говорится в переходных положениях.

Таким образом, вышеупомянутым субъектам хозяйствования не нужно будет подавать соответствующее заявления о продлении таких документов в налоговый орган по месту регистрации.

В то же время юридические лица до введения в действие положений Налогового кодекса относительно упрощенной системы налогообложения уплачивают единый налог в соответствии с нормами указа президента Украины «Об упрощенной системе налогообложения, учета и отчетности субъектов малого предпринимательства» № 727/98 от 3 июля 1998 года.


http://news.zn.ua/news/65461


Еще
Больше о нас на
www.yarmi.com.ua

Эпиграф к Налоговому кодексу


Не жалею хмельных промелькнувших годов,
не стыжусь их шального веселья,
есть безделье, которое выше трудов,
ЕСТЬ ТРУДЫ, ЧТО ПОЗОРНЕЙ БЕЗДЕЛЬЯ.

И. Губерман


Еще

[quote name=’ЧП "ЯрМи Групп"’ firm_id=’13909319081’ post=’266670’ date=’25.11.2010 15:31’]
Упрощенная система налогообложения для физических лиц-предпринимателей будет в целом отменена с 1 января 2016 года. Это предусмотрено редакцией Налогового кодекса, учитывающей изложенные на 18 страницах изменения и поданной на подпись председателя Верховной Рады.

Согласно этой редакции кодекса, текстом которой располагает агентство "Интерфакс-Украина", парламент ежегодно, до 1 июня, будет пересматривать годовой объем выручки, который позволяет физлицам-предпринимателям работать на упрощенной системе налогообложения, а также ставку единого налога.

"Глава 1 (Упрощенная система налогообложения, учета и отчетности субъектов малого предпринимательства - ИФ) раздела ХІV (специальные налоговые режимы - ИФ) этого Кодекса теряет силу с 1 января 2016 года", - говорится в переходных положениях к документу
Недавно в прессе прошла информация о приобретении более 90% акций Горловского СТИРОЛА Кипрской компанией Фирташа-Вот куда будут уходить не смешные бабки а правительство эти потери желает перекрывать за счет малого бизнеса


Еще


Недавно в прессе прошла информация о приобретении более 90% акций Горловского СТИРОЛА Кипрской компанией Фирташа-Вот куда будут уходить не смешные бабки а правительство эти потери желает перекрывать за счет малого бизнесаЕще

Так вот не за "вето" нужно бороться а за искоренение власти, которая живет за счет офшоров, а пенсионеры и остальные выживают за наш счет...

повторяю ссылку http://www.epravda.com.ua/publications/2010/11/23/257635/


Еще

26.11.2010 05:25
Яценюк объяснил, кому выгоден Налоговый кодекс

Лидер партии "Фронт змін" Арсений Яценюк заявил, что налоговое законодательство Украины, в том числе принятый парламентом Налоговый кодекс, не содержит никакой мотивации для украинцев платить налоги, не выполняет задания модернизации страны, а обеспечивает исключительно содержание государственного аппарата.

"Количество и объем уплаченных налогов украинцами никоим образом не влияет на уровень их жизни. Чем больше государство собирает налогов, тем лучше живет только администрация президента, правительство, Верховная Рада и все чиновники. Мотивации платить налоги в стране нет", - заявил А.Яценюк, которого цитирует пресс-служба "Фронта змін".

"Налоги собирают, чтобы обеспечивать достойную пенсию, социальные выплаты, доступное жилье, бесплатную медицину, экологически чистую окружающую среду, доступность образования, отсутствие коррупции, благоприятные условия для предпринимательства. Но всего этого в стране сегодня нет", - отметил он.

По его словам, львиная доля средств государственного бюджета идет на содержание Администрации Президента, расходы на которую в этом дело увеличились почти на 30%, парламента (на 18,2%) и правительства (на 11,7%), в то время как развитые страны сокращают расходы на госаппарат, отметил лидер партии. "С начала года государственная машина съела уже 11 млрд.грн.", - подчеркнул А.Яценюк.

Он также отметил, что предложенный Налоговый кодекс - это только механизм затыкания "дыр" в государственном бюджете за счет увеличения взысканий с малого и среднего бизнеса. "Налоговый кодекс дает возможность крупному индустриальном бизнесу работать через оффшорные зоны и не платить вообще ничего, и перевести фактически основное бремя бюджетной ответственности на плечи тех тысяч людей, которые сегодня находятся на Майдане", - добавил политик.

"Если будут введены нормы этого кодекса в отношении малого и среднего бизнеса, то дополнительно 500 тысяч человек останутся без работы. А это - увеличение расходов из бюджета на выплаты по безработице", - отметил он.

По его словам, Налоговый кодекс не имеет никакой идеологии, кроме одной – "выжать все, что можно, и сделать из людей, которые самостоятельно ведут сегодня бизнес и ничего не требуют от государства, простых наемников, рабов Налоговой, действующей власти, правительства, парламентского большинства".

В сообщении также указано, что именно поэтому А.Яценюк публично обратился с письмом к Президенту, в котором содержится четкое экономическое обоснование, почему этот кодекс является опасным для Украины. "Я призываю Президента вернуть Налоговый кодекс в парламент со своими предложениями", - заявил он.
http://news.liga.net/news/N1033947.htmlКто-то видел Сеню на Майдане??? :)Еще


 

Україна понад усе!

Олександр


Прочитав всю тему, я так и не поняла, а что господа предприниматели Вас не устаревает,нормальный Н/К, ничего ужасного я в нём не нашла, налоги единщикам подняли, переходите на общие основания , много единого 600грн. нет это копейки Вы посчитайте сколько рабочий на заводе платит налогов или госслужащий или учитель. А с чего по Вашему должна наполнятся казна? Урезать пенсии или зарплаты госслужащим?
Элементарная математика: открываешь ларди заходишь на страничку экспедиции, а там по 35-57 загрузок ну тук почему не отдать часть из них на налоги.
Теперь по перевозчику :
Берем 1000 км пробега (даже по норме это 2 дня) х 7 грн.= 7000 грн-2500 грн(топливо)- 1000грн. (з/п + командировка) - 1000грн. (амортизации и офисных затрат)= 2500 грн – 500грн. налог = 2000грн возьми себе! Вывод напрашивается сам собой работать можно и нужно просто надо держать цены и все у Вас будет хорошо!

С Ув. Оксана


а если у меня одна газель. 1000*2.5=2500 - 1000(топливо) - 1000(зпл + командировка) - 500(амортизация и оф.) = 0 . понравиться это налоговой.как думаете?
второе :если я сам водитель - мне самому себя нанимать на работу + еще бухгалтера
сегодня какой-то х..р из европы по телеку сказал что они не понимают почему мы протестуем . ведь нам хотят сделать лучше!


Еще


Кто-то видел Сеню на Майдане???

Да он был в понедельник около 11:00 выступал.


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0