Просмотр сообщений ФО-П Усенко В.В.
Тема: MAN 19.403

Помогите. Нужна СРОЧНО схема пневмосистемы (схема подключения полностью всех трубок). Если у кого есть возможность сделать фото даной системы на автомобиле будем очень благодарны.У кого есть техническая литература по даному автомобилю, если можна сделать копию схем и отправить по факсу 80472631812, или отсканировать и отправить на sasha_korotyn@mail.ru В городе Черкассы не могу нигде найти. Заранее всем СПАСИБО.

Срочно нужна схема пневмосистемы MAN. заранее благодарен

НУжна схема пневмосистемы MAN , схема подключения и т.д. и т.п. Заранее благодарен

Терміново потрібна повна схема пневмосистеми MAN19.403. P.S. схема підключення.ДЯКУЮ!!!!!!!!!!

Якщо я правильно розумію створивши цю організацію Ви створите МЕГА експедицію і ті перевізники які вступлять в цю організацію мали б поділитися своїми замовниками яких вони обслуговують. Постає питання чи взмозі буде ця організація обхватити такий обєм??? якщо вона взмозі буде підняти таку ношу тоді вона поможе перевізникам. Я гадаю у кожного з Вас (перевізників) є свої диспетчери які за певний проміжок часу вже напрацювали якусь клієнтську базу, чому б не створити якийсь форум для них щоб ми самі могли допомогти один одному, щоб диспетчера спілкувалися знаходили спільну мову з колегами, і тільки тоді Ви відчуєте підтримку і допомогу Вашим водіям в іншому місті. А з приводу цін на перевезення моя думка так чому б не виводить середню ціну одного кілометру перевезення по всіх областях і поставить цю інфо замість реклами на ларді, хай це буде як курс вальт на сьогоднішній день.
Це особиста думка і прошу не гніватись кому вона не сподобалась!!!!!!!

Есть сейчас на форуме перев-ки у которых рефы 10т.? Какая у Вас на сегодняшний день ставка.??????

Посоветуйте кто ставил систему контроля топлива, как она работает????