trucksnearme
Просмотр сообщений Фучило М. Д., ФОП

Добрий день. Хто підскаже, де порахувати вартіть проїзду по дорогах Франції, Іспанії, Португалії?

З повагою,
ФОП Фучило М.Д.
+38 067 313 06 55


Компания JAS-FBG S.A.

Wroc?aw
 
Logistyka i Magazynowanie
 
Magazynowa 2, Bielany Wroc?awskie
55-040 Kobierzyce
tel. +48 71 710 50 05
fax +48 71 710 50 02
email:
wroclawmag@jasfbg.com.pl


Смілянська хлодня ТзОВ, ЕвроДнепр ТзОВ, Frozen Group - АФЕРИСТИ!
Це все одна контора, яка не платить грошей.
28.02.2012 року нами для фірми Смілянська хлодня ТзОВ було привезено з Польщі 20 тонн замороженої капусти. Розмитнення проводилось в м.Сміла, Черкаської області, розмитнювала фірма Смілянська хлодня, а розвантаження проводилось на складах Frozen Group, за адресою смт.Ювілейне, вул.Радгоспна 98, Дніпропетровська обл. Фрахт + простої в сумі 30800 грн. не оплачені! Директор Смілянської хлодні Артем ( 0675683002 ) по оплаті просить звертатись до Рябченко Світлани, менеджера ЗЕД Frozen Group. Рябченко Світлана за два місяці відповіла 2 рази на дзвінок і дальше жодної реакції.
В жодному разі не рекомендую брати вантажі в Смілянської хлодні, ЕвроДнепр, Frozen Group - грошей не отримаєте.
Готуємо документи для передачі в суд!


Смілянська хлодня ТзОВ, ЕвроДнепр ТзОВ, Frozen Group - АФЕРИСТИ!
Це все одна контора, яка не платить грошей.
28.02.2012 року нами для фірми Смілянська хлодня ТзОВ було привезено з Польщі 20 тонн замороженої капусти. Розмитнення проводилось в м.Сміла, Черкаської області, розмитнювала фірма Смілянська хлодня, а розвантаження проводилось на складах Frozen Group, за адресою смт.Ювілейне, вул.Радгоспна 98, Дніпропетровська обл. Фрахт + простої в сумі 30800 грн. не оплачені! Директор Смілянської хлодні Артем ( 0675683002 ) по оплаті просить звертатись до Рябченко Світлани, менеджера ЗЕД Frozen Group. Рябченко Світлана за два місяці відповіла 2 рази на дзвінок і дальше жодної реакції.
В жодному разі не рекомендую брати вантажі в Смілянської хлодні, ЕвроДнепр, Frozen Group - грошей не отримаєте.
Готуємо документи для передачі в суд!


требуется логист со стажем
роботы . проживающий в Львове 0679393598Белый Магнум вх3884ах полуприцеп с желтым тентом вх9526хх. Шел на Германию в направлении Гёрлица, предположительно находится Польше, связи с водителем нет более 3 суток. Кто владеет инфой просьба отозваться по тел (096)243-79-59 Василий.


Встановили контакт з водієм? І яке ви маєте відношення до цього водія і автомобіля?
Меня просто Убивает ваше отношение к водителю,он должен контролировать то он должен контролировать здесь,не должен спать и денег должен получать копейки.
Водитель должен отвечать только за сохранность автомобиля и груза, и доставить груз в целости и сохранности,остальное это проблемы экспедитора, грузоотправителя и грузополучателя.А то по вашим суждения получается он должен ездить стоя и принимать груз,а вы сидя в тепле и за компами рассуждаете что он должен.А вы сами поедьте с водителе и покатайтесь недельку,и я посмотрю как вы будете ехать всю ночь а потом принимать груз а потом снова в путь.Я жду одного когда Транспортники возьмутся за режим труда и отдыха водителя.Может хоть тогда немножко поубавится самоубийц спящих за рулём.

Странные у вас суждения...
А кто вам сказал ,что водителя кто то в шею гнал?...
И по вашему Я должен дистанционно груз правильно в грузовом отсеке расставить?
У меня водители просчитывают вес груза и говорят грузчикам сколько на какой борт грузить.И лишнего не загрузят в машину 20т. +,-,1т.
Мои водители не звонят экспидиторам и не спрашивают ,что им говорить дайцам,которые требуют вместо одной ттн все три,или карантинный сертификат,или налоговую накладную при наявности ттн.
Почему Экспедитор должен по телефону отгавкиваться от гаишников в место водителя,хотя все сопрводительные документы у водителя есть.
А всё потому,что водитель может и профессиона,не спорю,но информационно не подкован! Его разводят как ЛОХа,а он только глазами клипа.

38000 + 2% = 38760кг.....за 40кг.перегруза вы отдадите 700гр.?

А з чого Ви взяли, що у Вас 40 кг перегрузу?
Реально там 800 кг перегрузу!

Тема: Весы


Подскажите, весовая в Херсоне до которого часа работает ?? Интересует летний график их "работы"!Тятьяна.За інформацією, розміщеною на Урядовому порталі, Кабінетом Міністрів України 8 вересня 2010 року прийнята постанова №815 “Про внесення змін до Порядку здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні”.

Відповідно до цієї постанови пересувним пунктам зважування надані права аналогічні правам стаціонарних пунктів зважування (зміни відповідних пунктів - додаються). Зокрема дозволяється здійснювати точний ваговий контроль, здійснювати контроль у темну пору доби на освітлених ділянках доріг. За результатами точного габаритно-вагового контролю на стаціонарному або пересувному пункті водієві транспортного засобу видається довідка результатів здійснення контролю із зазначенням часу і місця його проведення, а на запит водія - міжнародний сертифікат зважування вантажних транспортних засобів, якщо пункт габаритно-вагового контролю уповноважений видавати такі сертифікати.

Просимо Вас врахувати зазначену інформацію під час здійснення перевезення великовагових транспортних засобів.

Департамент транспортної політики АсМАП Україниподскажыте пожалуста где можна найти новую форму письма отдыха для водителя при выезде за границуhttp://asmap.org.ua/index1.php?idt=60857&langid=1І так, по-перше, пропонуєте Ви ставку не 9000 грн, а 8350 грн!

По-друге, із Дніпропетровська на Орел не 606 км (як Ви стверджуєте), а 650 км!

Тому, 8350 : 650 = 12,85 грн/км!

Де Ви тут знайшли 15 грн/км?
Чого ж так кричати на весь форум?

Давайте попорядку!

- Місце завантаження / замитнення?
- Прикордонний перехід?
- Місце розмитнення/розвантаження?
- Характеристики вантажу (назва, тоннаж, обєм/кількість палет, вид упаковки, спосіб завантаження/розвантаження, приблизна вартість)?
- Додаткові умови з Вашої сторони (форма оплати, термін оплати, гарантії Вашої платоспроможності і т.д.)?

І ми постараємось дати для Вас вичерпну відповідь чому так, а не інакше!Сертификат на авто даётся на весь срок службы автомобиля,а сертификат (белый)
если закончился,то нужно делать новый........С просроченным ВАС просто не выпустят за границу.Випустять 100%, головне щоб він був, а на термін там вже навіть не дивляться, тому що в нас примудряються їздити за кордон навіть і без білих сертифікатів.Добрый день.

Я зная только польскую экспедицию, которая на Дорохусте это может сделать, есть опыт перевозки ЛВИ в Польшу... и транзитом в Германию...

Александр.


На польській стороні проблем з такими експедиціями немає, на Краковець/Корчова є фірма Нітен, яка оформляє такі Т1, а потрібно конкретно на Порубне-Сірет, тому що вантаж іде з України на Болгарію, транзитом через Румунію!
Конвой або фінансову гарантію можна обійти, якщо на кордоні з

європейської сторони знайти агенцію (експедицію), яка має діючу

ліцензію на оформлення Т1 для підакцизних товарів!


Доречі, можливо в когось є телефони або хоча би назва агенції,

яка знаходиться на переході Поребне-Сірет з румунської сторони!

Наперед вдячний всім хто допоможе :)Извиняюсь, кажется немного не догнал, тоесть на односкатную ось тягоча 10т (та что под водителем :) ), а на ведущую (двухскатную) 16т? Я правильно понял?


10 т на ведучу вісь (задня вісь тягача), і по 7 т на кожну вісь напівпричіпа, загальна 38 т, що тут не зрозуміло? Так само як і в нас!


ЦитатаЦитата (Фирма "Квин", 28.04.2010 11:34):

Спасибо большое!! к пятнице значит будет еще больше...100%хто знає яка колейка на краківцю з Польщі на Україну


1.5 - 2.0 км на даний момент


ЦитатаЦитата (СПД Попович, 22.04.2010 19:09):Які тут ще можуть бути запитання???

Якщо перевізник не являється членом АсМАПУ і немає допуску до систуми МДП - свідоцтво про допущення йому не потрібне!!!

Ця тема вже піднімалась на форумі!А мне, как заказчику, такой перевозчик ненужен. Вот и думайте.


:)
А перевізників зараз ніхто не вибирає, їх просять, щоб вони погодились завантажити та доставити Ваш вантаж, і по ціні, яку вони запропонують (в рамках розумного звичайно)! А Ви хіба цього ще не знали?
:)Які тут ще можуть бути запитання???

Якщо перевізник не являється членом АсМАПУ і немає допуску до систуми МДП - свідоцтво про допущення йому не потрібне!!!

Ця тема вже піднімалась на форумі!


ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ПЕРЕМІЩЕННЯМ ВАНТАЖІВ
ЛИСТ


від 02.12.2008 р. N 19/1378-ЕП
Начальникам регіональних митниць, митницьЩодо свідоцтв про допущення дорожніх транспортних засобів до перевезення вантажів під митними пломбами


У зв’язку зі зверненнями суб’єктів господарської діяльності стосовно вимоги до них від митних органів отримати свідоцтво про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення вантажів під митними печатками і пломбами у відповідності до пункту 1.6.2 Положення про порядок здійснення контролю за доставкою вантажів у митниці призначення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 08.12.98 N 771, роз’яснюємо.

Єдиним на сьогодні затвердженим зразком такого документа є Свідоцтво про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення вантажів під митними печатками й пломбами, передбачене Митною конвенцією про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП (Конвенція МДП) 1975 року (далі - Свідоцтво).

Форма Свідоцтва, порядок його заповнення, видачі і використання визначені Конвенцією МДП, наказами Держмитслужби України від 21.11.2001 N 755 "Про затвердження Порядку реалізації положень Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП" та від 21.05.2008 N 528 "Про затвердження Порядку видачі Свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезень вантажів під митними печатками і пломбами на умовах Конвенції МДП".

Відповідно до Конвенції МДП на кожний допущений до перевезення транспортний засіб видається Свідоцтво, яке відповідає зразку, наведеному у Додатку 4 до Конвенції. Це Свідоцтво повинно супроводжувати дорожній транспортний засіб.

Тобто чинні нормативно-правові акти передбачають видачу Свідоцтва тільки у тому разі, якщо перевезення здійснюватимуться:

на умовах Конвенції МДП;

особою, яка має допуск до процедури МДП;

із використанням транспортних засобів, які відповідають вимогам Додатка 2 до Конвенції МДП.

В інших випадках, як от під час здійснення перевезень:

на умовах Конвенції про договір міжнародного дорожнього перевезення вантажів 1956 року (CMR);

із застосуванням заходів гарантування доставки товарів, визначених пунктами 1 - 3 статті 161 Митного кодексу України;

особами, які не мають допуску до процедури МДП;

особами, які не надають послуги з міжнародних або внутрішніх перевезень і тому не мають відповідних ліцензій Міністерства транспорту і зв’язку України, тощо -

видача свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення вантажів під митними печатками і пломбами цього чи інших зразків не передбачена чинним законодавством.

До введення в дію нового порядку видачі Свідоцтв для допущення транспортних засобів до перевезень вантажів під митними печатками і пломбами, рішення про можливість накладення митного забезпечення приймається митним органом, що здійснює митне оформлення товарів, у кожному окремому випадку індивідуально за результатами огляду транспортного засобу на відповідність його стану технічним вимогам які визначені Правилами, що стосуються технічних умов, що застосовуються до дорожніх транспортних засобів, які можуть допускатися до міжнародних перевезень під митними печатками і пломбами (Додаток 2 Конвенції МДП, 1975 р.).


Заступник начальника
Управління контролю за
переміщенням вантажів -
начальник відділуВ. Передерій