Просмотр сообщений Стеник В.В.,ФЛП

Продам прицеп тент GEN TRAIL  дискові тормоза 2000р в хорошому стані.

Тема: Дозвіл

Куплю чистий польський дозвіл від універсального до євро-5. 0673505758.


Куплю терміново польський дозвіл Е-3, 0673505758-Віктор


ЦитатаЦитата (ТЭЛК, 18.11.2016 13:01):
Шановні перевізники будьте обережні перед тим як підписувати заявку з ООО "ТЭЛК" ,ФОП Онуфрієнко О.С., і ще баго різних комбінацій в назві які очолює Шпілько Ігор Іванович перевезення було ще в квітні 2016 року а повної оплати по сьогоднішній день немає кидав по 1000 гривень щомісяця (але це коли йому хочеться) і на сьогоднішній день 1200 гр з фракту 14500,00 ще винен.При тому що вантаж Польща- Україна доставлений в термін без притензій і підстав для того щоб не платити немає. І власник вантажу оплатив перевезення даній експедиції в повному обсязі. Конт. тел. - 0675575447 / 0675573737 /.Вы в Ларди прикрепили документ с поддельной печатью ООО ТЭЛК, изготовленную с помощью фотошопа. По факту подделки документов и вымогательства денег мы подаём заявление в полицию.


В свою чергу ми вже теж написали заяву про неоплату даного фракту і підробку документів з ріними ЄДРПОУ а під одною назвою "ТЄЛК". Вами займається прокуратура.


Шановні перевізники будьте обережні перед тим як підписувати заявку з ООО "ТЭЛК" ,ФОП Онуфрієнко О.С., і ще баго різних комбінацій в назві які очолює Шпілько Ігор Іванович перевезення було ще в квітні 2016 року а повної оплати по сьогоднішній день немає кидав по 1000 гривень щомісяця (але це коли йому хочеться) і на сьогоднішній день 1200 гр з фракту 14500,00 ще винен.При тому що вантаж Польща- Україна доставлений в термін без притензій і підстав для того щоб не платити немає. І власник вантажу оплатив перевезення даній експедиції в повному обсязі. Конт. тел. - 0675575447 / 0675573737 /.


Продам мотор до рено магнум на розборку не дорого 2003р.


Продам задній міст до рено магнум в хорошому стані недорого.


Підкажіть будь-ласка де в тернополі можна взяти бокс або гараж під фуру в оренду.Дякую!


Допоможіть забрати зароблені кошти. Експедитор тупо неплатить.


Потрібен водій на вантажний автомобіль - міжнародник ,Бажано з досвідом роботи .


Продам Renault Magnum можна з н/п. 2003 р; 2004 р.; 2006р.


Продам RENAULT Magnum -1)2004 р.в.;2) 2001р.в 3)-2002 р. в. можна з причепами.


Доброго дня ! Шановні перевізники ще раз хочем о застеригти від не зовсім приємної ротботи з ФОП. Копитов Антон і ФОП. Школова Яна які дають заявки від ТОВ "Єврохольц-трейд" вже більше місяця чекаєм на проплату дали негативний відгук але вони скоренько його знімають бо заявка оформлена на товариство а потім обіцяють проплатити і просять зняти негативний відгук чисто по людцьки знімаєш але не варто.Відправили документи в суд.

І переглянти усі відгуки на Єврохольц в гуглі


Доброго дня ! Шановні перевізники ще раз хочем о застеригти від не зовсім приємної ротботи з ФОП. Копитов Антон і ФОП. Школова Яна які дають заявки від ТОВ "Єврохольц-трейд" вже більше місяця чекаєм на проплату дали негативний відгук але вони скоренько його знімають бо заявка оформлена на товариство а потім обіцяють проплатити і просять зняти негативний відгук чисто по людцьки знімаєш але не варто.Відправили документи в суд.


Доброго дня.Всім хто працював з ТзоВ "Стеллар-Логістик" напевно можна поспівчувати...Офісні телефони мовчать,менеджери вже звільнені.Хто встигне ще може до них під'їхати в офіс.Нам вони винні за одне міжнародне перевезення.Спочатку дуже чемно обіцяли заплатити -тепер ігнор повний.

Ми теж їхали з даною експедицією поки що обіцяють оплатити сьогодні термін виходить.Якщо не буде проплати будем приймати міри обєднуємось можливо вони ще комусь заборгували дзвоніть.


тільки фракт так і не оплатили


[quote name=’Стеник В.В.,ФЛП’ firm_id=’11426610917’ post=’452062’ date=’18.07.2013 16:01’]Шановні перевізники будьте обережні беручи завантаження від ФОП. Копитов .В.С. або ФОП.Школова А. Ф.,заявки підписують від ТзОВ "Єврохольц-трейд",з керівництвом звязатись неможливо .Після розмитнення автомобіля в Польщі, адреса вивантаження змінювалась три рази, простоявши два дні зі скандалом машину вивантажели.
Приносим свої вибачення за різкі вислови в адресу Андрія Олександровича, були не праві..


Вибачте за непорозуміння .дійшли згоди .кофлікт вичерпано.


Шановні перевізники будьте обережні беручи завантаження від ФОП. Копитов .В.С. або ФОП.Школова А. Ф.,заявки підписують від ТзОВ "Єврохольц-трейд",з керівництвом звязатись неможливо .Після розмитнення автомобіля в Польщі, адреса вивантаження змінювалась три рази, простоявши два дні зі скандалом машину вивантажели.А тепер ще погрожують.Половину фракту так і неоплатили.Маєте бажання попсувати собі нерви і зробити благочинну акцію,-це до них.