Просмотр сообщений Татарчук Р.Б.,ФЛП

Плануємо їхати з України в Італію через Австрію.Підкажіть , чи потрібно додатковий дозвіл окрім Австрійського універсального Е3, а також чи є якісь додаткові вимоги до авто, перевізника(усі необхідні документи на транспорт  маємо).

Доброго дня
Цікавлять Ваші поради, як краще добратись з Стамбулу в Україну.
Краще вертатись сушею, чи ставати на паром?? як дешевше буде, швидше?

Тема: Ліцензія

[quote name=’Транзит, ООО’ firm_id=’19779960390’ post=’817389’ date=’07.02.2016 20:10’]

На мою думку, відповідальний за організацію та безпеку міжнародних перевезень, має бути працівником підприємства чи приватного підприємця, але кількість фірм, де він може бути відповідальним, не має перевищувати 4.
А хто це буде, вирішуйте самі. Це може бути директор(приватний підприємець), його замісники, механік, або інший працівник. Головне щоб він мав необхідні документи і був офіційно оформлений.
Якось так.

Чи можна здійснювати міжнародні перевезення без ліцензії* ?

Занимаясь международными перевозками и задавать такой вопрос может лишь человек далекий от этого ( не в обиду). Какая разница какое у вас авто евро1 или евро 6 , доки все одинаковые. Разница лиш том что будет написано в экологическом сертификате (зеленом) если это евро 3 , то евро3 если евро5 то 5.

Перечитайте ще раз моє запитання..
Мене цікавлять документи на сам автомобіль, які на нього сертифікати потрібні, чіпи для водія і тому подібне..
А для самих перевезень я розумію , що пакет документів не міняється

Перевізники потрібна Ваша допомога і поради.

Купую 2 автомобіля Евро 5 для міжнародки, які для них потрібні документи, сертифікати і т.д.???
Зараз їздимо на Евро 3 автомобіляї, для них всі доки маемо..
Можливо є якась відмінність між доками Евро 3 і Евро 5???

У Вас в Тернополе, есть такой Рома Брык...занимается международкой и дает машины в лизинг.
Обратитесь к нему, думаю подскажет.

ок, дякую

Перевізники потрібна Ваша допомога і поради.

Купую 2 автомобіля Евро 5 для міжнародки, які для них потрібні документи, сертифікати і т.д.???
Зараз їздимо на Евро 3 автомобіляї, для них всі доки маемо..
Можливо є якась відмінність між доками Евро 3 і Евро 5???

а де можна купити саму коробочку?? чи її потрібно замовляти?

Вітаю всіх і прошу допомоги) Цікавить які документи необхідні мені як вантажоперевізнику для поіздок у Кишенів? Власник вантажу замитнює тут сам,вантажоотримувач розмитнює там також самостійно.
у мене автомобілі Євро - 3 , 2005 р випуску АНГЛІЙЦІ перероблені якісно але в кустарних умовах без ніяких сертифікатів чи чогось подібного. Підкажіть що необхідно мати для офіційного та безпроблемного проходження кордону. Завчасно вдячний за інформацію!
зі. можу і заплатити тому , хто надає подібні чіткі консультації.

всім доброго дня.
наперед прошу вибачення у модераторів, якщо написав не в тому розділі та прошу
перенести)
авто попало у дтп, є повне каско, був представнмк ск разом з експертом. Потім подзвонили та сказали, що потрібна моя співучасть та допомога у визначенні вартості елементів пошкодженої БУДКИ авто, які підлягають заміні. Зробивши кілька дзвінків, я зрозумів, що це не відноситься до TIR запчастин і це дійсно складно. Удар прийшовся у задній правий кут будки, список запчастин виставлю нижче, виробник будки Alloy Bodies (їх сайт ще 5 днів не працюватиме)
Буду дуже вдячний за будь-яку підказку, чи наводку.
готовий ЗАПЛАТИТИ за достовірно складений рахунок для страхової компанії.
дякую за увагу.
з пов.Роман

XLRAE65CCOE656600

цікавлять наступні позиції ВИКЛЮЧНО ПО ОРИГІНАЛУ :

1) праві двері будки разом з завісом та петлею

2) задня права стійка, яка являється частиною силового каркасу буди до якої безпосередньо кріпляться завіси та двері

3) труба, яка знаходиться у цій стійці та служить для натягування тенту

4) механізм натягування тенту / фіксатор з тріщьоткою для натягування по горизонталі

5) тент на одну (праву) сторону 930 г. на м кв. площею 25 кв.м.

6) ремні натягувачі тенту по вертикалі 2 шт

всім доброго дня.
наперед прошу вибачення у модераторів, якщо написав не в тому розділі та прошу
перенести)
авто попало у дтп, є повне каско, був представнмк ск разом з експертом. Потім подзвонили та сказали, що потрібна моя співучасть та допомога у визначенні вартості елементів пошкодженої БУДКИ авто, які підлягають заміні. Зробивши кілька дзвінків, я зрозумів, що це не відноситься до TIR запчастин і це дійсно складно. Удар прийшовся у задній правий кут будки, список запчастин виставлю нижче, виробник будки Alloy Bodies (їх сайт ще 5 днів не працюватиме)
Буду дуже вдячний за будь-яку підказку, чи наводку.
готовий ЗАПЛАТИТИ за достовірно складений рахунок для страхової компанії.
дякую за увагу.
з пов.Роман

XLRAE65CCOE656600

цікавлять наступні позиції ВИКЛЮЧНО ПО ОРИГІНАЛУ :

1) праві двері будки разом з завісом та петлею

2) задня права стійка, яка являється частиною силового каркасу буди до якої безпосередньо кріпляться завіси та двері

3) труба, яка знаходиться у цій стійці та служить для натягування тенту

4) механізм натягування тенту / фіксатор з тріщьоткою для натягування по горизонталі

5) тент на одну (праву) сторону 930 г. на м кв. площею 25 кв.м.

6) ремні натягувачі тенту по вертикалі 2 шт