Просмотр сообщений Ільчук Т. М., ФОП

Інформація для водіїв,які думають,що добре там де їх нема, а нема їх,пока, за кордоном, тому пошуки щастя завжди повязані з виїздом ТУДИ, . На сьогоднішній день реклами про вакансії водія-далекобійника на території Євросоюзу більше,чим претендентів. Міграція працюючого піплу постійна,тому вакансій-повно! Друге діло,чи відповідають умови праці тим обіцянкам,  що так оптимістично та переконливо читається в рекламному папірці??? Що саме так манить чергового лоха?   З того моменту,  коли у водія  засвітились очі від обіцяних 1000-2000євро,  про комфортні умови праці,  про нову машину  і щастя в "лічной жизні", він перетворюється на потенційну жертву. Я маю на увазі саме той великий лохотрон,   який працює в Литві (ШАУЛЯЙ)    Звичайно, дуже мало жертв,  що пройшли цю школу виживання  в Литві хочуть розповідати,  але вчора сидить переді мною така жертва.  Фізично і енергетично вигорівший (колись красивий мужик),який півроку не вставав з-за керма і з гіркотою чесно і достеменно розказує.  Обман водіїв поставлений на потік,тому протидіяти неможливо. Отримуєш заявку-заказ і все!!! Ти попадаєш! В заявці зазначений кілометраж- 300км,а по навігатору пробивається 330км!  Йому відповідають,що ти невмієш користуватись навігатором. В результаті  кілька поїздок і пів тони соляри пережогу,  які знімаються з зарплати!   Далі-парковки,    платні автобани не оплачуються! За неподачу СМР-400 євро штрафу.Царапина на машині-штраф від 400євро! Зарплату чекав 10 днів,бухгалтерія просто морозиться,   вимагає СМРи,   які подані вже 2 рази!    Зароблене вирвати вкрай важко,   все розраховано на неосвідченність водія і бардак в бумагах. Мій співрозмовник має вищу освіту і вкрай грамотний і пунктуальний в папір'ях дядько,тому подавав усе по вимозі,що їх тільки дратувало.В результаті ледь вирвав половину з заробленого! Тому,якщо ви тут кричите до шефа,  диктуєте умови,    набираєтесь наглості і залишаєте машину в степу,  аби насолити казлу і вам це сходить з рук,то,знайте-покарання вас чекає в Європі у вигляді рабства! Там на  вас є управа!  Якщо ви порядний чоловік і хороший водій,просто хочете заробити,то це точно не те місце.

Тема: СТРАЙК!!!!

Завтра в Києві страйк??!!!!


Колеги! Можливо,хто знає чи працювали з =ЛОГІСТИК КОМПАНІ = якась дивна контора, ніде нема реєстації,кожний раз з іншого телефону дзвонять і все пропонують мир,дружбу і роботу.Питаю-хто директор у вашому завєдєнії,зразу ж кидають трубку. Може,хто прояснить ситуацію?


ТОВ "ТРАНС КЛАС" г.Днепропетровск, в лице директора Супруненко А.В.,тел 0562339839, 0563721472, моб.0676443797,0675674473, була підписан - заявка - договір від 01 березня 2016р Грудзендз (Польща)-Хмельницький(Україна), сума фракта 16000 грн. До сих пор оплата за виконану роботу не поступила. На звінки не відповідають , трубку скідують, а коли дозвонились, то буда відповідь, що є справи головніші, ніж оплата, тому у нас нема на це часу.
На ЛАРДІ одні позитивні відгуки, але питання від кого. Тому краще не майте з ними діла, вони вас кінуть.

З повагою ФОП Постевка Г.Д.ЗАЗВИЧАЙ "что посеешь- то и пожнешь". Згадайте,Ви нікого не обманули в своєму житті?
Аааааа ...


основним мало бути-цитата,а получився тільки портрет:)

А ви пам'ятаєте,що сказала президент Литви, Даля́ Грибауска́йте ?

«Европа проснется и ужаснется тогда, когда Россия начнет устраивать на ее территории теракты. Вот тогда не лейте слезы, а вспомните, как вы призывали Украину к мирным переговорам».


http://nv.ua/world/geopolitics/u-gribauskajte-oprovergli-informatsiju-o-jakoby-ee-slovah-po-povodu-rossijskih-teraktov-v-es-80465.html


коментар-если именно она это и не говорила, то прав тот кто это сказал..в любом случае. и российский след тут найдут, может позже, потому что он есть.....


Мы не злимся на диких зверей, когда они набрасываются на людей. Мы понимаем, что они опасны. И когда они становятся слишком опасны, принимаем меры. Мы не даём волкам и медведям ходить по нашим улицам, не запускаем ядовитых змей в наши университеты. В конце концов, мы не ждём от них толерантности, европейской ментальности и уважения. Зверям место в лесу, а их популяция контролируется лесничим хозяйством. ИГИЛ и прочие исламисты это абсолютно та же самая ситуация (заметьте, я не гребу сюда всех арабов). Их назвать людьми, у меня не поворачивается язык, другая ментальность и представления о жизни. Не надо их понимать. Нужно просто прекратить играться в толерантность и вежливость. Закрыть для них границы, запретить обучаться в наших вузах, вести здесь бизнес. Ввести строжайший визовый режим. И впускать только после ста проверок на адекватность под диким контролем. Не давать никогда гражданства и права голоса. Пора понять и признать, что их нельзя умиротворить и задобрить.

Все вышесказанное нужно отнести и к ДНР и ЛНР!ЯК поставити 10 плюсів??????? раніше це називали РАСИЗМ!! деякі недалекі гноблять свободівців за це,обзивають нацистами,расистами,фашистами тільки за те,що вони бачать проблему на 2 кроки вперід. Адже "Свобода" завжди попереджає,що ми не проти інших націй,але тільки,коли ця інша нація,проживаючи на нашій землі, ПОВАЖАЄ і виконує закони цієї країни,в якій живе і не несе загрози для корінного населення.

Это кто?
Президент Литвы.


Аааааа ...


основним мало бути-цитата,а получився тільки портрет:)

А ви пам'ятаєте,що сказала президент Литви, Даля́ Грибауска́йте ?

«Европа проснется и ужаснется тогда, когда Россия начнет устраивать на ее территории теракты. Вот тогда не лейте слезы, а вспомните, как вы призывали Украину к мирным переговорам».


ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 08.11.2015 19:05):
Не прорве і не рухне-тому що ІМПЕРІЯ ЗЛА ВІЧНА. путіна одного замінить другий і т.д. бо у байстрюків монголо-татарської орди запрос на кровавих монстрів,які тільки різати,нищити і вбивати. Вони таких поважають. Ну,не розуміють вони американсько-європейських цивілізацій!!!не розуміють чистої постелі,посуду і чистого під"їзду без запаху мочі!


Толи еще будет...СССР какая была страна? Дули всем тыкала...:) Нет ничего вечного...Надеюсь, все понимают, что с ненулевой такой вероятностью, нам предстоит ещё увидеть в небе Украины российские воздушно-комические силы?..
Противоречия такого масштаба, як у нас із москалями, не могут быть разрешены ни через какое "перемирие".
Кремлевские карлики не будут самими собой, если не сделают все возможные глупости, имеющиеся в их наборе.
Ни одна из сторон, а меньше всего Московская, не может себе позволить выйти из текущего раунда, не попробовав, тык скаать, все варианты до конца.
Новость номер один:
- они косорукие и безмозглые, если куда и попадут - то случайно,
- номер два: мы их всех посбиваем на хрен,
Что касается сопутствующего "наземного наступления", то украинские черноземы перед нашим передним краем, просто станут ещё качественнее - в который раз.
Если москали, исчерпав возможности по торговле с Западом и провалив в очередной раз все потуги раскачать Украину изнутри, сделают эту глупость (попытку изменить ситуацию в свою пользу одним решительным военным рывком), они потерпят здесь военное поражение.
Это их успокоит - на пять-десять лет.
А потом - все опять сначала.
До смерти монстра великодержавного российского шовинизма.

Алексей Арестович


Не прорве і не рухне-тому що ІМПЕРІЯ ЗЛА ВІЧНА. путіна одного замінить другий і т.д. бо у байстрюків монголо-татарської орди запрос на кровавих монстрів,які тільки різати,нищити і вбивати. Вони таких поважають. Ну,не розуміють вони американсько-європейських цивілізацій!!!не розуміють чистої постелі,посуду і чистого під"їзду без запаху мочі!это логика! Ты не думаешь на пример об Казахстане или Белоруси, ты думаешь об Украине!
Почему?
Пойми, кому и зачем это нужно?
Сможешь объяснить?
Чесслово, интересно услышать мнение!


Анализировать причину появления тех или иных мыслей в голове... Не часто приходится этим заниматься. :)
Да и зачем?.. Фрейд уже объяснил - Тупые, ленивые и бухие уничтожили умных, трудолюбивых и трезвых, и назвали это классовой борьбой.. :D
Ну а если уж обратиться к логике - то ответ лежит на поверхности: с Казахстаном и Белоруссией мы как жили так и живем - мир, дружба.
А с Украиной конфликт. Я воспринимаю это как настоящую беду (причем личную).
Такое объяснение Вас удовлетворит?

Ты гянь!Они у нас Крым сперли,а теперь им не понятно почему отношения ухудшились? А вернуть извиниться а потом задавать себе такой вопрос не хотите?20-ті роки ХХ століття-="Тупые, ленивые и бухие уничтожили умных, трудолюбивых и трезвых, и назвали это классовой борьбой"=.

Всі наступні десятиліття-п"ють, крадуть і брешуть. В Україні вбили більше 7 тис кращих хлопців і дивуються,що зіпсувались відносини. а віноват СЕКС! Геніально!
НАФИГА ТЕБЕ, ЧТО БЫ СЪЕЗДИТЬ НА РЫНОК В ПИТЕРЕ, НУЖНО ДУМАТЬ О УКРАИНЕ?

Я обескуражен этим вопросом. :D

это логика! Ты не думаешь на пример об Казахстане или Белоруси, ты думаешь об Украине!
Почему?
Пойми, кому и зачем это нужно?
Сможешь объяснить?
Чесслово, интересно услышать мнение!


Коли жінка покидає вічно п"яного чоловіка і виходить заміж за класного господаря, що робить бивший,коли протрезвівши??? ПРАВИЛЬНО! Обзиває її останніми словами,напивається знову і знову обзмває.Думає про неї до смерті і вона завжди буде "причиною" чергового запою. Так і в стосунках Росії з Україною.Во-вторых, Владимир, не станет на меня стучать - ему это не нужно.От тут я не погоджусь .

Генетика стукача така , що якщо дід стучав , батько стучав то і син буде стучати . Навіть за безкоштовно . І без різниці на кого стучать . Нормальний стукач буде стучать навіть на того кому він перед цим стучав.

Це легко перевірити , наприклад можна тіпа про мєжду прчім запитати у Вованчика , чому він проти розсекречення архіві КГБ !? Час пройшов, уже все забулось...

Вангую що він буде руками і ногами проти цього , і нестиме всяку пургу ...

А насправді все дуже просто , нащадки стукачів дуже бояться що стане відома правда про те на кого стучали їхні дєди і які це мало наслідки.

Ну от ти , якщо взнаєш хто доносив на твоїх дідів і прадідів яких розкуркулили , репресували , яка в тебе буде реакція ?

З.І.

На цьому форумі є один неосталініст , цікаво було б прочитати його думки з цього приводу .
Але відколи прийшла хунта - він таке як в штопорі , несе щось несвязне ...
Не довод. Винувата всерівно Америка. 80 років культивувалась ненависть до американців, причиною всіх негараздів в СССР була Америка,насаджувалась думка,що от-от догоним и перегоним Америку,а тут БАЦ! .... і розсекретити архіви КГБ і дізнатись-хто на кого стукав,що Йосипа,який відмолотив 25 років ГУЛАГУ заложив Петро- дрібний чиновничок в канцелярії заводу (фабрики,колгоспу,радгоспу). Люди ж не змінились. Нової генерації інтелігенції не відбулось. Тут Україна трошки після підняття залізного заслону побачила Европу і собі щось захотіла-почало змінюватись мислення,згадали розумних людей -пророків, захотіли міняти країну....але те страшне сталінське минуле накрило нас війною.


ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 03.11.2015 10:45):
Росіяни 70 років "святкують" перемогу над Німеччиною (саме так!!!)

при цьому з боку Німеччини втрат 6 мільйонів чоловік,

а з боку "переможців" 46 мільйонів загиблих заради ЦІЄЇ "перемоги"!!!


"солдат не жалеть,бабы еще нарожают!"- казав "великий" полководець Жуков. Цей вислів можна поставити за девіз всього руського життя в роиси. Людина там -НІЩО. а,от НАРОД-фсьо. А хто такий -той народ,коли людей ніхто ніколи не цінував? проста ширма,вивізка за якою і в імя неї творяться всі злодіяння в країні.


[quote name=’ОПеКС, АТП ООО’ firm_id=’10789145458’ post=’789029’ date=’02.11.2015 21:16’][quote name=’СИ БРАЗЕРС СЕРВИС’ firm_id=’12333193297’ post=’789027’ date=’02.11.2015 21:04’][quote name=’Василенко Виталий Николаевич, ЧП’ firm_id=’19568605350’ post=’789023’ date=’02.11.2015 20:52’]
когда политики играют в "большую игру тільки завдяки підтримці таких,як Ви. З молчаливого согласия біомасси,від імені цієї біомаси ваш путін витворяє в світі такі злодіяння. І,це давно не ігри,про що Ви тут паяснічаєте. Ідеться про тисячі життів.Ми проти свого тиранчика вийшли на Майдан,а у вас-царь прикажет-дураки найдутся..... и вводить ложь как национальную доктрину национального движения крайне не осмотрительно ,останетесь без поддержки масс ...
А у нас на Украине принято морды бить за ложь ...Поэтому либо ...


Ви що проти Путіна і його доктріни ???

З.І.

Правильно пишеться в Україні і на Вонь-Югані.


:D я Вас прошу...не заважайте людям впєчатлятись сєятелем. Він 6 разів заходив до мене на сторінку (видно упорно шукав Правий сектор),або любувався:D кожних 2 години. І,таки видав перли.:D. Гігант мислі.Опять две правды :D от официальной страницы правого сектора ( который якобы не участвует в выборах ) и от Ильчук( которая якобы идет от П.Р под табличкой свобода ) ... И кому на этот раз верить ?
:D:D:D Ложь-удел рабов. Свободные люди говорят правду.

Вы хотите сказать что врет правый сектор ? и они рабы ?:DЗазвичай стараюсь не відповідати на провокації,але тут поясню,так як читає багато людей.Давно іде розмова про об"єднання ПС і ВО "Свобода",аби виступати єдиним фронтом на виборах. Коли Тягнибок приїхав до Яроша,аби обговорити майбутні спільні вибори, саме тоді загинуло 3 бійці ПС. Ярошу просто було не до того. Пізніще так само Ярош приїздив до нас,в той час свободівці хоронили двух побратимів. Все,що зробили до виборів-плакати Яроша зі символікою ВО "Свободи".На наступних виборах будуть і кандидати спільні.Надіюсь, Що це всі питання,що Вас цікавили?Кто знает с кем Правый сектор идет на выборы ? Их предвыборной агитации не видно, и не слышно ....Лена,Правий сектор на сьогодні іде на вибори зі СВОБОДОЮ. Тривають перемови,щоб на наступних виборах об"єднати зусилля конкретно.зайди до мене на стр побачиш-кандидатовдепутато:D

Опять две правды :D от официальной страницы правого сектора ( который якобы не участвует в выборах ) и от Ильчук( которая якобы идет от П.Р под табличкой свобода ) ... И кому на этот раз верить ?
:D:D:D Ложь-удел рабов. Свободные люди говорят правду.


Жаль, что из наших политиков мало кто это прочитает! Надо распечатать и каждому вручить лично!!!

ПОСВЯЩАЕТСЯ ПОЛИТИКАМ ВСЕХ МАСТЕЙ

До чего надо быть тупыми и упоротыми, чтобы не понять простой вещи: уже НИКОГДА не будет так, как было. Пусть вы всеми правдами и неправдами опять лезете во власть, пусть вас даже изберут несчастные бабульки и деды-вохроносцы... и что? Украина уже дважды вставала. В первый раз вас пожалели, в первый раз все лучилось добром и радостью...
уползли, перегруппировались. Раны зализывать тогда не пришлось - выползли обратно и опять за власть ухватились, опять присосались, зажирели, надулись спесью и гноем...

Во второй раз было уже не так по-доброму. Кто-то сбежал, а кто-то уже отправился в свободный полет с балкона. Отползли, перегруппировались, теперь уже - с зализыванием ран, с воплями "а я че, я ниче, я за народ!". Опять полезли. Опять желают присосаться, надуться спесью, властью, гноем...

Идиоты. Вы не понимаете, что с вами может стать в третий раз? Вы не понимаете, что у украинцев уже есть НАВЫК революции? И что в третий раз она будет такой злой, что уже не будет речи об выдвинуть вперед доброго, образованного, толкового - и мирного человека, привыкшего не воевать, а торговаться? В третий раз вперед выйдет очень злой и очень решительный дядя.

И вас, ублюдков, уже не будут ругать, проклинать, не будут с вами драться - вас будут убивать. Кто не сбежит - тот ляжет. И не помогут никакие титушки, никакие армии бандитов: в воюющей стране, где достать оружие стало легче, чем достать фигу из кармана, где десятки (а если учитывать ротацию - то и сотни) тысяч человек научились с ним обращаться, никаких бандитов не хватит, чтобы защитить вас. В третий раз никто не станет слушать ваших адвокатов, а если судья отпустит вас под залог - он закачается на ветке рядом с вами.

Это не угроза, это реальный факт. Да, это может ввергнуть страну в кровавый хаос, от которого возрадуются в России, это может нанести Украине непоправимый ущерб - но это все уже будет не ваша забота. Вы не сможете скрыться даже за границей - найдутся те, кто достанет вас и там, просто от озлобленности и чувства, что терять больше нечего и остается лишь отомстить. Вы не будете в безопасности, вы не будете при деньгах - вы будете мертвые, возможно - вместе с вашими женами, любовницами и детьми.

Поэтому послушайте если не голос разума, то голос вашей врожденной хитрости, вашего непревзойденного чувства самосохранения: третьего раза вам не пережить. Вы не сможете предотвратить этот третий раз, если не одумаетесь сейчас. Вы не сможете от него сбежать, отползти, перегруппироваться, присосаться обратно.

Если Украины не будет - вы этого уже не увидите. И это относится ко всем, кто привычно думает, что власть - это источник денег, удовольствий и возможность удовлетворить главную страсть - страсть к господству над быдлом. Быдла уже нет.

Горит уже не шина - горит бикфордов шнур. И он очень короткий.


Очень.Хотіла поставити пять плюсів не.....можна тільки один!Збувається пророцтво Бжезінського!Кто знает с кем Правый сектор идет на выборы ? Их предвыборной агитации не видно, и не слышно ....Лена,Правий сектор на сьогодні іде на вибори зі СВОБОДОЮ. Тривають перемови,щоб на наступних виборах об"єднати зусилля конкретно.зайди до мене на стр побачиш-кандидатовдепутато:D