trucksnearme
Просмотр сообщений Трофимчук В. В., ФЛ-П

Ваших тут максимум 10% ну 300 грн запросить, но не 22%. И скажите была ли заявка на все это и какое ваше вознаграждение указано там, или что договорено.

Цікаво яким образом ви розраховуєте експедиційні? так з ним і з водієм ми обговорили ситуацію про те, що на вигрузці йому дать 3300 з них 700 наші, які він перерахує на ім*я нашого директора. Заявку не оформляли, Свинарчук сказав, що знаходиться в рейсі і не може підтвердити заявку!! в висновку експедиційні не заплатив, всі відгуки про себе видаляє за допомогою адміністрації, деталі розмови я думаю краще не передавати!!! [/quote]

А мені цікаво, як ви з фрахту 3300 вирахували свою винагороду в сумі 700 грн??????????????

Добрий вечір!Може не по темі, але шукаєте дармові машини подешевше у всяких аферистів берете от і вантажі пропадають, може попадете трохи в вазілін і не будете працювати з дармовозами, а за СКІЛЬКИ ПОЇДЕТЕ????????????А працювати будете з перевіриними перевізниками і тоді вантажі у вас і водії не будуть зникати!!!

Доброго всім дня!!!Підкажіть будь ласка, як відправити в ігнор цих копіювальників!!!Неможна просто працювати бардак повний!Буду вдячна!

Я просто в шоке вы за свои догрузики платите копейки и еще пишете на человека что он вам что то вовремя не привез!Если хотели вовремя надо било заплатит нормально!Стыдно должно бить!

Добрий вечір!!!В цій ситуації потрібен такий закон щоб дав щось нове!!!Ми говорим про те щоб всі їздили і мали свій заробіток такий який кожен для себе рахує рентабельним !
Думаю потрібно вести ліцензії, але не для перевізників, а для експедицій і прийняти закон де буде чітко прописано, який відсоток має брати експедиція за наданні послуги! От тоді експедиції не будуть заробляти більше перевізника беручі собі з фрахту тисячі гривень.

Шукаю постійного диспечера. Готовий до співпраці на взаємовигідних умовах. Мерседес Атего тент, усі види завантажені, 6 тонн 47 куб. СМР, TIR, T1. Всі необхідні документи. Пропизиції на пошту alexlike@ukr.net або за телефоном 0639927930 Олександр

Мерседес 5.8 тонн 47 кубов Україна, Польша, Германия. Готовий до співпраці. Умови alexlike@ukr.net

Куплю дополнительный топливный бак на Атего 1223 , 2006 года. Возможно даже 2 штуки. С креплением или без

27.01 Гамбург – Киев
любая обл. – Киевская обл.
маршрут тнп 20т 86м3 ФОРСАЖ-КИНГ, ЧП отзывы: 157/0
Юрий
(68)3521883
(44)5685092 И Вау СТАВКА АЖ 16000 ТИС. ГРН. Вот кто зарабативает!

ДОБРЫЙ вечер коллеги ! Что касается вашей проблемы , интересует то- как вы могли подписать такую ??заявку ? ? Куда вы смотрели ? Как по фрахту 2100 грн . платить 500 грн . за опоздание на выгрузку на 30 минут ! ... это новое кидалово со стороны диспечера ! . Вся наша проблема в том , что действительно большой поток транспорта скупили машин ну и надо чтобы ездили а за , что они ездят не понятно и сам не гам и другому не дам ! Сегодня вновь читаю на Ларди Гребенкина не платит кто-то новый проснулся.И чему тут удивляться что ставки по Германии просто смешные потому что есть люди которые непрофессионально подходят к своему делу ! Что касается вашей ситуации разберитесь во всем четко не можете сами проконсультируйтесь со знающими людьми и воспользуйтесь хорошими советами коллег , чтобы требовать такие не реальные штрафы надо иметь соответствующие документы и , как писали коллеги , что это противоречит нормам законодательства. А если не получится пишите отрицательный отзыв на диспечера пусть все знают о его работе и желательно в деталях ! Всем успехов !

УВАГА ПЕРЕВІЗНИКИ! НОВА НЕ ПЛАТОСПРОМОЖНА ФІРМА МЕЖДУНАРОДНЫЕ АВТОМОБИЛЬНЫЕ ПЕРЕВОЗКИ ЛЬВІВ.ГРОШІ НЕ ПЕРЕРАХОВУЮТЬ ДОКУМЕНТИ ПО РЕЙСАХ НЕ ВІДПРАВЛЮТЬ ВЖЕ ПІВ РОКУ.