Просмотр сообщений Украинская Страховая Группа

СК «УСГ» виплатила 266 321,91 грн. по договору страхування КАСКО 30.09.2013

Страхове відшкодування у розмірі 266 321,91 грн. отримав власник пошкодженого в ДТП автомобіля Volkswagen Caravella. Подія відбулася в Німеччині в місті Eisenach. Водій застрахованого транспортного засобу, перетинаючи перехрестя відчув удар в задню частину авто, в результаті чого в’їхав в стовп. Автомобіль був застрахований за договором «ЩАСЛИВЕ КАСКО», дія якого розповсюджувалася на території всієї Європи.

Відповідно до результатів аналізу найбільш аварійних марок автомобілів, проведеного відділом методології і контролю якості управління врегулювання транспортних збитків СК «Українська страхова група», найчастіше за виплатами по автострахуванню у серпні 2013 року зверталися власники таких марок: Volkswagen, Hyundai, Skoda, Toyota та Nissan .

СК «Українська страхова група» за результатами роботи в першому півріччі 2013 року займає другу позицію в категорії автострахування серед кращих страхових компаній України (по даним «Insurance Top» (№ 3 (43) 2013)

За результатами роботи в першому півріччі 2013 року Компанія посідає другу позицію в ТОП-20 страхових компаній на ринку КАСКО (за даними «Insurance Top»).

Стабільно високі результати, що демонструє СК «УСГ» в даній категорії, впродовж багатьох років є показником беззаперечної довіри клієнтів до Компанії, які роблять свідомий вибір на користь найбільш клієнтоорієнтованої страхової компанії в Україні (СК «Українська страхова група» – найбільш клієнтоорієнтована страхова компанія в категорії «Автострахування» за даними «Кредит-Рейтинг»).

Крім цього, СК «Українська страхова група» визнана страховою компанією з найвищим в Україні рівнем довіри споживачів і однією з найбільш стійких страхових компаній України (Незалежне рейтингове агентство).

«Українська страхова група» – серед номінантів на звання кращої страхової компанії України 2013 року за версією журналу World Finance

«Українська страхова група» номінована авторитетним міжнародним журналом World Finance на звання кращої страхової компанії України 2013 року в ризиковому сегменті.

World Finance – один з провідних у світі журналів фінансової галузі, який проводить дослідження на ринках Європи, США, Азії та Латинської Америки. Вивчаючи особливості регіональних ринків, журнал щорічно нагороджує підприємства у різних категоріях. Основними критеріями при визначенні переможців є оригінальність, якість послуг та сервісу підприємства, а також внесок у розвиток ринку і побудова налагоджених відносин з клієнтами.

Вже шостий рік поспіль журнал обирає лідерів різних галузей в різних країнах і присуджує спеціальну нагороду, базуючись на думці своїх читачів. У цьому році за підсумками читацького голосування, «Українська страхова група» стала одним з чотирьох номінантів на звання кращої страхової компанії в Україні.

Лідер страхового ринку України, член міжнародної страхової групи зі світовим ім'ям Vienna Insurance Group – СК «УСГ», щорічно отримує високу оцінку своєї діяльності, як серед іноземних фахівців, так і на місцевому ринку. Так, у 2012 році «Українська страхова група» стала страховою компанією № 1 у місті Києві та Київській області, увійшла до ТОР 3 страховиків – кращих платників податків України («Insurance Top», 2012).

Номінація на звання кращої страхової компанії України від міжнародного журналу World Finance – це чергове визнання успіху «Української страхової групи» та свідоцтво ефективної роботи Компанії на українському страховому ринку.

Выгодные условия (индивидуальный подход, договоры страхования максимально прозрачны и содержат минимум исключений)

Надежная защита (компания является лидером по качеству урегулирования страховых случаев)

Богатый опыт работы

099 657 37 31
099 911 20 09

Доброго дня!

Если Вас интересует данная тема, возникает необходимость в страховании либо есть желание сравнить условия, предлагаемые Вашим страховым партнером – пишите на e-mail: N.Synytsyna@ukringroup.ua, skype: nataliiasynytsyna или звоните: 099 657 37 31, 067 728 66 75.

Оперативность и оптимальные условия гарантирую. Наталья

Переваги компанії

Серед великої кількості страхових компаній Вам необхідно обрати лише одну – ту, якій Ви довірите захист свого майна та здоров’я. Чому СК «Українська страхова група» може стати такою компанією?

* Дванадцятий рік Компанія з успіхом працює та активно розвивається, зміцнюючи власні позиції на українському ринку класичного страхування

* СК «Українська страхова група» є повноправним членом великої родини однієї з найміцніших страхових груп світу, лідера ринку Центральної та Східної Європи – Vienna Insurance Group. Завдяки чому Компанія представляє для Вас послуги найвищої якості

* Лояльна політика та відповідальне ставлення до клієнтів СК «Українська страхова група» виражене, перш за все, у системі врегулювання страхових випадків. Цей механізм налагоджено таким чином, щоб зробити виплату страхових відшкодувань максимально простою та швидкою для Вас

* За обсягами виплат страхових відшкодувань Компанія займає шосту позицію серед більше ніж 400 страхових компаній України

* Договори страхування СК «Українська страхова група» максимально прозорі та містять мінімальну кількість умов, які обмежують Ваші можливості в отриманні страхового відшкодування

* В 2011 році СК «Українська страхова група» сплатила найбільше страхове відшкодування за останні декілька років в Україні (підсумкова сума відшкодування склала 90,467 млн. грн.)

* Компанія є лідером з якості врегулювання страхових випадків

* СК «Українська страхова група» займає другу позицію в рейтингу страхових компаній України з найвищим рівнем стійкості (А+) (Експерт-Рейтинг)

* СК «Українська страхова група» одна з найбільш інформаційно відкритих страхових компаній України (Стандарт рейтинг)

* СК «Українська страхова група» визнана страховою компанією з найвищим в Україні рівнем довіри споживачів та однією з найбільш стійких страхових компаній України (Незалежне рейтингове агентство)

*Більше 50 страхових продуктів, які пропонує компанія – це комплекс, здатний задовольнити потреби у страхуванні як фізичних так і юридичних осіб

* СК «Українська страхова група» визнана найбільш клієнтоорієнтованою страховою компанією в категорії «Автострахування» (Кредит-Рейтинг)

* СК «Українська страхова група» - лідер страхування АВТОКАСКО в корпоративному сегменті

* СК «Українська страхова група» визнана однією з найбільш надійних страхових компаній України для бізнесу (Рейтинг ТОП-100)

* СК «Українська страхова група» займає шосте місце в ТОП-20 системоутворюючих страхових компаній України, які мають значний вплив на розвиток вітчизняного страхового ринку (Insurance Top)

* Наша компанія надасть Вам цілодобову підтримку як інформаційну – за телефоном гарячої лінії, так і технічну під час страхового випадку або організує допомогу за кордоном

* Регіональна мережа СК «Українська страхова група» складається з більше ніж 100 представництв по всій території України. 25 підрозділів знаходяться в місті Києві

На самом деле наша СК или вроде того, та же АКСА имеют миллионы страховых случаев и соотношение несоизмеримо:/ Они страхуют в в тысячи раз меньше нас, а исков меньше всего в девять раз!!! Неужели это непонятно?!

НАМ ВАЖНО НЕ КТО ИЗ ВАС БОЛЬШЕ СТРАХУЕТ...ВАЖНО КТО ВЫПЛАЧИВАЕТ ВОВРЕМЯ...

Я же к этому и веду, что статистика по искам не отображает этот момент.
http://insurancetop.com/top/uanonlife/2011/12/vypl
http://forinsurer.com/ratings/nonlife/12/6/6/
http://strahovik.com/companies

Статистику Ваших выплат отображают отзывы Ваших клиентов:
http://strahovik.com/companies/ukringroup

http://strahovik.com/ratings/payments-level-6-2011

Ну я не вижу смысла спорить, если мы не сравниваем определенные страховые компании, а так.....Покажите мне СК лучше чем УСГ по всем показателям.
У некоторых договоры включают в себя меньше рисков и больше причин не выплатить, некоторые просто не платят. А отзывы - это не статистика, конечно если четыре с половиной тысячи исков, то есть люди которым отказали и они недовольны, но ещё раз повторюсь: по соотношению премий к выплатам все нормально. А если компания страхует тысячу клиентов и никому не платит, то и шанс на отзыв будет невелик, даже на негативный. Мне кажется, что любая СК выплатит по страховому случаю, если делать все верно. Хотят они того или нет.

На самом деле наша СК или вроде того, та же АКСА имеют миллионы страховых случаев и соотношение несоизмеримо:/ Они страхуют в в тысячи раз меньше нас, а исков меньше всего в девять раз!!! Неужели это непонятно?!

НАМ ВАЖНО НЕ КТО ИЗ ВАС БОЛЬШЕ СТРАХУЕТ...ВАЖНО КТО ВЫПЛАЧИВАЕТ ВОВРЕМЯ...

Я же к этому и веду, что статистика по искам не отображает этот момент.
http://insurancetop.com/top/uanonlife/2011/12/vypl
http://forinsurer.com/ratings/nonlife/12/6/6/
http://strahovik.com/companies

0(50) 504 - 45 - 55 - Артём!!
Лучшие цены, лучшее покрытие и лучший сервис от страховой компании номер один в Украине!

Добрый день! Нужна помощь специалистов, а именно....у нас произошел страховой случай во время пути разорвало скат на полуприцепе и часть резины попало на стекло встречного авто (Деу), стекло соответственно треснуло, составили на месте европротокол, приехал аварийный комиссар, сделал фото и уехал. Через 4 месяца приходит письмо о том, что сумму 1413 грн страховая компания запратила водителю ДеУ за стекло, и в связи с тем что наш автомобиль находился в плохом состоянии (интересный вывод, когда есть справка о прохождении ТО и лопнувшее колесо имело еще половину протектора), то я должен компенсировать страховой компании всю сумму а именно 1413 грн иначе они подадут в суд и арестуют мое имущество!
Прошу помощи знающих людей - не развод ли это страховщиков?

Страховую компанию в студию!!! Гнилая компания...никуда они не подадут...за такую сумму!

Страховая компания ТАС, требуют в добровольном порядке произвести компенсацию. Что интересно я заплатил за страховку более 500 гривен, а с меня еще 1413 требуют, задается паралельный вопрос - зачем я страховался!

Для того, чтобы подавать в суд, ТАС должны на какой-то документ опираться о неисправности вашего автомобиля. Может вы подписывали какие-то документы на месте ДТП?! А так правильно советуют отклонить и ТО им отправить.

0(50) 504-45-55 - Артем. Я этим занимаюсь, гарантирую лучшее страховое покрытие и цену в Украине! Кому интересно, звоните! По грузам я и по телефону могу дать стоимость, а по ответственности там сложнее. Выслать на почту предложения не зная какой груз, куда едет - это очень не просто!

0(50) 504-45-55 - Артем. Я этим занимаюсь, гарантирую лучшее страховое покрытие и цену в Украине! Кому интересно, звоните! По грузам я и по телефону могу дать стоимость, а по ответственности там сложнее. Выслать на почту предложения не зная какой груз, куда едет - это очень не просто!

Тема про тех, кто не платит, т.ч. хватит))) Написали что, ТАС не платит и сразу десять сообщений, как они вовремя (за час до страхового события) платят))

Мы платим!! Надо сотрудничать с СК, которые специализируются на страховании грузов и ответственности!!!А не какие-нибудь там ТАСы