trucksnearme
Просмотр сообщений Корбеляк Петро Іванович, ФО-П

Шукаю диспетчера на пасажирський бус, 7 місць, по Україні.
Готовий до тривалої співпраці.

Надаю послуги пасажирських перевезень по Україні.
Автомобіль: VW T4
Ціна: 5 грн/км
м. Івано-Франківськ.
Подача автомобіля по області, транзитні маршрути, трансфер в Карпати.

Шукаю диспетчера на пасажирський бус, 7 місць.
Локація: Івано-Франківськ.
Їзджу по всій Україні.
Оплата приблизно 10% від вартості замовлення.
Дзвоніть або пишіть на Вайбер: 096 13 50 432

Здравствуйте! Снимите ПОЖАЛУЙСТА запрет на размещение предложений!Очень просим!

UA – UA,RU
12:26
маршрут 06.02 Тент Днепр(Днепропетровская обл.) Черновцы(Черновицкая обл.)
Иваново(Ивановская обл.) тнп на паллетах, 14т, дл.1.2м, шир.0.8м, 29 паллет , догруз СРОЧНО!!! 15000 грн., карта, на выгрузке
ЮГ - АГРО, ТОВ отзывы:236/0
Татьяна ☎️
+380(66)8869735
+380(67)8895709
29 палет, ДОГРУЗ:blush::rofl::rofl::rofl::tease:

День добрый. Коллеги, есть предложения уехать из Ужгорода в Комсомольск-на-Амуре. Платят хорошо, но назад оплата только в Челябинск, дальше нужно что-то грузить домой. Возможно кто-то ездил туда, есть возможность загрузить оттуда за нормальные деньги 10 тонника (тент, все виды загрузок) ??? Которые могут быть подводные камни по данному маршруту? Дальнее Тольятти еще не ездил). Спасибо за любые советы и рекомендации.

Доброго Вечора!
Сьогодні натрапив на вновий вид КИДАЛІВ.
Зранку дзвонить чоловік, замовляє авто (бус, пасажир) для перевезення людей. Спираючись на свято, що багато хто сьогодні не працює просить послухати, срочно треба машини забрати людей які прибувають на територію України з-за кордону і перевести до кінцевої точки! Сума яку я йому озвучив підійшла йому без торгу (важливі люди, гроші мають). Подача авто від мене до кордону =200км.
Я виїзджаю. Клієнт дзвонить кожні 20-30хв., переживає за мене, запитує де я. Коли я підїзджаю до місця, просить зупинитися в місті яке мені по дорозі, біля такого-то магазину. Треба забрати ще невеличку передачу. Коли я підїхав до магазину, починає видумувати різні причини, але за передачу треба оплатити 500грн йому на телефон, потім все повернуть. Коли я сказав що грошей від мене йому не буде, кидає слухавку і більше не піднімає.
Кінцевий результат: проїхав з вітерцем туди і назад 400км.
Ця ситуація мені нагадала про намахалово з колесом до погрузчика. Тут колесо стопудово би не проканало, тому придумав передачу взяти.
Тел. замовника: 096 357 3991

Оплатив з рахунку підприємця... Буде профіль перевірений?