trucksnearme
Просмотр сообщений Симончук А.В., ЧП

Я особисто працював то просив у них нал. там на місці розраховувались Лера через Кирпидон. оставсь задоволений.Правда довго вигружають

Тема: Весы

Я проїжав тентов не чіпали тільки зерновозів

Всім доброго дня.В мене DAF євро 3. Случилась вмене така проблєма. тим літом. Кондиціонер працював отлічно тоді в один момент як гахнуло наче хто пітарду кинув в салон і пішов фріон в середину. Хочу зробить йодо до літа. Вчом могла буть причина. Всім спасіба
Вентилятор міг неохолоджувать Радіатора і створивсь тис і лопнуло у мене була така причина

Подскажите, пожалуйста, как лучше с Кременчуга на Херсон добраться? 
можно так..кременчуг-днепр-запорожье-мелитополь-херсон
Да можна только Днепродзержинськ .Запорожжя ну і там на Мелітополь

Да что Вы все на ту Европу смотрите! Нравится так едьте туда чё Вы тут трётесь. С европеской чесностью и дорогами может и можно в притык грузить, а с нашим хламом и ямами на каждую тонну меньше хочется загрузить что бы ходовку уберечь.
Завтра будите везти 18т. а вам скажут перегруз !!!  Будите молчать ? или везти.   ?
Вот человек правильно мислит

Вот Вам результат на лицо. А-а-а, обсуждать нечего. З  дуру и прибор в штанах сломать можно!!!
Результат того що ти тільки тут умний . я поставив датчики і перевожу 23 -24 і прохожу а ти тут всім розказуеш який ти опитний
Во первых не ты, а Вы!! Я Ваших свиней с Вами не пас! А во вторых Вам уже написали что в притык грузится опасно, техника это железо и ей тоже свойственно ошибаться. Любой збой и потом доказывать долго и нудно прийдётся и не факт что докажите. Так что что лучше придерживаться старой поговорке: Запас В попу не ....!!
Я с Вами согласен!!! о поговорке

Вот Вам результат на лицо. А-а-а, обсуждать нечего. З  дуру и прибор в штанах сломать можно!!!
Результат того що ти тільки тут умний . я поставив датчики і перевожу 23 -24 і прохожу а ти тут всім розказуеш який ти опитний
Завтра весы накрутят и твои датчики будут в ж...е, и потом  что ты кому докажешь??? 
Ти главноє никого ненакручуй.

Так на тягач смело ше можна кидать якшо э датчик

Якщо знаєш як правильно розташувать вантаж то і 24 пройде а як не вмієш то УМНІЧАТЬ будеш тут і указувать кому скільки брать . бо ти як 21.5 більш незнаеш куда положить в кабіну на спальник

Так на тягач смело ше можна кидать якшо э датчик

Не тільки западні ай Одеськи контейнера стабільно за копейки їдуть,ну всьому свій час....

Тема: Проезд

Класт Дякую.Ви йдете по шайбі????? і взагалі як там з шайбами

Молодци ребята активние какие ВИ!!!!!!

Ребята 300 просмотров и никто ничего не знает?????

Ребята осуществляются сейчас перевозки на Азейбаржан ,кто кудой едет ,и сколько денег на викинуть на проезд!!!!! ,я новачок примером На Гяджу дают 2500доларов сколько из них останется .Спасибо
Ребята так кто подскажет?????????

Ребята осуществляются сейчас перевозки на Азейбаржан ,кто кудой едет ,и сколько денег на викинуть на проезд!!!!! ,я новачок примером На Гяджу дают 2500доларов сколько из них останется .Спасибо

Посоветуйте добру карту по Україні на навігатор ДІГИТАЛ а 718,можливо хтось давно користуеться і провірив карту,що добра. Поставили на цей навігатор та вона шось непонятне видає, Можливо є людина яка в тому дуже розуміється дайте тел!!! Всім дякую

Посоветуйте добру карту по Україні на навігатор ДІГИТАЛ а 718,можливо хтось давно користуеться і провірив карту,що добра. Поставили на цей навігатор та вона шось непонятне видає, Можливо є людина яка в тому дуже розуміється дайте тел!!! Всім дякую

Форум це не колійка що очередь тут занімають,мені надо було стать до своєї машини, я вийшов і каждого окремо спитав дозволу на обїзд так розумію правильно. Я думаю ти сам це дуже добре розумієш