trucksnearme
Просмотр сообщений Устянич Я. С., ФЛП
Тема: АДР

доброго времени суток, подскажите кто знает нужна ли красная полоса при международных перевозках АДР 2-9 класса?
Чоловік був в Даї в пятницю,сказали вже не потрібно.
Ліцензія обовязково,а полоса тільки для 1 і 7 класу,раніше була потрібна для всіх класів.

Тема: АДР

доброго времени суток, подскажите кто знает нужна ли красная полоса при международных перевозках АДР 2-9 класса?
Чоловік був в Даї в пятницю,сказали вже не потрібно.

куплю польский дозвiл євро 3 или универсальный
063 52 52 150
куплю польський дозвіл євро 3 або універсальний,в Львові,конфеденційність гарантую,дорого,але адекватно по ціні.0984612565

Куплю дозвіл Євро 3 на Польшу,пропонуйте,ціну обговоримо!!!!!!0984652565

Для ФОП ШАБАРОВСЬКА О.,Як вам не соромно писати дурниці?Ви особисто телефонували мені,і просили анулювати негативний відгук!Тому,що він заважає Вам працювати,для компаніі,котра з Ваших слів по телефону, здійснює масу перевезень не оплатити вчасне перевезення ,як для мене,як мінімум недостойно!!!!Документи були отримані вчасно,по ставці було обумовлено,їдемо по такій ціні при терміні оплати в 3 банківські дні!ЗАЯВКА ПІДПИСАНА ВАМИ!!!!Не додивилась Ваша працівниця помилки,чомусь 23 вересня,а не 7 коли отримала????Ваша відпустка мене зовсім не цікавить,плюс до того в Вас на рахунку не було коштів довгий час,це мені казала Ваша працівниця!При потребі можу надати переписку по ел.почті,і звичайно заявку!!!!

ФОП Шабаровська О. оплатила в повному обзязі.

ВСІМ УВАГА!!!!ОБЕРЕЖНО!!!!Фірма ECL Sp.z.o.o.,котра зареєстрована в Польщі,м.Жешів,проводить діяльність на Україні під різними ФОПами,ми маємо заявку від ФОП Шабаровська О.А,НЕ ПЛАТЯТЬ!!!!!!Директор завжди в Європі,логіст,як не в лікарні,то не знає,шо відповісти!!!!! АФЕРИСТИ!!!!!!!

Везли пиво зі Львова в Польщу,Карлсберг.На заводі вантажать паллети,де нижні ящики вже чуть просівші.В процесі доїзду до місця розвантаження просівших ящиків стає набагато більше.,за які польська фірма збриває гроші.Хочете везти безкоштовно - вперед з КАРЛСБЕРГОМ!!!!!

Будьте обережні!!!ФОП ГРИЩЕНКО А.А. виставляють вантаж Львів-Катовіце-ВОНИ,ЯК ВАНТАЖОВІДПРАВНИКИ! БРЕХНЯ!!!! Вантажать машину обіцяють софт по завантаженню,а потім починається...Власник на нараді,потім в Польщі,потім проблема з грошима.В результаті простояли в Катовіцах 4 доби,бо без оплати не розвантажувались,фактичний власник-ОЛЕКСАНДР-заплатив нам по 100 гр.простою на територіі Польщі.А Наталія заявки не дає,ви за готівку ніби,то,відклик написати не можете,о ТО І ВОЗІТЬ КОМУ ЗАПЛАТЯТЬ,КОМУ НІ!!!!

Хочу предупредить еще об одних аферистах!ФИРМА-ЛИГА г.Ровно диспетчер ОКСАНА!Каждое слово-вранье,заявки не могу сделать-болен ребенок,конфликтную ситуацию с перегрузом не могу,заказчик вне зоны.Оплатить не могу,ни чего не знаю.Грузополучатели КАВКАЗЦЫ,хамлят-не доплачивают!!!!

БУдьте дуже обережні коли берете завантаження в ЧП Ліга Оксана-м.Ровно.Маршрут-Сандомир Польша-Копані-Україна.АФЕРИСТКА!!!!

Осторожно! Новые неплательщики с сотней положительных отзывов!!!ФОП ШЕВЧЕНКО Т.В.-Днепропетровская обл.При звонках об оплате все время разные истории.Везли рефом продукты из Днепра на Киев-склады АТБ.Знаю,что не заплатили не только нам.НЕ ПЛАТЯТ!!!!

Подскажите будьте-добры,груз АДР,стоит ли в очереди,и водитель по трудовому договору едет.Нужен срочный ответ-грузится или нет.

ФЛП Грищенко А.А. предлагает груз с Украины на Польшу-пеллета.Заявку не заключают,мотивируя софтом по загрузке,потом-вы едьте,деньги заплат ят,приезжаешь-заказчика нет,выгружайтесь-оплатим!И ДОСВИДОС!!!Если выгрузился ДЕНЕГ не УВИДИТЕ!!!Отзыв не напишите.так заявки нет! ВОЗИМ БЕСПЛАТНО-НА ЛЕКАРСТВА ДЛЯ ФОП ГРИЩЕНКО А.А.

ПП "ТРІО ГРУП"-ШАХРАЇ!!!ОБЕРЕЖНОЇЇЇ.Беруть замовлення на доставку вантажу за низькою ставкою,але обовязково оплата в день розмитнення.Шукають ЛОХА-ПЕРЕВІЗНИКА,ПІДПИСУЮТЬЗАЯВКУ НА СУМУ БІЛЬШУ-ВІД 4 до 6 тис.грн. по приїзду машини на розмитнення отримують оплату і до побачення.5 травня помінялось місце реєстраціі з Київської на Чернігівську.На сьогоднішній день не оплачено більш ніж 15 перевізникам.

Хто працював з ПП Тріо Груп і отримав від них проплату або не отримав поділіться будь-ласка інформацією.Згідно заявки в нас з ними оплата 3 дні по факту розвантаження-розвантажились 18 квітня.Працювали з Богуслаєвим Вячеславом.Через тиждень після розвантаження почались казки про бухгалтера,котрого нема,Вячеслава,котрий сьогодні на обєкті і т.п.Сьогодні не піднімають трубку.НЕ ЗАПЛАТИЛИ!!!ОБЕРЕЖНО!!!!ШАХРАЇ!!!!

В суботу і в неділю звонить мужчина 0980339927 Сергій,пропонує завантаження Дніпропетровськ-Львів-5500 гр.на завантаженні.Даю номери машини і телефон водія.В результаті- для того,щоб поїхати на завантаження треба по дорозі Сергію дати 600 гр.котрі нібито додадуть до ставки,коли водій сказав що як тільки отримає гроші-скине на карточку,чи віддасть в руки-кинули трубку.В неділю звонить знов,питає чизабрали машину.Я відповідаю-ніяких грошей наперід не дам-відповідь-в вас своя робота-в мене своя.

Недобросовісний водій,хам,любить випити-ШВЕД РОМАН ІВАНОВИЧ.м.Львів.

Просто диспечера имеют и как с закажчика ,так и с Вас, поетому они не хотят выбивать предоплату,но когда поговорить с закажчиком практически каждый входит в ситуацыю и может бросить предоплату на карточку(пускай не всю,но от 50% до 90%)!

А Максим отправил на почту -оплатят на 10-20 дней позже из-за отрицательного отзыва,плюс снимут 150 гр.за обналичивание денег.Согласно договору-заявки оплата по софту,3-4 дня по оригиналам.Мы ездили с даной компанией по маршруту Польша -Украина все было хорошо.24.11.2009года был написан положительный отзыв.При теперешней заявке я уточняла у Сергея сроки оплаты-видела удаленные отзывы.Сергей сказал не переживайте оплатим вовремя.В понедельник- ждите,вторник,среда,тоже ждите.Сегодня не поднимает трубки.