trucksnearme
Просмотр сообщений Терзи С.В., ФОП

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 10.06.2019 23:23):
ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 10.06.2019 23:11):
Мужики, вчора---нэма, завтра хер його зна чи буде. блядь , живіть сьогодні , тяніть в свій вігвам окост мамонта, дбайтє про родину. А ТІ ПАДЛЮКИ ПРО СВОІ ПОДБАЮТЬ.
+10500!
Дякую , Серый от души.  Ну нэ можна так друг друга задрачивать ,из-за цих пидэров.     табу.Вибачайтэ за французький -- но по другому нэ виходить.
Все гаразд, д.Серьожа полюбляє бути на стороні ображених... :)

В нього нереалізовані батьківськи спонукання... :)

Всім добраніч, все буде добре для кожного з нас... :)

Слава Україні!!!
Ну що буде все добре , в мене сумнівів нема. На добраніч. Героям Слава.

Терзи С.В.

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 10.06.2019 23:23):
Мужики, вчора---нэма, завтра хер його зна чи буде. блядь , живіть сьогодні , тяніть в свій вігвам окост мамонта, дбайтє про родину. А ТІ ПАДЛЮКИ ПРО СВОІ ПОДБАЮТЬ.
+10500!
Дякую , Серый от души.  Ну нэ можна так друг друга задрачивать ,из-за цих пидэров.     табу.Вибачайтэ за французький -- но по другому нэ виходить.
Все гаразд, д.Серьожа полюбляє бути на стороні ображених... :)

В нього нереалізовані батьківськи спонукання... :)

Всім добраніч, все буде добре для кожного з нас... :)

Слава Україні!!!
Ну що буде все добре , в мене сумнівів нема. На добраніч.

Терзи С.В.

+10500!

Терзи С.В.

Терзи С.В.

О каком повышении цен на перевозки можно говорить, если у нас есть перевозчики (даже не хватит нецензурых слов, чтобы их как-то назвать), которые сами понижают ставки! Пример - берем груз Киев- Черкассы 5-6 тонн, ставка 3200 (минус 200- диспетчерские), не успеваю написать СМС с данными, перезванивает диспетчер и говорит, что позвонил другой перевозчик и предложил забрать за 2500 !!! И он ему отдал ! Еще бы, 700 грн диспетчерских! И что тут можно сказать... Просто НЕТ никаких слов!!! Жаль что диспетчер отказался дать номер телефона этого перевозчика, а так много хотелось ему сказать!!! Две недели назад был похожий случай, но диспетчер оказался порядочный, сказал- я в такие игры не играю. Вот так и живем... Даже нечего добавить к сказанному...
А может не было никакого другого перевозчика ? А диспетчер просто- мудак?
 и такое может быть
Может... Но предыдущий случай- это 100%. С этим экспедитором работали несколько раз, и мы уже сбросили все данные, перезвонили через пол часа уточнить время загрузки, и нам сказали, что звонили и предлагали поехать дешевле... Так что судите сами...
Так хероя в студию плиз. Страна должна знать таких хероев в лицо.

Терзи С.В.

Шановні перевізники!!!
 Не погоджуйтеся на ціну меншоя за 20 грн. Я розумію Українці не з тих дружніх народів, обєднюємося в критичних випадках. 
Але подумайте за своє майбутньє!!!! Не їздіть за даром!!! Подивіться ціни на таксі !!! Вони є вищими ніж перевезення велиго вантажу!!!! Ми не продаємо цукрову вату, чи повітряні кульки!!! Ми перевозимо великі, важкі вантажі!!!! 
Невже ви не хочете отримувати гідну зарплатню !!???  І ми не БАНК , щоб їздити в кредит!!! Банкі не перевозять вантажів, а ми не надаємо кредитів !!! Виконали перевезення, отримайте за це кошти !!!! Поважайте і Бережіть себе !!!Давайте будувати правельну Україну!!!!
Повністю підтримую! Цікаво було б знати хто ж ті круті перевізники які постійно забирають з тендерів завантаження, які по вартості менше 14-15 грн. за км.
Якщо цікаво знати , викиньте загруз  Харьків --- Киів, поставте ціну  8000 грв за 22 тонни , і подивитесь як будуть рвать загруз. Телефон буде красний.
Не хочется лити ложку дьогтю в бочку меду,але,до тих пір,поки в мозок перевізників не прийде розум,ми будемо мати таку ситуацію.Заклики щоб зупинитися,ні на кого не діють,от і все.
Я нікого , ніколи не призивав бастувати. І ніхто не стане. І призиви не брать обратки   на конфетки до сраки.  В нашому болоті єсть охотник і є жертва.--------кому ,куди  рішає сам.

Терзи С.В.

Шановні перевізники!!!
 Не погоджуйтеся на ціну меншоя за 20 грн. Я розумію Українці не з тих дружніх народів, обєднюємося в критичних випадках. 
Але подумайте за своє майбутньє!!!! Не їздіть за даром!!! Подивіться ціни на таксі !!! Вони є вищими ніж перевезення велиго вантажу!!!! Ми не продаємо цукрову вату, чи повітряні кульки!!! Ми перевозимо великі, важкі вантажі!!!! 
Невже ви не хочете отримувати гідну зарплатню !!???  І ми не БАНК , щоб їздити в кредит!!! Банкі не перевозять вантажів, а ми не надаємо кредитів !!! Виконали перевезення, отримайте за це кошти !!!! Поважайте і Бережіть себе !!!Давайте будувати правельну Україну!!!!
Повністю підтримую! Цікаво було б знати хто ж ті круті перевізники які постійно забирають з тендерів завантаження, які по вартості менше 14-15 грн. за км.
Якщо цікаво знати , викиньте загруз  Харьків --- Киів, поставте ціну  8000 грв за 22 тонни , і подивитесь як будуть рвать загруз. Телефон буде красний.

Терзи С.В.

Братва , всех достойных , с Днем Погранца!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Терзи С.В.

Соберитесь!
У Вас новый президент!
Поддержите его! Станьте наконец единым народом!
Идите вперёд! - пашите, пашите как лошади!
И через десять-двадцать-тридцать лет, осознав всю глубину своих глубин, начинайте проситься обратно - только сильнее чем сейчас в ЕС.
Иначе не примут ваших детей наши дети. ;)
МЫ И НАШИ ДЕТИ , КАКТО БЕЗ вАС И вАШИХ ДЕТЕЙ ПРОЖИВЕМ , И РАЗБЕРЕМСЯ , КУДА И КАК И С КЕМ НАМ ИДТИ.

Терзи С.В.

Настоящие мужики ,будем жить .и жить нехерово.

Терзи С.В.

Ужин нормального дальнобоя--------- пол куркы гриль, немного водочки , грыбочки ,пачка сигарет , стоянка ,сырочек (не сырный продукт) ,лимонадик.,----ну так грывень до 400. вы же берете дохрузик за 400 грв. Бля---ебашете за дохрузом по Киеву за торбу харчей. Нету слов. (Стою в Киеве и это наблюдаю.)
О каком поднятии цен мы говорим.  С Сум человек писал , что перевозы --бараны--я минусил его. зря.
Про зарплату водителю ,командировочные , налоги .я вообще молчу.

Терзи С.В.

Ужин нормального дальнобоя--------- пол куркы гриль, немного водочки , грыбочки ,пачка сигарет , стоянка ,сырочек (не сырный продукт) ,лимонадик.,----ну так грывень до 400. вы же берете дохрузик за 400 грв. Бля---ебашете за дохрузом по Киеву за торбу харчей. Нету слов. (Стою в Киеве и это наблюдаю.)
О каком поднятии цен мы говорим.  С Сум человек писал , что перевозы --бараны--я минусил его. зря.

Терзи С.В.

Терзи С.В.

для того чтобы их отправить в игнор лист, их нужно сначала узнать, а так как их с каждым новым месяцем прибавляется по 100 штук, замучаешься их выискивать и добавлять. а тем более дозваниваться.
Зашол на страницу, а там более 30 грузов , или ограничил доступ......  Смело можете отправлять в игнор. Особенно со свежей регистрацией. Олачивайте деллу. Таскають груз на ларде ,кому не попадя, перешол на деллу. Большая вероятность , что этот груз будет там.

Терзи С.В.

В продовження теми я б зосередив увагу на цих "КОПІРОВАЛЬЩИКАХ", їх всі перевізники чудово знають. Але крім того, що вони знижують ціну за рахунок так званих своїх диспетчерських, які іноді досягають 50% (Я і таких зустрічав), хамлять, грублять, ЗАСОРЯЮТЬ СВОЇМИ ПОВІДОМЛЕННЯМИ ДОШКУ але прикро те що адміністратор сайту ЛАРДІ ТРАНС з цим ніяк не бориться і схоже НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ. ПРИКРО. Через такі речі даний сервіс стає схожий на біржу з торгів заявками де інтереси ЗАМОВНИКА ТА ПЕРЕВІЗНИКА враховуються в саму останню чергу.
Щоб цих паразитів не бачить ,єсть пречудовий ігнор-лист.  

Терзи С.В.