trucksnearme
Просмотр сообщений TM-TRANS
Тема: Відгуки

Шановні друзі, та партнери!
Нами отримано через сайт ларді повідомлення з проханням написати відгук на компанію, з якою ми не працювали.

Повідомляю позицію моєї компанії.
Ми не пишемо відгуки компаніям з якими не працюємо, чи не працювали. Вважаю, що система відгуків на "ларді" можливо не ідеальна, але без альтернативи на даний час. Відгуки потрібні, бо по відгуках можна зробити висновок для себе про порядність компанії з якою маємо намір працювати.
Відгуками треба обмінюватись! Тим самим піднімаючи свою репутацію, та партнера. Але випрошувати відгук - це не чесно і не гарно.
Моя компанія ніколи не просила і не просить відгук. Ми не дуримо перевізників. Мої менеджери самі не мають права писати відгук. Писати відгук може власник, директор, чи особа, якій доручена ця відповідальна робота.
Прошу всіх підтримувати цю позицію і не створювати дутий імідж деяким горе фірмочкам. Репутація заробляється роками чесної та важкої праці!

Публічно звертаюсь до адміністрації "ЛАРДІ"! Прошу таких прохачів наказувати! Знижуючи їх рейтинг! Вказуючи причину пониження в рейтингу.

ФОТО КОПІЮ ЗВЕРНЕННЯ ДОДАЮ

м.Івано-Франківськ вул.Ребета,біля траурного будинку гаражний кооператив,Ігор.Якісно...

Але дорого...

Маю можливість дати автомобіль з причепом на виплату. http://market.lardi-trans.com/goods/104840 Умови продажу залежать від розміру Вашого першого внеску. Він має бути не менше 30%. Якщо цікавить така пропозиція, то запитання прошу задавати на info@tm-trans.com

Доброго дня! Просимо для зручності зробити так, щоб мова залишалася за замовчуванням та, яку обрали. Щоб при вході на сайт не переставляти прапорець.

1.3. Вимоги цього Положення поширюються на автомобільних
перевізників та водіїв, які здійснюють внутрішні перевезення
пасажирів чи/та вантажів колісними транспортними засобами
(далі - ТЗ).

Прошу подсказать, кто сможет помочь подключить "1С бухгалтерию" версия 7/7 с помощью апи функций сайта "Ларди", с целью передавать на сайт предложения по перевозке. (Заявку менеджер должен набирать в программе 1С) Требуется программист. +380673445583 Мирослав

ЦитатаЦитата (DankoS, 17.01.2013 12:59):
Много лет присматриваюсь к этой программе, но за долгое время для Украины релиза так и не вышло, кто нибудь использует данное чудо по подсчету "100 грн на каГточку", поделистесь!!!

Я работаю с этой программой больше 3х лет. Просто доволен. Рекомендую.

В реквизитах много не понятных нам кодов (Бик корр счет банка итд для России) как вышли из положения? Или просто оставляете пустые поля

Когда редактируете стандартные бланки для своих нужд, вместо значений ЦБР подставляйте значения НБУ. Например, в поле БИК указывайте МФО и т.д.

Я просил разработчиков программы "Транс-менеджер" сделать версию для Украины. Но понял, что далеко не уйду. Сейчас мы адаптировали 1с 7/7 под себя. Програмист дорисовал навороченную заявку с комисиями (экспедиционные) . И получилось отлично. Тестируем, усложняем. Когда доведём до ума предложу разработку. Тема разработки программы интересна. Если есть интерес - пишите, буду рад поговорить на эту тему.

После того, как Вы изменили на сайте систему отзывов у меня на странице, если нажать на рейтинг надёжности "12" появился в таблице один отрицательный, хотя его никто не писал. Прошу посмотреть этот глюк!

День добрый я протестировал оборудование 2 компаний это Ай ти Линкс и RCS не доволен работой датчиков уровня топлива и показаниями по пробегу .По датчикам погрешность составляет около 20 % (после обещанных 2%) Вот сейчас ищем компанию которая даст погрешность по датчикам топлива хотя бы 5% В целом систему GPS контроля оцениваю как очень позитивную при условии что оборудование будет выполнять свои функции.

У мене показники палива мають погрішність менше 1%!!! Правда це не заслуга компанії яка надає послуги GPS контроля. З ними спочатку все було важко.

ЦитатаЦитата (TM-TRANS, 10.03.2012 20:43):
У мене така проблема. До ремонту паливної апаратури розхід фактичний 37. Згідно бортового компютера автомобіля 35. Після кап. ремонту паливної у Львові розхід фактичний 40, а по бортовому 29!!!
Підкажіть будь-ласка...
1. Чи відповідає показник бортового компютера по розходу палива з розходом фактичним. (Чи можна йому вірити...)
2. Який у кого зараз розхід палива на такій машині.

А де у ЛЬвові робили паливну і що робили?Маю дві машини такі але з лінивцями сьоодні по звіту розхід 36,5-37,5 л на 100 км 20-22 тн по колу.Минулого рейсу дві біля 35/100.Десь з осені розхід почав рости з 33/100,при менших вантажах було і по 30/100.Коли заправляю ШЕЛЛ розхід паде.

Ремонтував Україна, м. Львів, 79035; вул. Пасічна, 127

У мене така проблема. До ремонту паливної апаратури розхід фактичний 37. Згідно бортового компютера автомобіля 35. Після кап. ремонту паливної у Львові розхід фактичний 40, а по бортовому 29!!!
Підкажіть будь-ласка...
1. Чи відповідає показник бортового компютера по розходу палива з розходом фактичним. (Чи можна йому вірити...)
2. Який у кого зараз розхід палива на такій машині.

Здравствуйте! У кого такой автомобиль! Подскажите сколько должен быть расход топлива, где найти нормы списания и т.д.

Компанії TM-TRANS в кожний обласний центр потрібні регіональні менеджери. При вдалому початку роботи в перспективі відкриття представництва компанії.
Висока заробітня плата. Резюме прохання надсилати за допомогою електронної форми через сайт компанії, який знаходиться по адресу http://www.tm-trans.com/index.php?lng=ua&module=vacancy

нужна зделать томозную систэму напишыте адрес или контактныэ телефоны

Доречі машинка знайшлася! Людина почитала тут і дала номера.

Цю базу обслуговує моя газель. На газу, 20 км по маршруту, а роботи на 4 год. Рахую щоо це дуже нормально. (Завтра газель в Криму) Так, що шановні... Замість Ваших коментарів попросив би Вас загрузку з Сімферополя... А про 60-70 грн. в годину я можу послухати у Київських таксистів. Або у Івано-Франківських. Вони хочуть 50 грн. год. А коли до діла то тихенько, щоб інші не чули ганяють по 30(максимум) Якщо я не правий, запропонуйте малим машинам хоча б 220 за 4 год. Піду до Вас на роботу!

Шановний ""АртТрансСпед" ! А скільки по Вашому платять торгові бази в день за оренду бусіка? Якщо у Вас є краща пропозиція то запропонуйте перевізникам. Але на жаль сьогодні у Вас нема пропозиції... У Вас одні 20 тонки і Ви мабуть забули про заробіток маленьких авто. Для розвозки по місту це реальна цифра. І 25 точок це не дивно. Кожна машинка яка працює по обслуговуванню магазинів за день має і по 40 точок. видно, що Ви не компетентні в даному питанні.