trucksnearme
Просмотр сообщений Центуріон, ООО

Сайт працює з перебоями!!!!
Робіть щось!!!

Обеспечим:
БУХГАЛТЕРСКОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ
ЛИЦЕНЗИЯ
ВИЗЫ ШЕНГЕН - 80 ЕВРО
ДОЗВОЛА
ТАМОЖЕННОЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО
TIR-CARNET, ЕКМТ, МСТО и т.д.
СТРАХОВАНИЕ (ГО, ЗЕЛЕНАЯ КАРТА) – ДИСКОНТ 20%
ГСМ, ЗАПЧАСТИ, КОЛЕСА, TIR-СЕРВИС – ДИСКОНТ 10-30%

067-639-47-88
Здраствуйте..Скиньте условия на stjopik2407@gmail.com
Интересует международние перевозки под СМР.  Спасибо

Неможливо додати нову заявку.
ввожу всі параметри, при натисканні кнопки додати взагалі нічого невібувається, і помилка ніяка невисвідчується

Виправіть по швидше !!! Неможливо працювати!

Увага знову АФЕРИСТИ! 0668217793 назвався Нікалаєм. пропонував заванташення Дніпро-Київ.

Коли добавляю нову заявку виникає помилка

Если использовать точку, для разделения целой и дробной части массы, то заявка добавляется. Можем добавить, чтобы работало и с запятой, в принципе.

Ок, Дякую.
Для замітки: ця проблема виникла 1-2 тижні назад, до цього все було добре.

Коли добавляю нову заявку виникає помилка

За 2014 рік висилали два рази запрошення прийти на співбесіду, у звязку з винекненням розбіжностей в задекларованих доходах
Мої дії: дзвоню інспектору, усно пояснюю як працюю, що оподатковую тільки різницю, зсилаючись на закони,
далі він сам мені пропонує, щоб я замість візиту написав лист і відправив їм.... так і живемо в мирі, поки що...

Зробіть будь-ласка щоб можна було додавати заявки української мовою, і автоматично підтягувались області та швидкий пошук.
Дякую.

Дякую за можливість, вносити заявки Українською мовою.

Зробіть будь-ласка щоб можна було додавати заявки української мовою, і автоматично підтягувались області та швидкий пошук.
Дякую.

ЦитатаЦитата (АМРО, ООО, 11.02.2014 16:20):
Продам тролі (тележки)для перевозки квітів

В чишках є фірма яка займається квтами , можеш їм запропонувати

Перевізник Бузько Н.І. в особі Віталія телефон 0673142028 - є НЕПЛАТОСПРОМОЖНИЙ!
http://lardi-trans.com/user/15969916768
Будьте обережні.

З березня 2013року не може оплатити експедиційні послуги в розмірі 100 грн.
Також є інформація що він винен на багато більші суми іншим експедиціям.

за останні 2 місяці дзвонили 5 підприємців в них подібна проблема з 'налогованами'.

МОЯ ВІДПОВІДЬ ПОДАТКОВІЙ:

ДПІ у Галицькому районі м.Львова

6 червня 2013 року мною було отримано ваш лист № 6387/17-119 від 01/06/2013 з вимогою про надання інформації та документів за період 2010-2013 рік. З приводу змісту надісланої вами вимоги повідомляю наступне.
По-перше, в якості правової підстави своєї вимоги ви посилаєтесь на «п.20.1 ст.2 розділу 1 Податкового кодексу України». Однак чинна редакція Податкового кодексу України не містить норми із такою нумерацією. Зокрема норма ст.2 розділу 1 Податкового кодексу України має наступний зміст: «Стаття 2. Внесення змін до Податкового кодексу України
2.1. Зміна положень цього Кодексу може здійснюватися виключно шляхом внесення змін до цього Кодексу.»

По-друге, у вашому запиті не вказано які саме розбіжності (сума, податковий період, податкова декларація, контрагент) виникли між наявною у Вас інформацією та задекларованими мною доходами. Відповідно відсутнє питання з приводу якого я повинен надати пояснення та обґрунтування.
При цьому слід зауважити що, стаття 85 Податкового кодексу України встановлює наступну норму: «Забороняється витребування документів від платника податків будь-якими посадовими (службовими) особами органів державної податкової служби у випадках, не передбачених цим Кодексом.»
За таких обставин, вбачається відсутність правових підстав для надання запитуваної Вами інформації.
Однак, виходячи з задекларованих Міністерством доходів та зборів принципів партнерства, з метою уникнення непорозумінь вважаю за необхідне повідомити наступну інформацію.

Я, як фізична особа підприємець являюся платником єдиного податку (група 3) зі ставкою 5 процентів.
На даний час основний вид моєї діяльності згідно КВЕД 2010 року: 52.29 Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту., до 1 червня 2012року згідно КВЕД 2005 року: 63.40.0 Організація перевезень вантажів, тобто надання послуг транспортного експедирування вантажів.
Відповідно до Закону України від 01.07.2004 N 1955-IV "Про транспортно-експедиторську діяльність" (далі - Закон N 1955-IV) транспортно-експедиторська діяльність визначена, як підприємницька діяльність із надання транспортно-експедиторських послуг з організації та забезпечення перевезень експортних, імпортних, транзитних або інших вантажів.
Експедитор (транспортний експедитор) - суб'єкт господарювання, який за дорученням клієнта та за його рахунок виконує або організовує виконання транспортно-експедиторських послуг, визначених договором транспортного експедирування.
Клієнт - споживач послуг експедитора (юридична або фізична особа), який за договором транспортного експедирування самостійно або через представника, що діє від його імені, доручає експедитору виконати чи організувати або забезпечити виконання визначених договором транспортного експедирування послуг та оплачує їх, включаючи плату експедитору.
Перевізник - юридична або фізична особа, яка взяла на себе зобов'язання і відповідальність за договором перевезення вантажу за доставку до місця призначення довіреного їй вантажу, перевезення вантажів та їх видачу (передачу) вантажоодержувачу або іншій особі, зазначеній у документі, що регулює відносини між експедитором та перевізником.
За договором транспортного експедирування одна сторона (експедитор) зобов'язується за плату і за рахунок другої сторони (клієнта) виконати або організувати виконання визначених договором послуг, пов'язаних з перевезенням вантажу.
Платою експедитору вважаються кошти, сплачені клієнтом експедитору за належне виконання договору транспортного експедирування.
У плату експедитору не включаються витрати експедитора на оплату послуг (робіт) інших осіб, залучених до виконання договору транспортного експедирування, на оплату зборів (обов'язкових платежів), що сплачуються при виконанні договору транспортного експедирування.
Таким чином, розбіжність між поданими мною податковими звітами та інформацією, що подається моїми контрагентами за формою 1-дф може виникнути внаслідок того, що вони у формі 1-дф відображають всю суму сплачених на мою користь коштів (яка включає оплату перевізникам та мою винагороду як агента).
Відповідно до п.292.4 ст.292 Податкового кодексу України від 02/12/2010 №2755-VI із змінами та доповненнями: У разі надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, транспортного експедирування або за агентськими договорами доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента).

За таких обставин, я готовий надати інформацію та документальне обґрунтування по кожному конкретному факту виявлених Вами розбіжностей. Для цього прошу повідомити по яких з контрагентів в якому періоді та на яку суму виникають такі розбіжності.

Крук Мирослав

Всім дякую за поради, особливо Чмуль В.А., ЧП (читав як ви "воювали" з ДПА, про оподаткування доходу експедицій ФОП-ів ще до прийняття ПКУ, не кожен на таке б відважився)

Про розвиток подій буду повідомляти тут на форумі.

Добрый день.
Мне звонили, я написал разъяснительное письмо, что нахожусь на 3-й группе и плачу всего 5% от своих экспедиционных. К письму приложил официальный ответ от "Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби"
Собственно мой вопрос и их ответ ниже. Запрос делал ещё в начале 2012 года, ситуация сильно не поменялась.
"Виходячи із суті отриманого листа, вважаємо, що Ваше запитання стосується наступного, а саме:
Що є доходом для платника ЄП – ФО у разі надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, транспортного експедирування або за агентськими договорами? (номер категорії -240 підкатегорії -240.04)
Уніфікована відповідь з Єдиної бази податкових знань:
Відповідно до п. 292.4 ст. 292 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями, у разі надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, транспортного експедирування або за агентськими договорами доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента).
Якщо, виходячи з отриманої відповіді, у Вас виникли додаткові запитання, рекомендуємо зателефонувати до Інформаційно-довідкового департаменту
державної податкової служби."
С уважением,
Александр

Дякую,

У вас краща ситуація, а мені вон яку "тєлєгу" накатали, мабудь через то, що я його(податківця) по телефону культурно "послав".

Зробив висновок: З податковою поводитись треба як з тещою, і посилати не можна, і щоб вона(вони) на голову не сідали.

На дніх в суботу дзвонили з податкової, з приводу транспортно-експедиторської діяльності, з питанням: "Чому я задекларував доходів за 2012 на суму ХХХХ(умовно) а по їхній базі даних має бути умовно в 10 раз більше. Щоб їм дав пояснення, прийшов до них". Я їх по телефону пояснив, що по перше субота вихідний, і згідно ПКУ оподатковується тільки винагорода експедитора, і якщо хочуть мене бачити нехай висилають повідомлення, інспектору моя відповідь не сподобалась, але сказав що пришле по пошті повідомлення".
Вчора прислали,

Питання
1. Можливо, Вже когось з експедиторів по цьому питанню викликали?
2. І чи зобовязаний я до них нести та залишати всі документи?