trucksnearme
Просмотр сообщений Боєчко Родіон Михайлович

Тип транспорта: Грузовик, Тягач
Пробег: 884 тыс. км
Двигатель: 27 л. (440 л.с. | 324 кВт), Дизель
Коробка передач: Автомат
Привод: Задний
Цвет: Синий
Колесная формула: 4x2
Количество осей: 2
 Авто не растаможено Безопасность: ABS Комфорт: Усилитель руля, Эл. стеклоподъемники, Кондиционер, Климат контроль, Мультируль, Спальное место
Мультимедиа: Система навигации GPS, CD
Прочее: Тахограф Авто знаходиться в Польщі, є ще 3 таких самих МАНа. Euro 5.Дзвоніть на вайбер або пишіть смс бо в ровмінгу, вам передзвонять. Люк автоматичний, висока кабіна,вебасто

Ціна -21300€(89500 złotych)

+48601320372 Tomasz Polska...
Водій переводчик Родіон 
+48537251601
Viber +380502090442

Мені 27 років,маю національне посвідчення водія з відкритими категоріями В,С-з 2010 року а СЕ від 3.11.2015 року.Чіп карта водія до цифрового тахографу є,свідоцтво кваліфікації водія від АСМАП з кодом 95 теж зробив.Може бути рейс по Україні і по ЄС,відкрита віза Польська робоча до 18 лютого 2017року.Досвід є на ДАФі євро 5,по ІТ,FR,D,PL,A,BE.Ідеально було би,щоб автомобі знаходився в Чернівецькій облаті. 0502090442,0961721191

Візьміть мене,я не п'ющий і без шкідливих звичок.Готовий за не велику оплати працювати заради отримання досвіду.

Пежо Боксер на пів-пасажир. 2004р. габарити 3300Х 1800Х1800

Фото є і які умови?

Мені 27 років,маю національне посвідчення водія з відкритими категоріями В,С-з 2010 року а СЕ від 3.11.2015 року.Чіп карта водія до цифрового тахографу є,свідоцтво кваліфікації водія від АСМАП з кодом 95 теж зробив.Два роки працював у Польщі на автосервісі,займався підготовкою автомобілів до покраски.Там їздив на Рено Магнум в межах сервісу.Хочу працювати водієм далекобійником ,набиратись досвіду.Може бути рейс по Україні і по ЄС,тільки не в окуповані території.Буду вдячний за будь яку інформацію.Очікую на запрошення від Воєводи для відкриття Польської робочої візи на 365/365 днів,яке буде готове біля 15 січня від посередника.
Готовий за не велику зарплату працювати,заради досвіду!

+380502090442,+380961721191

Визу Английскую можно открыть и в Варшаве. Но что бы ездить в Англию от Польской фирмы одной визы мало. Надо ещё какое-то подтверждение от Английской фирмы. Какое точно не знаю. Мой тоже хотел нас на Англию посадить, но узнал сколько бумажек надо, отказался от этой затеи и посадил поляка. И наш код 95, можешь выкинуть в мусор.

понятно,а чому наш код 95 є поляки,що кажуть нехай буде,навіть один поляк роботодавець мене винудив наш код зробити,сказав,щоб я зробив,в нього наші українці вже давно так працюють.

Цікавить вантажне авто чи мікроавтобус який можна орендувати і виплачувати кожного місяця з правом викупу.

Я був від фірми АСМАП але то тільки теорія.Практика в мене є в Польщі невелика,я там працював в Автолакувальні і під'їжав на різних вантажних автомобілях в межах сервісу,а зараз зробив СЕ,карту водія,наш код 95 і чекаю на нову візу і вперед

Якби в Україні брали без досвіду то б не шукав би я нічого по європах так далеко.Але Європа більше потребує працівників ніж Україна і допомагає в набиранні досвіду.А в нас чомусь мусить бути досвід,а де його брати,що родяться всі з досвідом чи купляти собі вантажівку і набиратись досвіду....

Жалко...бо є пропозиції...тоді цей варіант відпадає.А якщо в мене запрошення від воєводи зробить посередницька фірма в якому буде писати що я не водій а будівельник,то для того щоб працювати водієм і їздити по європі то фірма яке візьме на роботу які має документи мені дати до мої візи і їзди?

Цікавить,чи можу я на польській робочій національній візі з запрошенням від воєводи 365/365 днів перебування,працювати водієм в польській фірмі з рейсами Польща-Англія і що ще потрібно до візи водію?

Мені 27 років,маю національне посвідчення водія з відкритими категоріями В,С-з 2010 року а СЕ від 3.11.2015 року.Чіп карта водія до цифрового тахографу є,свідоцтво кваліфікації водія від АСМАП з кодом 95 теж зробив.Два роки працював у Польщі на автосервісі,займався підготовкою автомобілів до покраски.Там їздив на Рено Магнум в межах сервісу.Хочу працювати водієм далекобійником або на Мікроавтобусі,набиратись досвіду.Може бути рейс по Україні і по ЄС,тільки не в окуповані території.Буду вдячний за будь яку інформацію.Очікую на запрошення від Воєводи для відкриття Польської робочої візи на 365/365 днів,яке буде готове біля 15 січня від посередника.
Готовий за не велику зарплату працювати,заради досвіду!

+380502090442,+380961721191

Маю посвідчення водія з Категоріями В,С,СЕ видані від 2010 року але по пропозиції роботи водієм за кордоном потібно щоб Категорія С була виданою до 2009 року,так там мені буде простіше п отриманні курсу на перевезення речей.Тобто змінити видачу категорії раннім числом.

нет
уже обсуждалось

Просто поляк мені каже щоб я робив,точніше просить щоб я той код зробив в Україні.Тіпа йому підходить

Планую працювати в Польській фірмі по перевезенню вантажів по Європі,але вимагають код 95.В них це потрібно пройти курс на перевезення речей і так як у мене категорія С видана після 2009 року то потрібно більше місяця ходити на ті курси там і екзамен здавати і дорого коштує.Тому цікаво чи Український зразок підходить?

ЦитатаЦитата (НЕ важно, 03.12.2015 10:47):
В Литве набирают фирма Влантана если интересно дам телефон

мені будь яка вакансія цікава,я подав заявку на отримання запрошення від воєводи,для отримання польської робочої річної візи,не знаю чи можна в литві працювати по даній візі яка надіюсь буде біля 20 січня.

але потрібен код 95

А що це за код такий ?

тіпа свідоцтво кваліфікації водія в польщі це курс на перевезення речей

Планую працювати в Польщі далекобійником,але потрібен код 95,роботодавець каже що можна українського зразка.Хто може допомогти в даному питанні?

Мені 27 років,маю національне посвідчення водія з відкритими категоріями В,С-з 2010 року а СЕ від 3.11.2015 року.Чіп в процесі оформлення.Два роки працював у Польщі на автосервісі,займався підготовкою автомобілів до покраски.Хочу працювати водієм далекобійником або на Мікроавтобусі,набиратись досвіду.Може бути рейс по Україні і по ЄС,тільки не в окуповані території.Буду вдячний за будь яку інформацію.
тел.0502090442,0961721191

Мені 27 років,маю національне посвідчення водія з відкритими категоріями В,С-з 2010 року а СЕ від 3.11.2015 року.Чіп в процесі оформлення.Два роки працював у Польщі на автосервісі,займався підготовкою автомобілів до покраски.Хочу працювати водієм далекобійником або на Мікроавтобусі,набиратись досвіду.Може бути рейс по Україні і по ЄС,тільки не в окуповані території.Буду вдячний за будь яку інформацію.
тел.0502090442,0961721191 Родіон м.Чернівці