trucksnearme
Просмотр сообщений Устянич Я. С., ФЛП

Обережно ФОП Яманко Харків,не ПЛАТЯТЬ!!!!
ФОП Яманко, оплатили повністю перевезення.

Обережно ФОП Яманко Харків,не ПЛАТЯТЬ!!!!

ЛТЛ Сервіс Україна,оплатили!

Паралельно дають заявки від ФТЛ Сервіс Україна,НЕ ПЛАТЯТЬ!!!!!!

ОБЕРЕЖНО!!!!!!! ТОВ ЛТЛ Сервіс Украіна НЕ ПЛАТИТЬ!!!!!!!

Фоп Бурбан В.М. оплатив перевезення.

Фортуна Транс, вони ж Бурбан Василь не платять!!!!!!!ОБЕРЕЖНО!!!!!!

Віп Транс Компані,вониж АЛ-Транс,Форсаж-Кінг не пплатять!!!!!!!!
Сьогодні оплатили!

Віп Транс Компані,вониж АЛ-Транс,Форсаж-Кінг не пплатять!!!!!!!!

Тема: АДР

доброго времени суток, подскажите кто знает нужна ли красная полоса при международных перевозках АДР 2-9 класса?
Чоловік був в Даї в пятницю,сказали вже не потрібно.
Ліцензія обовязково,а полоса тільки для 1 і 7 класу,раніше була потрібна для всіх класів.

Тема: АДР

доброго времени суток, подскажите кто знает нужна ли красная полоса при международных перевозках АДР 2-9 класса?
Чоловік був в Даї в пятницю,сказали вже не потрібно.

куплю польский дозвiл євро 3 или универсальный
063 52 52 150
куплю польський дозвіл євро 3 або універсальний,в Львові,конфеденційність гарантую,дорого,але адекватно по ціні.0984612565

Куплю дозвіл Євро 3 на Польшу,пропонуйте,ціну обговоримо!!!!!!0984652565

Для ФОП ШАБАРОВСЬКА О.,Як вам не соромно писати дурниці?Ви особисто телефонували мені,і просили анулювати негативний відгук!Тому,що він заважає Вам працювати,для компаніі,котра з Ваших слів по телефону, здійснює масу перевезень не оплатити вчасне перевезення ,як для мене,як мінімум недостойно!!!!Документи були отримані вчасно,по ставці було обумовлено,їдемо по такій ціні при терміні оплати в 3 банківські дні!ЗАЯВКА ПІДПИСАНА ВАМИ!!!!Не додивилась Ваша працівниця помилки,чомусь 23 вересня,а не 7 коли отримала????Ваша відпустка мене зовсім не цікавить,плюс до того в Вас на рахунку не було коштів довгий час,це мені казала Ваша працівниця!При потребі можу надати переписку по ел.почті,і звичайно заявку!!!!

ФОП Шабаровська О. оплатила в повному обзязі.

ВСІМ УВАГА!!!!ОБЕРЕЖНО!!!!Фірма ECL Sp.z.o.o.,котра зареєстрована в Польщі,м.Жешів,проводить діяльність на Україні під різними ФОПами,ми маємо заявку від ФОП Шабаровська О.А,НЕ ПЛАТЯТЬ!!!!!!Директор завжди в Європі,логіст,як не в лікарні,то не знає,шо відповісти!!!!! АФЕРИСТИ!!!!!!!

Везли пиво зі Львова в Польщу,Карлсберг.На заводі вантажать паллети,де нижні ящики вже чуть просівші.В процесі доїзду до місця розвантаження просівших ящиків стає набагато більше.,за які польська фірма збриває гроші.Хочете везти безкоштовно - вперед з КАРЛСБЕРГОМ!!!!!

Будьте обережні!!!ФОП ГРИЩЕНКО А.А. виставляють вантаж Львів-Катовіце-ВОНИ,ЯК ВАНТАЖОВІДПРАВНИКИ! БРЕХНЯ!!!! Вантажать машину обіцяють софт по завантаженню,а потім починається...Власник на нараді,потім в Польщі,потім проблема з грошима.В результаті простояли в Катовіцах 4 доби,бо без оплати не розвантажувались,фактичний власник-ОЛЕКСАНДР-заплатив нам по 100 гр.простою на територіі Польщі.А Наталія заявки не дає,ви за готівку ніби,то,відклик написати не можете,о ТО І ВОЗІТЬ КОМУ ЗАПЛАТЯТЬ,КОМУ НІ!!!!

Хочу предупредить еще об одних аферистах!ФИРМА-ЛИГА г.Ровно диспетчер ОКСАНА!Каждое слово-вранье,заявки не могу сделать-болен ребенок,конфликтную ситуацию с перегрузом не могу,заказчик вне зоны.Оплатить не могу,ни чего не знаю.Грузополучатели КАВКАЗЦЫ,хамлят-не доплачивают!!!!

БУдьте дуже обережні коли берете завантаження в ЧП Ліга Оксана-м.Ровно.Маршрут-Сандомир Польша-Копані-Україна.АФЕРИСТКА!!!!