Просмотр сообщений Лисова І.В., ФОП

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 20.10.2016 10:53):
ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 20.10.2016 10:46):

Если ответчик не ответил на претезию в течении 30 дней, Подовайте позов в суд. К позовной заяве приложите подтверждение отправки претензии. В заяве так и укажите, відповіді від відповідача не поступило.

Це я розумію, але мені б якийсь зразок самої позовної заяви, щоб правильно її скласти :unsure:

На судовом портале есть зразки и информация, что и как... http://ok.pl.court.gov.ua/sud1622/zrazki/ При составлении позовної заяви укажіть код відповідача, щоб не було потім з виконавчей качель.

Дякую за допомогу:D

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 20.10.2016 10:46):
Ні, це ми писали претензію - нам з квітня місяця не платять гроші за перевезення яке відбулося вчасно і всі документи впорядку, а експедитор все звалює на свого працівника, який у них вкрав гроші і втік-(працівник у них не був офіційно працевлаштований)

Если ответчик не ответил на претезию в течении 30 дней, Подовайте позов в суд. К позовной заяве приложите подтверждение отправки претензии. В заяве так и укажите, відповіді від відповідача не поступило.

Це я розумію, але мені б якийсь зразок самої позовної заяви, щоб правильно її скласти :unsure:

Ні, це ми писали претензію - нам з квітня місяця не платять гроші за перевезення яке відбулося вчасно і всі документи впорядку, а експедитор все звалює на свого працівника, який у них вкрав гроші і втік-(працівник у них не був офіційно працевлаштований)

Підкажіть,будь-ласка, як правильно скласти позовну заяву, на претензію відповіді письмової немає,а усно- платити не хочуть.Дякую.

Тема: Претензія

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 16.06.2016 16:15):
как обычный документ...шапка...кому...от кого...заголовок " Позовна заява на суму..." Описываете пидставы (договор) суть претензии...и почтой с уведомлением...

похожий образец... http://advocat-cons.info/index.php?newsid=5377#.V2Kmv7uLTcs

Дякую

Тема: Претензія

Підкажіть, як правильно скласти претензію перевізнику на експедитора, не оплачують кошти майже два місяці

Здійснили міжнародне перевезення. Експедиція в Литві. Все добре все нормально. Відправив пакетдокументів (договір, заявку, цмр, акт, рахунок, тощо) Через місяць мої документи повернулися, їх не забрали з поштового відділення. Менеджер з Литви дає свою домашню адресу. Документи вони отримали, мені відправили мій акт з печаткою. Саме цікаве, грошей не платять, то немає, то рахунки заблоковані. Знайшов замовника, експедиції проплачено. Посилав претензії, безрезультатно. Підскажіть куди звертатися щоб повернути свої зароблені гроші?

Фургон вантажний MERCEDES-BENZ білого кольору модель 950.04.Причіп маркі ACKERMAN,модель FRUEHAUF.Ціна-25000$ Тел.0673340974

Тема: Продажа

Причіп KRONE осі BRW,ворота,борти,загрузка верхние,бокова.Ціна 8000$ Звертвтись за тел.0673340974

Если кому-то необходимы электронные версии карт стран Европы по квадратам - отправляйте запрос на почту mail@yarmi.com.ua. Абсолютно бесплатно вышлю их Вам на почту.

EmiL_2009@bigmir.net Дякую!

А хто працював із Шупиком Н.Н. Лебедь С.В. Все це одна фірма! Тільки виграли у них суд! Перевізники відізвіться всі кому вони винні гроші, давайте вирішимо разом як їх забрати! Прошу писати на vlis69@mail.ru, korok@bigmir.net

Ув. Колеги ТЗОВ "Агропродукт" м. Рожище в лиці директора Собчук Миколи Євгеновича!!! З вересня місяця не може віддати гроші!!! Вони КИДАЛИ!!! не вірте їм!!! Кому ще винні відізвіться!

ЧП Шупик М.М. в лиці Світлани!!! Должні 19000 грн!!! Ці уроди не хочуть виплачувати... Коли до них не подзвоних постійно нема на місці цієї "ЗВЕЗДИ"! НАрод Це КИДАЛО не ведіться на них... вже 8 місяць неможу забрати гроші!!!