trucksnearme
Просмотр сообщений Попович О. М., ЧП
Тема: оренда

візьму в оренду з правом викупу рено магнум 2004 2006рік та полуприцеп зерновоз 60/70 кубів

два алюмінівих бака 250 та 350литрів редуктор рено 37/8зубів три осі бпв

Кто попался на развод Поповича О.М. Львовская обл. г.Золочев т.(067)2600237, который торгует запчастями и техникой на Ларди?
Выслал ему на карточку предоплату за редуктор на Рено, а он теперь утверждает, что ничего не получал!
Кто ещё ему высылал деньги, надо наказать махинатора!

мужики це все фуфло обяву на продаж редуктора я подав пивтора години на зад це написав мудак я з никим ще не розмовляв по цьому поводу а вин це лева регистрация

Редуктор
Для техники: Тягачи (Renault)
12.02.2012
http://market.lardi-trans.com/user/spare/108582

Хтось бреше... :D

яки гроши це просто брехня я займаюсь автоперевозками а не продаю запчастини а редуктор остався бо був сильний стук заду и на сервиси сказали що це редуктор я поминяв редуктор але потим оказалось що це диск колеса внутришний обирвало з шпильок в мене зерновози и баки ти що я продаю то з машин бо я ставлю гидравлики и баки остаються и три оси врv я поминяв на saf бо прицепи зерновози я думаю ви мене розумиэте а я йому тильки звонив цьому информатору а вин мене просто послав я чесна людина а таких як вин дийсно треба наказувати а саме головне вин зарегистрований в днипри а акцент у нього львивський робить висновки до мени можна звонити в любий час я працюю вже пятий рик но таке у мене в перше мене кидали два рази в одеси но я николи але не вже за годину можна перекинути гроши з днипра мени их отримати у льовови и вспити написати на мене брехню сьогодни недиля

и що цикаво цей информатор тильки сьогодни зарегиструвався на сайти

Кто попался на развод Поповича О.М. Львовская обл. г.Золочев т.(067)2600237, который торгует запчастями и техникой на Ларди?
Выслал ему на карточку предоплату за редуктор на Рено, а он теперь утверждает, что ничего не получал!

мужики це все фуфло обяву на продаж редуктора я подав пивтора години на зад це написав мудак я з никим ще не розмовляв по цьому поводу а вин це лева регистрация

Редуктор
Для техники: Тягачи (Renault)
12.02.2012
http://market.lardi-trans.com/user/spare/108582

Хтось бреше... :D

яки гроши це просто брехня я займаюсь автоперевозками а не продаю запчастини а редуктор остався бо був сильний стук заду и на сервиси сказали що це редуктор я поминяв редуктор але потим оказалось що це диск колеса внутришний обирвало з шпильок в мене зерновози и баки ти що я продаю то з машин бо я ставлю гидравлики и баки остаються и три оси врv я поминяв на saf бо прицепи зерновози я думаю ви мене розумиэте а я йому тильки звонив цьому информатору а вин мене просто послав я чесна людина а таких як вин дийсно треба наказувати а саме головне вин зарегистрований в днипри а акцент у нього львивський робить висновки до мени можна звонити в любий час я працюю вже пятий рик но таке у мене в перше мене кидали два рази в одеси но я николи але не вже за годину можна перекинути гроши з днипра мени их отримати у льовови и вспити написати на мене брехню сьогодни недиля

Тема: АДМИНУ

шановний админ в рубрици ринок автоперевозок збаничук о.м. дав не вирну информацию що до мени це просто наклеп дану людину не знаю и николи з нею не працював на мою думку ця людина конкурент прошу цю информацию рахувати не правомирною и видалити з ринок автоперевозок

редуктор 37/8 зубив рено два баки250 380литрив алюминий та три оси врv из ступицами

продам редуктор рено 37/8зубив та два баки один 250л другий380литрив

завтра перерахую кошти тримайся мицного здоровя и з богом все буде добре ми з тобою

Тема: куплю

сонцезащитний козерок рено магнум

Тема: куплю

сонцезахисний козирок рено магнум

рено магнум з полуприцепом зерновоз65/70куб тел0672600237

Тема: продаж

продам редуктор рено 37\8зуби 0672600237

шукаю роботу для зерновозів

візьму в оренду даф рено вольво з полуприцепом зерновоз або візьму кредитне авто та переоформлю кредит на себи любі варіанти терміново

Тема: дорога

яка дорога зі львова до чернігова дякую

візьму в оренду Рено ДАф з полуприцепом самоскид 35-40тон з правом викупу

на який термін можна взяти в оренду та з яким прицепом .місячний платіж

Тема: Оплата!

я відправив зопрос на перегляд червоних на 65грн.де мені оплатити дану послугу . мені прийшла відповідь на мою пошту але я забув пароль і незнаю що робити