Ремонт автомобиля после ДТП
Новые сообщения
Количество постов 37
Автор
Такая ситуация.
Ударили машину на светофоре. Гаи оформила справку о ДТП. Страховая компания направила машину на экспертизу к своему эксперту.
Страховщики говорят все ОК, ждем решения суда. Машину до решения суда не ремотировать.
Какая причина в запрете ремонта?
Я так понимаю, есть два варианта развития событий.
1-й. Суд принял решение , что виноват тот кто ударил машину, и мне выплатили страховку.
2-й. Суд принял решение , что ничья))) или я виноват в ДТП. И мне ничего моя страховая не заплатит.

Суд может состояться и через пол года.

Почему нельзя отремонтировать машину?

Спасибо.

Еще
В ---------> ИГНОР наполеона вместе с форумными бригадниками

Такая ситуация.
Ударили машину на светофоре. Гаи оформила справку о ДТП. Страховая компания направила машину на экспертизу к своему эксперту.
Страховщики говорят все ОК, ждем решения суда. Машину до решения суда не ремотировать.
Какая причина в запрете ремонта?
Я так понимаю, есть два варианта развития событий.
1-й. Суд принял решение , что виноват тот кто ударил машину, и мне выплатили страховку.
2-й. Суд принял решение , что ничья))) или я виноват в ДТП. И мне ничего моя страховая не заплатит.

Суд может состояться и через пол года.

Почему нельзя отремонтировать машину?

Спасибо.

У Вас КАСКО? Вас цікавить оплата по КАСКО чи по автоцивілці?

Еще
lawyer-transport.com
Мы знаем как!

А з ціною у висновку експерта Ви задоволені? Вас знайомили з оцінкою?

Еще
lawyer-transport.com
Мы знаем как!

Тоді вимоги страхової неправомірні.
Чим мотивована їх позиція?
Напишіть листа в страхову.

Еще
lawyer-transport.com
Мы знаем как!

Можете почитати Закон України "Про обов*язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" .

Еще
lawyer-transport.com
Мы знаем как!

Ничем, отремонтируете после решения суда - такой ответ.
Т.е. машину можно ремонтировать?
Где об этом почитать?
Пока не будет решения суда о признании другой стороны виноватой, это 2-3 месяца, потом ещё может быть апеляция, возврат дела на повторное рассмотрение .....страховки автогражданки не видать. Простой машины обойдётся больше 300 у.е. А потом если страховая ознакомлена с актом оценки и не обжалует его, то потом пусть она попробует доказать, что он не правильный. Я бы начал ремонт.

Еще
Перевозка опасного груза. Приходите по баяним.

Можете почитати Закон України "Про обов*язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" .

.......:):):) Я еще другие законы знаю.
Меня интересует не порядок выплаты. Когда это происходит, после каких действий.
До выплаты Ремонт разрешен? Это в законе указано?

;) А ви почитайте спочатку, а потім смайлики ставте.

Ви запитали, я як юрист відповів. Не довіряєте думці юриста - чекайте півроку (а якщо страхова відмовить і буде судовий спір, то і два роки) або підіть до іншого юриста, заплатіть за консультацію і почуйте те саме.
Ви ж не хочете написати листа страховій з вимогою надати пояснення, чим викликана заборона ремонту? Не хочете.
Легких шляхів не буває.
В законі заборони на ремонт немає. Я маю багато страхових справ - якщо машина оглянута експертом або аваркомом, зфотографована, є документ про вартість відновлювального ремонут (експертна оцінка або розрахунок страхової) - люди машини ремонтують. Збирають всі чеки, накладні і пред'являють страховій.

Еще
lawyer-transport.com
Мы знаем как!

Зачем предъявлять страховой чеки? Это обязательно? Если эксперт от страховой компании насчитал ущерб и я сним согласен, я все- равно должен предъявлять чеки?

Якщо ремонт до виплати страхового відшкодування - чеки, рахунки обов*язково. Страхова виплатить кошти тільки на їх підставі і ні гривнею більше. Наприклад, якщо експерт нарахував 300 дол.США, а ремонт Ви зробили за 200 дол. - страхова виплатить Вам тільки 200.

Еще
lawyer-transport.com
Мы знаем как!

Зачем предъявлять страховой чеки? Это обязательно? Если эксперт от страховой компании насчитал ущерб и я сним согласен, я все- равно должен предъявлять чеки?

Якщо ремонт до виплати страхового відшкодування - чеки, рахунки обов*язково. Страхова виплатить кошти тільки на їх підставі і ні гривнею більше. Наприклад, якщо експерт нарахував 300 дол.США, а ремонт Ви зробили за 200 дол. - страхова виплатить Вам тільки 200.

Я з Вами не згідна.
Можна подумати, що якщо Ви надасте їм чеки за ремонт на більшу суму, ніж ту, яку страхова компанія нарахувала, то Вам виплатять більше. Ага, тримайте кишеню ширше.
За роки моєї роботи мали місце декілька випадків ДТП. Після подачі нами усіх необхідних документів та прийняття страховою компанією рішення про виплату нашому підприємству суми відшкодування, ми спокійно робили ремонт машини і працювали далі, в довгому очікуванні коштів. Ніяких підтверджувальних документів або чеків на ремонт машини ніхто жодного разу не вимагав.

Еще
Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

Я з Вами не згідна.
Можна подумати, що якщо Ви надасте їм чеки за ремонт на більшу суму, ніж ту, яку страхова компанія нарахувала, то Вам виплатять більше. Ага, тримайте кишеню ширше.
За роки моєї роботи мали місце декілька випадків ДТП. Після подачі нами усіх необхідних документів та прийняття страховою компанією рішення про виплату нашому підприємству суми відшкодування, ми спокійно робили ремонт машини і працювали далі, в довгому очікуванні коштів. Ніяких підтверджувальних документів або чеків на ремонт машини ніхто жодного разу не вимагав.

Ну чому ніхто не читає уважно?
1. Про те що "страхова заплатить більше" мови не було. Менше за суму вказану в експертизі може, більше ні. Так?
2. В тому то й річ. Ремонт Ви робили вже після погодження страховою суми (до речі зазвичай проходить лише декілька днів між погодженням суми і виплатою - дивні у Вас страхові) виплати коштів. В даному випадку сума не погоджена, рішення про виплату не приймалося.

Еще
lawyer-transport.com
Мы знаем как!

Я з Вами не згідна.

Ну чому ніхто не читає уважно?
1. Про те що "страхова заплатить більше" мови не було. Менше за суму вказану в експертизі може, більше ні. Так?
2. В тому то й річ. Ремонт Ви робили вже після погодження страховою суми (до речі зазвичай проходить лише декілька днів між погодженням суми і виплатою - дивні у Вас страхові) виплати коштів. В даному випадку сума не погоджена, рішення про виплату не приймалося.

Это если я сам отремонтирую и смогу приложить только чеки на зап. части то моя работа будет выполнена на халяву для страховой?

Еще
Перевозка опасного груза. Приходите по баяним.

ЦитатаЦитата (, ):
Это если я сам отремонтирую и смогу приложить только чеки на зап. части то моя работа будет выполнена на халяву для страховой?

Так.

Еще
lawyer-transport.com
Мы знаем как!

Что- то я запутался. Еще раз.
Страховая компания направила на оценку ущерба к своему оценщику. Он насчитал по- минимуму, меньше некуда, и то , если делать своими силами. Страховая согласна с оценкой ( на словах) Кстати, мне оценку не дали на руки.
Я не ездил , не искал независимых экспертов, чтобы произвести другую оценку.
Теперь получается, что страховая может отказаться от выплаты или со временем не согласиться с указанным ущербом?
Второй момент.
Если делать своими силами ремонт , можно вложиться в страховую выплату.
Если делать ремонт на сервисе, но с чеками, сумма выростет в несколько раз.
И что мне делать?
Что значит погодження страховой суммы выплаты? В чем оно заключается?
Когда оно происходит ? Если после суда, какое значение суд о признании виноватого в ДТП имеет на сумму выплаты?

Еще

1. Так, може не погодитися. Звіт оцінщика потрапить у відділ врегулювання - вони можуть знайти зачіпки і відмовити. Ну і суд може їх страхувальника визнати невинним у ДТП.
2. Якщо хочете робити ремонт власними силами - тоді потрібно чекати виплату від страхової. В звіті експерта завжди вказується і вартість роботи, не тільки вартість запасних частин.
3. Погодження суми виплати і виплата будуть тільки після суду. Рішення про виплату без рішення суду страхова не прийме.
4. На суму виплати судове рішення не впливає, в рішенні буде вказано, хто саме винний у ДТП.

Еще
lawyer-transport.com
Мы знаем как!

Вы,таки, юрист)))
Рассказать все тоже , что и я , только своими словами.
А на вопрос почему нельзя отремонтировать машину до решения суда ?
Получить ответ:
ЦитатаЦитата (, ):
Якщо хочете робити ремонт власними силами - тоді потрібно чекати виплату від страхової.

???
Якщо робите ремонт у третіх осіб (СТО і т.п.) - ремонт можете робити, оскільки будете мати підтверджуючі вартість ремонту документи.
Якщо власними силами - не робіть.
Що я казав Вашими словами??? Хіба Ви первісно вказували, що самостійно хочете зробити ремонт??? А страховій Ви казали, що робитимете ремонт самотужки? Може з цього варто було починати?
І щоб не повторюватися і не флудити - краще зателефонуйте, я за експрес-консультацію грошей не беру.:)

Еще
lawyer-transport.com
Мы знаем как!

Ничем, отремонтируете после решения суда - такой ответ.
Т.е. машину можно ремонтировать?
Где об этом почитать?

О...великий гуру...найти ответа не может?:) А если страховая скажет спрыгнуть с 9-го этажа? Великий Гуру спрыгнет?

Еще

Якщо робите ремонт у третіх осіб (СТО і т.п.) - ремонт можете робити, оскільки будете мати підтверджуючі вартість ремонту документи.
Якщо власними силами - не робіть.
Що я казав Вашими словами??? Хіба Ви первісно вказували, що самостійно хочете зробити ремонт??? А страховій Ви казали, що робитимете ремонт самотужки? Може з цього варто було починати?
І щоб не повторюватися і не флудити - краще зателефонуйте, я за експрес-консультацію грошей не беру.:)

Професіоналізм не пропєш.
Це ж потрібно так заморочити голову в декількох реченнях, що я сам починаю вірити , що я сам хотів це знати.
Я запитував, чи не забороняється(дозволяється) робити ремонт до рішення суду по ДТП. ОК?

ПиСи Отримав відповідь в повідомленні №14.
Мені вже зателефонували форумчани і підтвердили те, що написано в повідомленні №14.
Дякую їм також))))))))

Еще

Ну і чим вказана позиція суперечила моїй??? :rofl:
До речі, Ви так і не сказали: Ви хочете ремонтувати авто самостійно?

Еще
lawyer-transport.com
Мы знаем как!

Вопрос к знатокам...? Если произведен ремонт своими силами и подтвержден специалистами АКТом стоимости работ - можно считать не легитимным?

Еще

Ну і чим вказана позиція суперечила моїй??? :rofl:
До речі, Ви так і не сказали: Ви хочете ремонтувати авто самостійно?

1 Там дається пряма відповідь, від вас її не отримав.
2 Яке це має значенння відносно запитання?

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0