trucksnearme
Просмотр сообщений Иванюк М. И., ФЛП

Будь те обережні з компаніями перевізниками ФОП ПАВЛІЧЕНКО О.О. вони ж Максимцов В.А.,ФЛП грузять машину свою, коли дали їм гроші на завантаженні, є підтвердження з камери нагляду, водій каже що нічого не брав.Директор хворий на голову, Неля , вона ж Елена вона ж тьотя мотя кричить не своїми голосами.
Тому якщо не дай бог ви візьмете цю компанію проблем не відберетесь.Якщо даєте кошти на завантаженні беріть обовязково розписку, а краще не давати перед загрузкою грошей і тим паче їм вантаж.
Будьте обережні з роботою з ними.

https://lardi-trans.com/user/13404540728

[Пользователь сейчас на сайте]
Фирма Максимцов В.А.,ФЛП Украина, киев

Информация о фирме
Наименование:
ФЛП Максимцов В.А.
Код фирмы: 2737311651
Страна: Украина
Область: Киевская обл.
Дата регистрации на Ларди-Транс: 27 декабря 2012 21:45
Дата последнего посещения: Cегодня 16:04
Автопарк
Тягач + полуприцеп
Собственный тент
22т 90м3

0
Тягач + полуприцеп
Собственный реф.
20т 86м3

0
Тягач + полуприцеп
Собственный тент
20т 90м3

0

Контактная информация

ФЛП Максимцов В.А.
Виталий Анатольевич

+380(93)6700106
+380(67)2799489
+380(66)1056944

maksimcov.vltali1
Отдел: Общий
Зона надежности
Рейтинг надежности: 10600 место
"Балл надежности": 5.7 >>
От имени фирмы дано: 20 отзывов
На фирму дано: 10 отзывов
Положительных: 10
Отрицательных : 0
Документы

Предложения по грузам и транспорту
По грузам: 1
По транспорту: 0
Открыть предложения
Форум
Темы: 3 Открыть

и також

https://lardi-trans.com/user/13925661949

Предприятие Павліченко Олена Олександрівна, ФОП Украина, Киев

Информация о фирме
Наименование:
ФОП Павліченко Олена Олександрівна
Профиль: Грузоотправители
Экспедиторские услуги
Грузовые автомобильные перевозки
Дата регистрации на Ларди-Транс: 30 сентября 2009 10:10
Дата последнего посещения: 29 августа 2014 12:13

Контактная информация

Марина, Елена, Нелли

+380(93)6700106
+372(5)3390136

Отдел: ТОВ "Торговий Дім"Інтерагротек"
Отдел: ФОП ПАВЛІЧЕНКО О.О.
Зона надежности
Рейтинг надежности: 9896 место
"Балл надежности": 6.1 >>
От имени фирмы дано: 0 отзывов
На фирму дано: 16 отзывов
Положительных: 16
Документы

По грузам: 0
Открыть предложения

Увага всім Експедиціям та замовникам !!!! Мали необережність попрацювати з ФОП Павліченко Олена Олександрівна (вони же ФЛП Максимцов В.А. ін.код 2737311651) таких дурних можна ставити в один ряд з ФОП Фастівщук він же Галс транс, ПВ транс він же ФОП Поліщук Василь, він же ФОП Рубан Вадим.Розкажу ситуацію,яка трапилась з нами.
авто завантажилось в м.Запоріжжі водій Зубрицький Олег Петрович отримав 1000 дол., предоплати, в суботу приїхав на замитнення, звісно нікого на роботі не було, в понеділок сказав що не буде замитнюватись і хоче щоб його розрахували 13,59 за км, і кошти ніякі водій не брав, Неллі вона же Марина, и Елена дзвонить плаче вони мені погрожують, давай думаю розберусь, ці олігархи залякали бідну жінку, починаю розбиратись, так вона навіть не брехуха, а ще та с----ка , воділа каже не брав гроші, зробив конференцію він постійно альо .альо вас не чути, ху-ло, взяли з камер вирізали де він отримує і перераховує гроші, директор чи то власник каже а ти покажи розписку що він брав.., реально кидалово, 5 днів , вирвані роки, таких дурних треба пошукати, уже 10 р, в експедиції, відчуваю що чим рік то дебілів стає більше.
вантаж не доставлений, займаються вимагательством.Говорить Неля,вона ж Марина і Елена,що в Україні війна, і так їхні водії заробляють кошти.

Не працюйте з цією компанією ФОП Павліченко Олена Олександрівна (вони же ФЛП Максимцов В.А. ін.код 2737311651)

Фото водія та горе-експедитора Нелі

https://yadi.sk/d/jjX65YJIYHzXA

Нижче дані цих дебілів :

[Пользователь не на сайте]
Предприятие Павліченко Олена Олександрівна, ФОП Украина, Киев

Информация о фирме
Наименование:
Профиль: Грузоотправители
Экспедиторские услуги
Грузовые автомобильные перевозки
Дата регистрации на Ларди-Транс: 30 сентября 2009 10:10
Дата последнего посещения: 17 июля 2014 13:15

Контактная информация

Марина, Елена, Нелли

+380(93)6700106
+380(67)2799489
+372(5)3390136

Отдел: ТОВ "Торговий Дім"Інтерагротек"
Отдел: ФОП ПАВЛІЧЕНКО О.О.
Зона надежности
Рейтинг надежности: 10428 место
"Балл надежности": 5.7 >>
От имени фирмы дано: 0 отзывов
На фирму дано: 17 отзывов
Положительных: 16
Отрицательных : 1
Документы

По грузам: 0
Открыть предложения

Фирма Максимцов В.А.,ФЛП Украина, киев

Информация о фирме
Наименование:
ФЛП Максимцов В.А.
Код фирмы: 2737311651
Дата регистрации на Ларди-Транс: 27 декабря 2012 21:45
Дата последнего посещения: Cегодня 12:53
Автопарк
Тягач + полуприцеп
Собственный тент
22т 90м3

0
Тягач + полуприцеп
Собственный реф.
20т 86м3

0
Тягач + полуприцеп
Собственный тент
20т 90м3

0

Контактная информация

ФЛП Максимцов В.А.
Виталий Анатольевич

+380(93)6700106
+380(67)2799489
+380(66)1056944

maksimcov.vltali1
Зона надежности
Рейтинг надежности: 10968 место
"Балл надежности": 5.4 >>
От имени фирмы дано: 19 отзывов
На фирму дано: 9 отзывов
Положительных: 9
Документы

По грузам: 3
По транспорту: 10
Открыть предложения
Форум
Темы: 3 Открыть

Будьте Обережні при роботі з СПД Варгулич взяли замовлення недотримуються нейтралітету напряму виходять на замовників , та домовляються про співпрацю!!!!! напротязі рейсу поводиться невміняємо звати Наташа!!!! конфліктна, істеричка. Простої автомобіля за три дня отримала в повному обсязі, від перевізника отримала свою та нашу комісію у розмірі 150 евро (з суми 4100евро) неповертає, мотивуючи тим що просто не хоче повернути!!
Я вважаю що Ви Варгуличі такими методами отримання надприбутків (неповернення комісійних)довго не протримаєтесь на транспортному ринку, ми зобовязання всі виконали і ви всі свої кошти отримали.

Будьте Обережні при роботі з СПД Варгулич взяли замовлення недотримуються нейтралітету напряму виходять на замовників , та домовляються про співпрацю!!!!! напротязі рейсу поводиться невміняємо звати Наташа!!!! конфліктна, істеричка. Простої автомобіля за три дня отримала в повному обсязі, від перевізника отримала свою та нашу комісію у розмірі 150 евро (з суми 4100евро) неповертає, мотивуючи тим що просто не хоче повернути!!
Я вважаю що Ви Варгуличі такими методами отримання надприбутків (неповернення комісійних)довго не протримаєтесь на транспортному ринку, ми зобовязання всі виконали і ви всі свої кошти отримали.

Візьму в Оренду з правом викупу ( 1-2 роки) груз.авто ( бажано Рено магнум-440 ін.варіанти ( від 2005 р.в.), з напиівпричепом, або зцепку,тент.Без ліцензії.
Перший внесок, оплату щомісячно гарантую.
Потрібно ,щоб авто не їздило по території України, і було , щойно пригнане.
З пропозиціями звертатись до Іванюк Василя або Михайла
тел.+38 0673187913 begin_of_the_skype_highlighting +38 0673187913 end_of_the_skype_highlighting
+38 0679796683 begin_of_the_skype_highlighting +38 0679796683 end_of_the_skype_highlighting

ПОМОГИТЕ открыть лицензию на перевозки в Международном направлении!!!!! Или посоветуйте как быстро зделать!Спасибо!

Михаил Иванюк
0679796683 Дзвоните!!

[quote name=’ЧП Красава’ firm_id=’12309802957’ post=’239582’ date=’01.07.2010 21:40’]

Дякую Ви мене дуже пітримали, і взагалі я дуже вдячний Вам що Ви є, і завжди можете порадити та підтримати "Коллегі"
якщо я правильно зрозумів водій має бути лох . без досвіду , без візи і взагалі не працювати ма біля жінки а я йому буду в кінці кожного місяця приносити 1000$ і радіти який класний водій у мене працює!!!!

дякую, якось обійдусь без ваших порад.,..

Уважаемые пока вы советуетесь как бы хорошего водителя приобрести и чтоб он за копейки работал рынок наших перевозок давно забрали поляки словаки посадили наших же водителей на свои машины и за приличные деньги а вы дальше извините в носу ковыряйтесь. Вам уважаемый СПД Иванюк еще в 2009 звонил нормальный водитель вы были в отъезде ваша секретарша записала данные и на этом все закончилось. Вы же даже не затруднили себя позвонить не говоря уж о том чтобы в глаза ему глянуть. Вы наверное сами не знаете кого вам надо.
[/quot

От навіщо писати всяку дурню.,. лиш би написати.... якщо я не передзвонив вашому колезі значить у мене не було інтересу йому дзвонити,або на той час у мене були всі вакансії заняті... Я хочу Вас розчарувати коллега у Прибалтів, Поляків ситуація не краща на ринку праці чим у нас, і надзвичайно багато водіїв повернулися з теплих країв в Україну...... і благо зараз достатньо водіїв з досвідом щоб затрудняти мою секретарку від багато приємніших справ....,. які вона виконує згідно штатного розпису...,.а про характер він у мене справді змінний..,.

Дякую Ви мене дуже пітримали, і взагалі я дуже вдячний Вам що Ви є, і завжди можете порадити та підтримати "Коллегі"
якщо я правильно зрозумів водій має бути лох . без досвіду , без візи і взагалі не працювати ма біля жінки а я йому буду в кінці кожного місяця приносити 1000$ і радіти який класний водій у мене працює!!!!

дякую, якось обійдусь без ваших порад.,..

СПД Іванюк запрошує на роботу менеджера –логіста по організації міжнародних перевезень з досвідом роботи від 1-го року .(м.Либідська)
Можливість кар’єрного росту.
Обов’язки:
прийом заявок; пошук, підбір необхідного транспорту; пошук нових замовників, перевізників, партнерів, заключення договорів ит.д.
Вимоги:
Знання ринку вантажних перевезень, наявність своїх напрацювань.
-ДР в транспортних экспедиціях не меньше пів року.
-пошук грузів- автомобілів
-наявність своєї бази замовників и перевізників
-ведення первинної транспортної документації
-контроль за своєчасною доставкою вантажу
-контроль за проведеннямм взаєморозрахунків.
-вік від 22 р.
Заробітна плата: + %
Тел.: 8044 4990037, 38

Требования: Водій далекобійник з досвідом роботи в міжнародному сполученні, від 5 років, автомобілі Рено, наявність Польської візи

Условия работы: командировки (Польша, Чехія, Німеччина)

Оплата 10 % + командировочні!!

Дзвонить за тел. 044 4990038, 37

Допомога у відкритті польських віз для водіїв,. мінімальний пакет документів, без присутності в посольстві!
Допомога у отриманні дозвільних документів, ліцензій, юридичне обслуговування, представлення ваших інтересів в судах, позовні заяви.

Требования: Водій далекобійник з досвідом роботи в міжнародному сполученні, від 5 років, автомобілі Рено, Польська віза
Условия работы: командировки (Польша, Чехія, Німеччина)
Обязанности:
Дзвонить за тел. 044 4990038, 37 Михаил Иванюк

СПД Іванюк запрошує на роботу менеджера –логіста по організації міжнародних перевезень з досвідом роботи від 1-го року .(м.Либідська)
Можливість кар’єрного росту.
Обов’язки:
прийом заявок; пошук, підбір необхідного транспорту; пошук нових замовників, перевізників, партнерів, заключення договорів ит.д.
Вимоги:
Знання ринку вантажних перевезень, наявність своїх напрацювань.
-ДР в транспортних экспедиціях не меньше пів року.
-пошук грузів- автомобілів
-наявність своєї бази замовників и перевізників
-ведення первинної транспортної документації
-контроль за своєчасною доставкою вантажу
-контроль за проведеннямм взаєморозрахунків.
-вік від 22 р.
Заробітна плата: + %
Тел.: 8044 4990037, 38
067-502-8054
imvi@ukr.

Открыта вакансия водителя международника, с опытом работы на РЕНО , по трудовой в украинских компаниях от 5 лет, наличие шенген визи, Условия работы: командировки (Польша, Чехия)

Возраст от 35-45 лет
Оплата труда 10% от сумы фрахта + 30 грн посуточние

Дзвонить по тел. 044 4990038 Михаил

Менеджер з міжнародних та внутрішніх перевезень

Наша компанія запрошує на роботу менеджера з міжнародних та внутрішніх перевезень.

Вимоги:

-активні продажі та пошук нових клієнтів,ведення переговорів, підписання договорів

-приймання та оформлення заявок, розрахунок цін на перевезення,консультації

-контроль якості роботи з клієнтом

( погрузка,авто,маршрут,вигрузка,розрахунок)

-ведення бази клієнтів

-пошук автомобілів для завантаження,підписання договорів з перевізниками

-контроль перевізників ( подача авто, загрузка, доставкая, вигризка)

-контроль виконання фінансових обов’язків в відношенні з клієнтом та перевізником

Досвід роботи від пів року в експедиційних компаніях на аналогічній посаді.

Вік претендента від 20 до 30 років

Умови роботи:

-робота в офісі

-повністю обладнане робоче місце(комп.,тел.,факс і.тд.)

-роб.день з 9.00 до 18.00

Перерва з 13 до 14 год

Резюме присилати imvi@ukr.net для Іванюк Михайла

тел..044-4990038

ЦитатаЦитата (ООО "Эдикт", 26.12.2009 18:47):

Пользуемся собственной разработкой на базе 1С, позволяет делать 100% контроль за движением транспорта, вести бухгалтерию и очень-очень многое другое. В данный момент распространяется бесплатно.

Дмитрий пришлите пожалуйста если есть такая возможность, или подскажите как можно ее получить.
Спасибо
С ув. Василий Иванюк
0673187913
imvi_trans@ukr.net