Просмотр сообщений Романов Ю. В., ФЛ-П

Колесный диск 19,5х7,5х8 т.067 5391510


Согласно статье 48 путевой лист четко прописан для юридических лиц,для физ.лиц он(пут.лист)не указан! Вывод; не написано-значит не нужен,и нечего требовать. Я своим водителям распечатал эту статью из закона и они ездят с ней как с охранным полисом,если возник вопрос-сразу транспортнику под нос тычут!


ЗАКОН УКРАЇНИ
Про автомобільний транспорт
Із змінами і доповненнями, внесеними
Законом України
від 23 лютого 2006 року N 3492-IV
(Законом України від 23 лютого 2006 року N 3492-IV
цей Закон викладено у новій редакції)
Цей Закон визначає засади організації та діяльності автомобільного транспорту
Розділ III. ВНУТРІШНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
Глава 8. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ЩОДО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
Стаття 47. Внутрішні перевезення вантажів та правила їх надання
До внутрішніх перевезень вантажів відносяться перевезення вантажів між пунктами відправлення та призначення, розташованими в Україні, та комплекс допоміжних операцій, пов’язаних з цими перевезеннями, а також технологічні перевезення вантажів, що здійснюються в межах одного виробничого об’єкта без виїзду на автомобільні дороги загального користування.
До комплексу допоміжних операцій, пов’язаних із внутрішніми перевезеннями вантажів автомобільним транспортом, належать:
завантаження та розвантаження автомобільних транспортних засобів;
перевантаження вантажів на інший вид транспорту чи транспортний засіб;
сортування, пакування, обмірювання та маркування вантажу;
накопичення, формування або дроблення партій вантажу;
зберігання вантажу;
транспортно-експедиційні послуги.
Правила перевезень вантажів транспортними засобами затверджує центральний орган виконавчої влади з питань автомобільного транспорту.
Правила технологічних перевезень вантажів транспортними засобами затверджуються керівництвом виробничого об’єкта.
Стаття 48. Документи, на підставі яких виконують вантажні перевезення
Автомобільні перевізники, водії повинні мати і пред’являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконують вантажні перевезення.
Документами для юридичної особи, що здійснює вантажні перевезення на договірних умовах, є:
для автомобільного перевізника - ліцензія та документ, що засвідчує використання транспортного засобу на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, дорожній лист, товарно-транспортна накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж, інші документи, передбачені законодавством України.
Документами для фізичної особи, що здійснює вантажні перевезення на договірних умовах, є:
для автомобільного перевізника - ліцензія та документ, що засвідчує використання транспортного засобу на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, товарно-транспортна накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж, інші документи, передбачені законодавством України.
Документами для юридичної особи, що здійснює вантажні перевезення для власних потреб, є:
для автомобільного перевізника - документ, що засвідчує використання транспортного засобу на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, дорожній лист, товарно-транспортна накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж, інші документи, передбачені законодавством України.
Документами для фізичної особи, що здійснює вантажні перевезення для власних потреб, є:
для автомобільного перевізника - документ, що засвідчує використання транспортного засобу на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, товарно-транспортна накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж, інші документи, передбачені законодавством України.
У разі перевезення небезпечних вантажів обов’язковими документами для водія є:
свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення визначених небезпечних вантажів;
свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;
письмові інструкції на випадок аварії або надзвичайних ситуацій.


Готовый к работе (обваренный,с тентом,бортами)или просто обрезанный!


Куплю нижнюю половину 40 футового контейнера


Боится перегрузов и (если на передок)ударов - расползается


Можна на грузовике(без международки и ЦМР)выехать в Россию забрать вещи ивернуться на Украину.


Благодарю за ответ! Еще вопрос. Работаю по Украине,за кордон не выезжал,могу я просто выехать в Россию забрать вещи вместе с Дедом и вернуться назад,или прийдется нанимать другую машину.


ЦитатаЦитата (SIA "Turbo Baltija", 08.06.2009 08:55):

Новые турбины на складе в Риге и Тернополе! Делаем заказы через наших менеджеров!

Дайте телефоны менеджеров в Тернополе


Нужно перевезти из России на Украину домашние вещи(обьем Газели).Кто знает,нужны ли затаможки-разтаможки. Как это лучше сделать.


Куплю нижнюю половину 40" контейнера,возможно уже переделанную под зерновоз.т.0 067 539 15 10 Юра


ЦитатаЦитата (ЧП Картэль, 29.04.2009 18:06):

Ну и чё за шум и гам? :( Что,уже забыли как 2 месяца назад бунтовали по поводу транспортного сбора? Ещё тогда все были согласны платить с каждого литра а теперь что? Дороги надо ремонтировать !

Сергей.

Вопрс стоял о отмене обычного транспортного сбора и переводе его в топливо (ездиш-платиш),а получается подсказали как нас нагнуть еще больше.


На розгляді у парламенті перебуває законопроект "Про податок на пальне з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" Документ передбачає,що об"єктом оподаткування буде паливо. Цей податок має сплачуватися при притбанні кожного літра палива й перераховуватися компаніями,які його реалізують,до банківських установ на спеціальні державні рахунки. .....Ініціатори законопроекту переконані,що його прийняття дасть змогу встановити СОЦІАЛЬНУ СПРАВЕДЛИВІСТЬ - хто заправляється,той їде,відповідно,він псує автошляхи та екологію, тому й повинен за свій рахунок їх відновлювати.(повідомляє Північна МДПІ у м.Кривому Розі)


Участок Умань-Киривоград не обьедите он Ваш-другой дороги нет. Дальше есть выбор - через Кривой Рог -+50км.но дрога получше чем через Знаменка-Аександрия. В Знаменке обьездной просто нет (ямы по пояс),Через город- ДОИшники ждут! Александрия-Пятихатки стиральная доска,ямки и два скоросных участка по 2км.


НЕеееееее!Они же (мухи сонные) по штуке баков(минимум)за проталкивание закона получили-голосуем.А потом раздуплились-йо-о-о-о так у мэнэ на джипи три литры-надо шото минять. Клоуны.


14 февраля на участке дороги Донецк-Павлоград нашли гос.номер АЕ7386АМ с крылом от автомобиля Скания. Звонить-80675391510 Юра


В Днепропетровске опять всплыла бригада налетчиков. Сами подходят ,предлагают хорошую загрузку,сопровождают к месту "загрузки"-какая нибудь глухая улица и потихому грабят.04.02.2009г.