Просмотр сообщений Мандрик Ю. Б., ФЛ-П

Згадайте, як в радянські часи за вільні погляди і висловлювання садили в тюрму.
.... як підприємництво ототожнювалось з "цеховиками" ...і також пахло тюрмою.
.... пусті прилавки магазинів, дефіцити і кілометрові черги при ймовірній появі чого-небудь...
.... хто просувавсь по службі...ну звісно член КПСС і не важливо баран він, чи ні !!!
Згадайте Афганістан і тих, хто звідти не вернувся. Чорнобиль і всю брехню ,пов'язану з ним!
Можна було-б довго продовжувати...
Мені здається, що ностальгія в нас не за радянськими часам, а за нашою молодістю, яка проходила в ці часи. Молодість - завжди прекрасна! З нею пов'язані
найкращі спогади.


Ігор


+

Еще не вечер...

ЦитатаЦитата (Регина, ЧП, 05.09.2011 15:00):


...Серёга прекращай, не надо, переходим край!!!Согласен,а то прибежит полоумный создатель темы и будет кричать,что мы вытоптали всю его коноплю на его огороде.:)

Да и переубеждать друг друга нет смысла,потому что уже поздно.Каждый будет нести своё до конца.

==Отец закончил Донецкий горный институт (точно не помню,как называется) и был на руководящих постах всю жизнь.==


Хорошо жилось за папкиной,номенклатурной спиной?Сладко жрал,тепло спал...
И пошел учиться не на боевую специальность,а в политруки.Этот контингент известен всем своей приближенностью к особистам и кухне.Да и контузило тебя ,видать на кухне..от пьяного особиста ..
Подобного рода особи живут долго.Они не гниют в окопах на войне,но имеют удостоверения ветеранов,они не парятся возле домен,но получают оклады и пенсионный стаж по "горячей сетке",они не рискуют каждый день в забоях,но носят на лацканах своих пиджаков награды за горняцкий труд.
И когда Союзу пришел конец,то радужная перспектива иметь ВСЕ блага жизни БЕЗ какого-либо напряга - рухнула!Ой,как жалко...конечно,тут и будешь вспоминать...советы...и плакать....
Впрочем, сейчас тоже..как бы ...что-то имею...но это все так зыбко...и напрягаться надо...

Вот и вся подноготная философии ...неудавшегося номенклатурника...:)

Еще не вечер...
Тема: ОХОТА

У кого какие первые трофеи?...охотнички..:)

Еще не вечер...

Німецькі мільйонери просять збільшити їм податки
49 мільйонерів ФРН пропонують збільшити податки для багатіїв. Серед ініціаторів такі відомі особи, як Михаель ОТТО, власник однойменного концерну "Отто", або зірка естради Маріус МЮЛЛЕР-ВЕСТЕРНГАГЕН, повідомляє «Німецька хвиля».
Ці мільйонери визнають, що грошей у них більше, ніж треба, а, отже, можна віддати державі зайве. Ця ініціатива народилася ще в 2009 році, але зараз вона пролунала як вимога до уряду.
Берлінський мільйонер Петер ФОЛЬМЕР вважає, що податкові реформи останнього десятиліття настільки порушили баланс між бідними і багатими, що "всі багаті повинні зробити свій внесок у те, аби Німеччина не дійшла до колапсу". За даними Німецького інституту досліджень економіки (DIW), 67% народного багатства країни знаходяться в руках лише 10% населення.
Ідея мільйонерів полягає у тому, що кожен, хто заробляє більше, ніж півмільйона євро на рік, повинен платити на 5% податку більше. За підрахунками "клубу 49-ти", навіть збільшення податку лише на 1% принесе державі додаткові 9 мільярдів євро на рік.
В Інституті макроекономіки і дослідження кон'юнктури з Дюсельдорфа (IMK) підрахували, що внаслідок зменшення ставки податку на великі капітали Німеччина починаючи з 2000 року втратила астрономічні суми. Сьогодні її державний борг становить уже 1 973 млрд. євро. Офіційний Берлін на звернення багатіїв ще не відреагував.

Еще не вечер...


Противопоставление голодомору поднятие целины и благополучную жизнь целинников и есть полярность:)

Озлобленность против бойцов ОУН-УПА,человека,который знает о них лишь по-наслышке и слепое им поклонение, также есть крайнее(радикальное) мышление..или,если хотите,мировосприятие.
Отличная почва для терроризма и насилия!!Как с одной стороны,так и с другой.
Поэтому я и предлагаю вести полемику не на истерических нотах,но спокойно,слыша и понимая визави.

И не на этой страничке...
:)

Вообще-то, можно открыть тему - "Политический клуб" ..или :"Бойцовский политклуб"...и бесконечно...тупо...поливать друг друга....типа:

А ты ,кто такой!!:)

Еще не вечер...

Что касается полемики между двумя Александрами --


В полярности мышлений никогда не будет найдена истина!

Еще не вечер...

ПЕНСІОНЕРКУ ПОСАДИЛИ НА 10 ДІБ ЗА ШМАТОЧОК СТРІЧКИ ЯНУКОВИЧА
Вівторок, 30 серпня 2011, 12:40
доповнено
Версія для друку
Коментарі
603

Пенсіонерку Галину Швидку арештували на 10 діб за те, що вона відрізала ім’я президента від стрічки на його вінку Тарасові Шевченку.

Про це повідомив у своєму блозі Олег Медведєв.

"65-річна пенсіонерка отримала десять діб адміністративного арешту. Щойно про це мені повідомив народний депутат Сергій Сас", - написав він.

Раніше партія "Батьківщина" заявила, що зранку у вівторок, 30 серпня, Шевченківський райсуд столиці терміново приступив до "розправи" над Галиною Швидкою.

"Злочин" Галини Миколаївни (Швидкої) полягає лише в тому, що 24 серпня вона на знак протесту проти політичних репресій та розбудови диктатури в країні відрізала прізвище "гаранта" від стрічки на вінку "Тарасу Шевченку від Віктора Януковича", - йшлося у повідомленні.

Міліція у суді стверджувала, ніби вінок належить Януковичу, і своїми діями Швидка пошкодила його майно.

На думку ж представників "Батьківщини", Швидка "в міру свого розуміння захищала пам’ять Шевченка".

У Центрi громадських зв'язкiв ГУ МВС у Києвi уточнили, що Швидка зрiзала стрiчку з букета квiтiв, покладеного президентом до пам'ятника Шевченку в Києвi 24 серпня, і за це на неї було складено адміністративний протокол за "дрiбне хуліганство".

"Вона не лише зрiзала стрiчку, а й влаштувала з цього цiлу акцiю - розiграла "спектакль", звинувачуючи всiх навколо в усiх бiдах. Усе це задокументували як ЗМI, так i групи документування мiлiцiї", - додали там, повідомляє "Інтерфакс".

"Те, що сьогодні було вчинено у Шевченківському райсуді під головуванням судді Кравця, є ніщо інше як залякування власних громадян висловлювати свою думку, погляди і переконання", - заявив Сас, повідомляє "Батьківщина".

"Я вважаю це одним із штрихів диктатури, що встановлюється в Україні", - додав він.

За словами депутата, суддя застосував до 65-річної жінки, яка прийшла мирно святкувати 20-річчя Незалежності, найтяжчу міру адміністративного покарання.

"Це при тому, що Галина Миколаївна має низку подяк і нагород з роботи і характеризується як добропорядна людина", - зазначив Сас.

Він заявив, що у ході судового розгляду так і не було доведено, що вінок є майном президента Януковича.

За інформацією Саса, адміністративне покарання жінка "відбуватиме у СІЗО на Дарниці разом з алкоголіками, проститутками і наркоманами".

Все про: суди

Еще не вечер...

Томенко - міліціонерам: Чи можна ходити у вишиванці і говорити українською?
Середа, 31 серпня 2011, 08:33
Версія для друку
Коментарі
67

Віце-спікер Микола Томенко ініціюватиме створення парламентської комісії щодо дій міліції під час акцій у День незалежності.

Про це він заявив у інтерв’ю "5 каналу", коментуючи те, що його викликають на допити в міліцію з приводу подій 24 серпня.

"Звичайно, почнеться сесія - я прийду, проведу розмову з міліцією, але просто хочу міліцію попередити, що перед цим вона прийде в Верховну Раду. Я думаю, що наш комітет по правоохоронних органах, слідчу комісію ми будемо створювати…", - сказав Томенко.

"Я хочу запитати (у міліціонерів), чи можна мені, українцю, виходити у вишиваній сорочці і говорити українською мовою, чи мене за це будуть викликати в міліцію - за те, що я говорив українською мовою в центрі свого міста на День Незалежності?", - заявив він.

Томенко також попросив правоохоронців не лякати сусідів і консьєржа його будинку, коли його немає в Києві.

"У мене прохання до працівників міліції не лякати консьєржів і мешканців мого будинку на Оболоні. Бо так, як приходить міліція і всіх розштовхує, – всі вже подумали, що я причетний до якогось вбивства, тепер потрібно заспокоювати людей", - сказав віце-спікер.

"Консьєрж їм говорив, що Микола Володимирович у відрядженні, а вони говорять – ні, ми зайдемо в будинок, перевіримо, походимо тут, подивимось", - додав він.

"Якщо до заступника голови Верховної Ради заходять і перевіряють, чи не обманює консьєрж, я уявляю, що відбувається на рівні села, міста – яке ставлення чиновників, міліціонерів чи прокуратури при такому відношенні до депутатів", - заявив Томенко.

Все про: Томенко, міліція

Еще не вечер...

Маєтки донецьких багатіїв закидали "коктейлями Молотова"
Середа, 31 серпня 2011, 11:24
Версія для друку
Коментарі
39

Невідомі намагалися спалити три житлові будинки та адміністративну будівлю в місті Часів Яр (Донецька область) в ніч з 22 на 23 серпня.

За неофіційною інформацією "Острова", обстрілам "коктейлем Молотова" піддалися особняки й офіси, що мають відношення до представників місцевої влади.

Так, за словами джерела, невідомі намагалися спалити будинки колишнього мера міста Володимира Гірчака, гендиректора Часівоярського вогнетривкого комбінату Костянтина Третьякова, власника міської дискотеки "Шарк" Олександра Сорокіна та гендиректора ТОВ "Часівоярський ремонтний завод" Олексія Плосухіна.

Крім того, була здійснена спроба підпалити адміністративну будівлю Часівоярського вогнетривкого комбінату.

Факт спроби серійного підпалу житлових і адміністративних будівель підтвердив начальник відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Донецькій області Ігор Дьомін.

При цьому в міліції відмовилися надавати офіційну інформацію про власників будинків, які намагалися спалити.

"У період з 24 години до першої години ночі невідомі особи здійснили спроби підпалити три житлових будинки та адміністративну будівлю. Невідомі особи кинули пляшки з займистою рідиною", - розповів Дьомін.

Начальник відділу повідомив, що жодна з будівель не постраждала, лише у дворі однієї з них поплавився пластиковий контейнер.

За його словами, експерти встановлюють хімічний склад запальної суміші, що знаходилася в пляшках.

Правоохоронцями проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до даних дій.

"Розшукуються особи, які вчинили протиправні дії... Вони будуть знайдені, не сумнівайтеся", - сказав Дьомін, зазначивши, що факти серійних підпалів у практиці донецької міліції зустрічаються вкрай рідко.

Все про: Донецьк

Еще не вечер...

Костусєв отримав мільйон допомоги
П'ятниця, 12 серпня 2011, 18:15
Версія для друку
Коментарі
45

Мер Одеси Олексій Костусєв за рік отримав 1 мільйон 106 тисяч гривень матеріальної допомоги.

Про це йдеться у декларації про доходи, текст якої надіслали у відповідь на запит молодіжної громадської організації "Демократичний альянс" в рамках програми по оприлюдненню декларацій чиновників України.

У документі зазначено, що зарплата держслужбовця Костусєва склала 161 тисячу гривень, дохід за рік – 1 мільйон 730 тисяч гривень, ще 451 тисяча гривень опинилася в кишені Костусєва за рахунок відсотків.

Як зазначив глава Одеського осередку "Демальянсу" Олексій Чорний, такі ж запити надіслані на адреси усіх мерів та губернаторів України.

Результати моніторингу та порівняльна таблиця прибутків держслужбовців буде оприлюднена у вересні.

Програма реалізується спільно з громадською організацією "Новий громадянин".

Еще не вечер...

За день Янукович витрачає зарплати 675 українців
П'ятниця, 12 серпня 2011, 11:35
Версія для друку
Коментарі
149

Віктор Янукович є одним з найдорожчих президентів Європи і світу.

Про це пише журнал "Кореспондент".

Виявилося, що більше, ніж на Януковича витрачають тільки на Барака Обаму і Дмитра Медведєва.

Журнал зіставив середні зарплати в країнах і те, скільки витрачається на президента в день.

"Якщо ж дещо ускладнити задачу і проаналізувати, наскільки важким економічним тягарем є глава держави для економіки своєї країни, український президент стрімко виривається в лідери", - говориться в статті.

Офіційні витрати на один день роботи президента України складають стільки ж, скільки за місяць одержують 675 українців із середньою зарплатою.

"У господаря Білого Дому даний показник складає 1,275, а в господаря Кремля - 977", - пише журнал.

Вартість дня роботи президента Франції Ніколя Саркозі дорівнює 169 зарплатам його співгромадян.

Еще не вечер...

Вихід депутатів на пенсію обійшовся українцям майже у 10 мільйонів
Понеділок, 08 серпня 2011, 15:53
Версія для друку
Коментарі
19

Одноразову грошову допомогу при виході на пенсію отримав 131 депутат 4 та 5 скликань Верховної Ради.

Про це повідомили в апараті парламенту у відповідь на запит "Української правди", поданий на підставі закону "Про доступ до публічної інформації".

Як зазначили у апараті Верховної Ради, у якості такої допомоги цим депутатам було виплачено 9 мільйонів 603 тисячі гривень.

Водночас у парламенті відмовилися повідомити конкретні прізвища депутатів, які отримали допомого та суми виплат, посилаючись на рішення Конституційного суду від 1997 року.

Крім того, у апараті парламенту також повідомили, що 52 народних депутати 4 та 5 скликань парламенту отримують матеріальну допомогу у звязку з неможливістю працевлаштування.

Загальна сума таких виплат складає 409 тисяч гривень.

Конкретні дані про ці виплати у апараті парламенту також відмовилися повідомити, посилаючись на теж саме рішення суду.

Як відомо, згідно з законом про статус народного депутата, парламент забезпечує колишнім обранцям безпосередньо після закінчення строку повноважень, на період їх працевлаштування, виплату матеріальної допомоги до досягнення ними пенсійного віку за умови, що їх трудовий стаж перевищу 25 років для чоловіків та 20 років для жінок.

Також у разі виходу на пенсію депутат отримує одноразову грошову допомогу.

Еще не вечер...

Обама заморозить рахунки "братви" з СНД
Вівторок, 26 липня 2011, 12:49
Версія для друку
Коментарі
19

Президент США Барак Обама підписав розпорядження, яке вводить санкції щодо великих світових злочинних угруповань, у тому числі з країн СНД.

Розпорядження розміщене на сайті Білого дому, передає "Лента.Ру".

Активи злочинних угруповань у США відповідно до документа будуть заморожені. З їх власниками заборонено здійснювати ділові операції.

У розпорядженні перераховуються чотири великі злочинні співтовариства, щодо яких вводяться санкції.

Це діюча в основному на території колишніх радянських республік "братва", неаполітанська "Каморра", японська якудза і мексиканське угруповання "Зетас".

На сайті Міністерства фінансів США цим угрупованням дається коротка характеристика.

Так, вказується, що до "братви" входять не тільки представники угруповань з пострадянських республік, але і злочинці з Близького Сходу, Африки та Латинської Америки.

Як йдеться у розпорядженні президента США, діяльність великих злочинних угруповань досягла таких масштабів, що стала загрожувати стабільності світової економічної і політичної системи.

Еще не вечер...

Ректорів звозять слухати лекцію патріарха Москви?
Вівторок, 26 липня 2011, 13:36
Версія для друку
Коментарі
39

Ректорів державних ВУЗів по рознарядці звозять на зустріч з Московським патріархом Кирилом.

Про це заявив лідер партії "За Україну!" В’ячеслав Кириленко, повідомляє прес-служба партії.

За його словами, відповідно до статті 35 Конституції "церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви".

"Тому державні високопосадовці, які сьогодні організовують зустріч керівника російської церкви Кирила з ректорами державних українських ВУЗів, прямо порушують Конституцію", - наголосив політик.

"Ректорів по рознарядці викликають до Києва для того, щоб вони могли прослухати лекцію Кирила про "русскій мір", - зазначив Кириленко.

Еще не вечер...

...я говорю про африканцев не исходя их статей в интернете(к слову сказать в интернете о нас информация так-же противоричивая)....а исхлдя из личного опыта общения с ними....начало этого общения было ещё в студенческие годы,когда писали им курсаки и на дверях их комнат клеили крокодильчиков и обезьянок в общагаге....когда имел общение с ними в европе и не формальное общение ,а настоящее....поверте,моё знакомство с ними даёт мне право говорить о их грамотности(не знаю какую основу ваших знаний вы приминяете к африканском образовании,потому мне трудно это предугадать)....у меня очень много выходцев с чёрного континента числится в хороших знакомых и даже друзьях....и свои познания я формирую на этом....Да,среди них есть и очень высокообразованные люди,с учёными степенями,есть и нобелевские лауреаты(вот с ними я не знаком лично...но в теллевизоре видел...)...это как бы ответ на ваш пост....а если хотите знать про африку и их реальную жизнь-просто поезджайте туда...но не в тур круиз...а так в те места гкуда не водят туристов(правда тймного друга возьмите за гида-целее будете0...и тогда можем подискусировать о их образовании и устоях....просто не путайте человека который родился в цивилизованой Европе,учился там и просто имеет тёмный цвет кожи...и человека который живёт в этой африке...эток континент началоживать тогда когда там нашли бриллианты ,золото..т тп....а произошло это в конце восмидисятых(я говорю о более массовом явлении)...вот тогда и начался скачёк их в цивилизацию..

.....хотя суть моего предыдущего поста была не в неграмотности,как проблеме африканского континента,влияющего на политику в Украине....а как варианте другого угла восприятия наших внутриукраинских проблем сквозь способы решения проблем внутри тоталитарных и им подобных режимов основываясь на ментальности и степени образованости мас внутри страны и влиянии их процесы проходящие в глобальном мире......ну вот где-то так...приблизительно...

На этом форуме, кроме безграмотных "африканцев", есть модератор, который обязан присматривать за соблюдением правил в виде соблюдения орфографии как русскими, так и мексиканцами?
Или сорить ошибками прерогатива исключительных личностей?
Надо полагать малограмотный представитель из ЧП Овсиюк В.В. закончил своё образование на этапе наклеивания на дверь обезьянок и крокодильчиков...Ти ба...яка розумна особа завітала до нас...:)
Мушу зазначити,шановний(на),що це форум автоперевізників,а не "Клуб поліглотів".
Та і модератор...не обтяжений вченними ступенями по орфографіі...россійської мови... :D

Еще не вечер...

"трудовые будни" нардепа януковича-младшего
http://world.pravda.com.ua/articles/2011/07/18/6396646/

Еще не вечер...

ЦитатаЦитата (Такоев, СПД, 22.07.2011 10:01):
Вы ,уважаемый,ошиблись-информацию выложила госпожа Такоева

А информацию выкладываю-как тематическую подборку-не интересует ?-не читайте!Откройте-анекдоты,на худой конец-отчеты Азарова-как у нас ВВП вырос-каждому своя тема...


Извините конечно,но если Вы пишите СПД Такоев,то откуда мне знать,что это госпожа Такоева выложила такое.Таким премудростям меня не учили.:)

У меня к Вам простой вопрос:"Зачем в этой теме такая подборка?"Наш народ до того информирован,что эта информация таковой не является для него.Народ и так знает,что между ним и властью непреодолимая пропасть.А это шоу в Печёрском суде ничего,кроме потехи не вызывает.Одни проходимцы,еще полтора года назад,считавшие ,что взяли Бога за бороду и другие ,ничем не отличающиеся от первых, решили,что это право имеют только они,а значит,чтобы неповадно было в будущем первым,обрубают концы.Исходя из этого, не понимаю чем это действо может привлечь внимание людей от перевозок и не только от оных?Вопрос:"Зачем в этой теме такая подборка?",логично задавать автору темы.
И он ответил на этот вопрос не один раз...Если интересуетесь, полистайте страницы..
Еще раз предлагаю флудомазохистам не топтаться на моей теме...если "не понимаете" и считаете эту ветку "извращением"

Еще не вечер...